WYBIERZ MODEL

Kamera

Jakiego rodzaju zoom posiada DJI Zenmuse Z30?

Kamera DJI Zenmuse Z30 oferuje 30-krotny zoom optyczny z dodatkowym 6-krotnym zoomem cyfrowym. Łącznie możemy uzyskać 180-krotne powiększenie.

Czy DJI Zenmuse Z30 może być używany na uchwycie DJI Osmo?

Niestety nie. DJI Zenmuse Z30 jest przeznaczony do zastosowań przemysłowych i nie jest kompatybilny z serią DJI Osmo.

Do jakich zastosowań i przykładowych scenariuszy możemy wykorzystać DJI Zenmuse Z30?

DJI Zenmuse Z30 został stworzony do różnych zastosowań przemysłowych, takich jak egzekwowanie prawa drogowego, inspekcja sprzętu i infrastruktury, straż pożarna, poszukiwanie i ratownictwo.Szczegóły są następujące:

Wykonywanie prawa drogowego: przechwytywanie szczegółowych informacji o naruszeniach przepisów ruchu drogowego z daleka. Dotknij ekranu, a obraz przybliża się, aby ustawić ostrość na docelowym pojeździe.

Straż Pożarna: aby odkryć źródła zapłonu z daleka, mierzyć obszary pożaru i utrzymywać jednocześnie bezpieczną odległość od źródeł ognia.

Inspekcje masztów telekomunikacyjnych: przybliżenie krytycznych struktur w celu uzyskania szczegółowego wyglądu, co eliminuje potrzebę nadmiernego zbliżania się do masztów.

Inspekcje budowlane: kontrola postępu prac z daleka.

Czy DJI Zenmuse Z30 jest kompatybilny z serią DJI Inspire?

Niestety nie. DJI Zenmuse Z30 jest kompatybilny tylko z serią DJI Matrice 200, DJI Matrice 100 i DJI Matrice 600.

Jaka jest różnica między DJI Zenmuse Z30 a DJI Zenmuse Z3?

DJI Zenmuse Z30 oferuje 30-krotny zoom optyczny, podczas gdy DJI Zenmuse Z3 ma tylko 3-krotny zoom optyczny. DJI Zenmuse Z30 posiada również wiele unikalnych inteligentnych funkcji, w tym TapZoom, co ułatwia przybliżanie.

Czy podczas korzystania z DJI Zenmuse Z30 nagranie będzie stabilne?

Podczas dużego powiększania mikro-ruchy i wibracje platformy będą wzmocnione, co powoduje niewielkie poruszenie podczas tworzenia wideo. Nie wpływa to jednak na przechwytywanie zdjęć, dlatego też zoom w długich odległościach jest idealny do kontroli i fotografii w czasie rzeczywistym.

Jakie inteligentne funkcje obsługuje DJI Zenmuse Z30 w połączeniu z DJI Matrice 600?

DJI Zenmuse Z30 obsługuje TapZoom, funkcję One Key to 1x Image, Defog i wiele więcej.