WYBIERZ MODEL

Force Pro

Force Pro

Smart Controller

Smart Controller

Cendence

Cendence

Aparatura sterujaca

Czym jest wyświetlacz 'ultra-bright'? Jaka jest różnica między nim, a zwykłym wyświetlaczem?

Wyświetlacz modelu DJI Smart Controller zapewnia jasność na poziomie 1000cd/m2, ukazując wyraźnie szczegóły nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, czyniąc z niego optymalne narzędzie do użytku na zewnątrz. Dla porównania, przeciętny wyświetlacz smartfona oferuje jasność około 500-705 cd / m2.

Jakie porty posiada DJI Smart Controller?

Port HDMI (obsługujący rozdzielczość 4K), gniazdo kart microSD, port USB typu C i port USB typu A. Za pośrednictwem tych portów można odtwarzać wideo, wkładać karty microSD, ładować aparaturę i wykonywać inne czynności.

Czy model DJI Smart Controller posiada wbudowany głośnik oraz mikrofon?

Tak.

Czy jasność ekranu w modelu DJI Smart Controller jest regulowana automatycznie, czy można ją ustawić ręcznie?

Jasność ekranu jest regulowana na oba sposoby. W trybie Auto, model DJI Smart Controller za pomocą wbudowanego czujnika światła automatycznie dopasuje jasność na optymalną dla ludzkiego oka w zależności od otaczającego środowiska.

Czy DJI Smart Controller może łączyć się z sieciami Wi-Fi oraz Bluetooth?

Tak, model DJI Smart Controller ma wbudowane moduły Wi-Fi oraz Bluetooth, zatem może łączyć się za ich pomocą.

Czy DJI Smart Controller posiada konfigurowalne przyciski?

Tak. Użytkownik może przypisywać funkcje dla przycisków C1, C2 oraz Confirm. Istnieje również wiele skrótów kombinacji przycisków, opartych na nawykach użytkowników, które zapewniają wydajniejszą kontrolę i lepsze wrażenia z użytkowania. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.

Jak zaktualizować system oraz programy zainstalowane na DJI Smart Controller?

Zarówno system jak i programy zainstalowane na DJI Smart Controller mogą zostać zaktualizowane po połączeniu z internetem, lub komputerem z programem DJI Assistant 2.

Co zrobić, jeśli siła sygnału jest zbyt słaba dla transmisji wideo?

Należy sprawdzić otoczenie pod kątem potencjalnych zakłóceń, a następnie odpowiednio dostosować orientację anten w celu wzmocnienia sygnału.

Jak przesyłać pliki z modelu DJI Smart Controller?

Do przesyłania plików można użyć karty microSD lub wbudowanej funkcji Go Share. Można także przesłać pliki, podłączając kontroler DJI Smart Controller do komputera (nie do Maca) i wybierając "Transfer plików" z menu DJI Smart Controller.

Czym jest funkcja SRE?

Po włączeniu funkcji SRE (Sunlight Readable Enhancement), wyświetlanie obrazu zostanie automatycznie dopasowane i zoptymalizowane, aby zawartość była nadal dobrze widoczna nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Jaka jest różnica pomiędzy wbudowaną na DJI Smart Controller aplikacją DJI Go 4, a normalną aplikacją DJI GO 4?

Wbudowana aplikacja DJI GO 4 została zoptymalizowana na potrzeby modelu DJI Smart Controller. Zarówno wbudowana aplikacja DJI GO 4, jak i standardowa aplikacja DJI GO 4 będą aktualizowane jednocześnie.

Czy można instalować aplikacje innych firm na modelu DJI Smart Controller?

Tak. Można pobierać aplikacje innych firm przez wbudowaną przeglądarkę lub instalować je z plików APK zamieszczonych na karcie microSD. (DJI nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek pozwolenia lub problemy z bezpieczeństwem wynikające z korzystania z aplikacji innych firm. Jeśli zainstalowana aplikacja firm zewnętrznych uniemożliwia optymalne korzystanie z modelu DJI Smart Controller, zalecamy usunięcie aplikacji lub przywrócenie urządzenia do oryginalnych ustawień fabrycznych.)

Czy model DJI Smart Controller obsługuje szybkie ładowanie?

Tak, DJI Smart Controller obsługuje szybkie ładowanie QC2.0 za pośrednictwem portu USB typu C znajdującego się na dole urządzenia.

Jakie są funkcje karty microSD oraz jej gniazd?

Za pomocą dodatkowej karty microSD można rozszerzyć pamięć kontrolera oraz przenieść pobrane pliki z urządzenia na kartę. Za pomocą DJI Smart Controller można również przeglądać zdjęcia i filmy zapisane na karcie microSD.