WYBIERZ MODEL

Kamera

Jak mogę wyeliminować efekt rybiego oka na zdjęciach i filmach?

Kamera w dronie DJI Inspire 1 posiada minimalny efekt "rybiego oka", zwłaszcza w porównaniu do innych kamer używanych w fotografii lotniczej. Dedykowane profile kamery dla produktów Adobe, takich jak Photoshop lub After Effects, zostaną wkrótce dodane. Uwaga: ogniskowa obiektywu Inspire 1 jest równa 20mm.

Czy można pochylać i obracać kamerę za pomocą aplikacji DJI GO?

Tak, wystarczy nacisnąć i przytrzymać palec ekranie urządzenia w aplikacji DJI GO przez kilka sekund. Pojawi się okrąg, który następnie można przeciągać, aby dostosować orientację kamery.

Ile bajtów na minutę generuje obraz wideo 4K? Ile minut wideo może pomieścić karta SD 16GB?

Film wideo w 4K generuje 450 MB na minutę. W tym tempie karta SD o pojemności 16 GB może pomieścić do 36 minut filmu.

Dlaczego film wideo czasem jest się rozmyty, nawet podczas fotografowania w normalnych warunkach oświetlenia?

W aplikacji DJI GO, sprawdź czy nagrywasz w formacie PAL lub NTSC i upewnij się, że jest zgodny z formatem używanym przez urządzenie wyświetlające. NTSC (60 Hz) jest standardem w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Pal (50 Hz) jest powszechnie stosowany w krajach UE i w Chinach. Film wideo może być rozmyty, jeśli nie jest poprawnie sformatowany w używanym urządzeniu wyświetlającym.

Czy po włączeniu drona DJI Inspire 1 normalne jest włączanie lub zatrzymywanie wentylatora wbudowanego w kamerze?

To jest całkowicie normalne. Wentylator chłodzący jest wbudowany w celu ochrony czujników, zapewniających utrzymanie normalnej temperatury i poprawne działanie kamery. gdy temperatura czujnika przekracza 30℃, wentylator jest automatycznie włączany. Wentylator wyłącza się, gdy temperatura spada poniżej 20℃.