WYBIERZ MODEL

Dron

Jaka jest różnica pomiędzy DJI Phantom 3 SE a DJI Phantom 3 Standard?

DJI Phantom 3 SE jest najnowszym modelem z serii DJI Phantom 3. Łączy się z aplikacją DJI GO poprzez Wi-Fi z maksymalnym zasięgiem transmisji wideo wynoszącej do 4 km (W Europie 500m) oraz posiada kamerę nagrywającą obraz wideo w rozdzielczości 4K. Co więcej, system pozycjonowania wizyjnego pomaga DJI Phantom 3 SE utrzymywać stałą pozycję i latać stabilnie w pomieszczeniach, lub w przestrzeniach bez zasięgu GPS.DJI Phantom 3 Standard również łączy się poprzez WiFi z aplikacją DJI GO. Jednakże jego kamera nagrywa tylko w rozdzielczości 2.7K, zasięg transmisji wideo wynosi tylko 1 km, oraz nie posiada systemu pozycjonowania wizyjnego.

Jaki jest maksymalny czas lotu DJI Phantom 3 SE?

Czas lotu zależy głównie od warunków atmosferycznych oraz używanych trybów lotu, jednakże Inteligentna Bateria jest zaprojektowana, aby zapewnić do 25 minut niezakłóconego czasu lotu, kiedy jest w pełni naładowana.

Która aplikacja jest używana do sterowania DJI Phantom 3 SE? DJI GO czy DJI GO 4?

Przy użyciu obsługiwanego urządzenia mobilnego DJI GO, a nie DJI GO 4, jest kompatybilny z DJI Phantom 3 SE zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Po podłączeniu urządzenia mobilnego do Wi-Fi drona użytkownicy mogą wyświetlać na żywo obraz z kamery, dostosować ustawienia i sterować dronem przy użyciu aplikacji.

Do czego służą przełączniki na górze kontrolera?

Przełączniki nazywane są S1 oraz S2. S1 służy do przełączania się pomiędzy zaawansowanymi trybami lotu, tj. P-Mode, A-Mode i F-Mode. Więcej informacji zbajduje się w instrukcji. Zaleca się, aby początkujący użytkownik ustawił ten przełącznik w górnej pozycji (P-Mode) podczas lotu. Przełącznik S2 może być ustawiony do zainicjowania inteligentnego Powrotu do Domu. W trakcie lotu należy przełączyć go kilka razy w górę i dół, a DJI Phantom 3 Standard automatycznie rozpocznie powrót do miejsca startu i lądowanie.

Jaki jest maksymalny zasięg transmisji kontrolera DJI Phantom 3 SE?

Zasięg sygnału transmisji zależy głównie od warunków środowiskowych i przepisów w danym kraju, ale DJI Phantom 3 SE może osiągnąć dystans wynoszący do 4 kilometrów (W Europie 500m) od operatora.

Jak zmienić tryb sterowania kontrolera?

Domyślnie kontroler jest ustawiony w trybie Mode 2. Oznacza to, że prawy drążek sterujący dronem odpowiada za jego ruch, a lewy drążek kontroluje wznoszenie i orientacje drona. Ustawienia drążków można zmienić do ustawień Mode 1, Mode 3 albo spersonalizować ustawienia w aplikacji DJI GO. Jest to opcja przeznaczona dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Czy mój DJI Phantom 3 SE wspiera sterowanie dwoma kontrolerami?

Nie.

Czy kontroler od innych dronów z serii DJI Phantom 3 jest kompatybilny z DJI Phantom 3 SE?

Nie.

Czy mogę użyć Inteligentnych Baterii z pozostałych serii DJI Phantom 3 razem z DJI Phantom 3 SE?

Tak, drony z serii DJI Phantom 3 posiadają takie same baterie.

Czy mogę odłączyć i podłączyć swoją własną kamerę?

Jest to niemożliwe. Podczas próby odłączenia, zamiany czy modyfikacji, kamera może się uszkodzić a produkt nie będzie już podlegać gwarancji.