Kod produktu: 013352

Filtr PolarPro ND32/PL Cinema

DJI Mavic Pro

119 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Trwałość i wygoda

Filtr PolarPro Cinema Series ND32/PL dla drona DJI Mavic Pro zwiększa długość otwarcia migawki sześciokrotnie. Wykonany z najwyższej klasy szkła i powłok, zapewnia optykę najlepszej jakości. Filtry Cinema Series dostosowano do operatorów o najwyższych wymaganiach. Aluminiowy rant jest wystarczająco cienki, aby umożliwić rozruch gimbala bez ściągania filtra i jednocześnie pozwala na płynne ruchy urządzenia.

  • Zaprojektowany specjalnie z myślą o kamerach dronów DJI Mavic Pro oraz DJI Mavic Pro Platinum
  • Zawiera filtr ND32/PL Cinema Series, opakowanie oraz ściereczkę do czyszczenia
  • Wyprodukowany z wielowarstwowego szkła zapewniającego nieskazitelną optykę
  • Waga filtra zredukowana do minimum, umożliwiająca bezproblemową pracę gimbala
  • Rant w filtrze wykonano z anodyzowanego aluminium

Wyjątkowa jakość

Szkło Cinema Series™ Glass: kolekcja filtrów PolarPro wykonana jest ze szkła i powłok najlepszej jakości, specjalnie z myślą o operatorach z najwyższymi wymaganiami. Szkło użyte do tej kolekcji bardzo dobrze przepuszcza światło i ma niski współczynnik refrakcji.

Wykończenie Airframe™ Construction: filtry PolarPro zaprojektowano specjalnie z myślą o podniebnym nagrywaniu. Bardzo lekka konstrukcja zapewnia precyzyjną i płynną pracę gimbala.

Filtr ND32/PL (1,31 g): sześciokrotnie wydłuża czas otwarcia migawki. Najlepiej sprawdza się w bardzo jasnym otoczeniu oraz do fotografii z długim czasem naświetlania.

FiltrRedukcja ekspozycjiZastosowanie
UV-Niweluje ilość promieniowania UV wpadającego do obiektywu.
Polaryzacyjny1,6 EVWe wszystkich warunkach, redukuje odbłyski.
ND42 EVZmierzch lub świt, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/250 s.
ND83 EVZachmurzone niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/500 s.
ND164 EVCzęściowo zachmurzone niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/1000 s.
ND325 EVBezchmurne niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/1250 s.
ND646 EVEkstremalnie jasne otoczenie, np: słoneczny dzień, na śniegu.
ND8/PL3 EVZachmurzone niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.
ND16/PL4 EVCzęściowo zachmurzone niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.
ND32/PL5 EVBezchmurne niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.

Wybór odpowiedniego filtra

Szukasz idealnego filtra dostosowanego do danej scenerii? Tabela znajdująca się obok ukazuje jaki typ filtra wykorzystać w danej sytuacji.

Filtr polaryzacyjny (PL / CPL) niweluje ilość odbłysków oraz zwiększa nasycenie kolorów. Dzięki zastosowaniu filtra polaryzacyjnego błękit nieba staje się ciemniejszy, możemy zobaczyć co jest pod taflą wody, a cała sceneria wygląda o wiele korzystniej.

Filtr szary (ND) Wydłuża czas otwarcia migawki kamery, pozwalając na uzyskanie bardziej kinowego efektu podczas nagrania lub wykonanie zdjęcia z długim czasem naświetlania.

Filtr UV Głównie służy do ochrony szkła obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niweluje ilość szkodliwego promieniowania ultrafioletowego wpadającego do obiektywu.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.