Filtr UV PGYTECH

DJI Osmo Action

Kod produktu: 019238  
 | 
21 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   FILTR UV PGYTECH - DJI OSMO ACTION

   Filtr UV marki PGYTECH dedykowany do DJI Osmo Action. Filtry UV niwelują negatywny wpływ długotrwałego narażenia elementów światłoczułych. Dzięki zastosowaniu filtra UV mamy możliwość przedłużenia żywotności naszego obiektywu.

   Ma to szczególne znaczenie, gdy korzystamy z DJI Osmo Action w miejscach o dużym natężeniu światła słonecznego. Działanie filtra nie ma bezpośredniego wpływu na jakość czy parametry zdjęć.

   W zestawie:

   • Filtr: UV

   Zaawansowana konstrukcja

   Filtry PGYTECH do kamery sportowej DJI Osmo Action wykonane są z niemieckiego szkła SCHOTT, które poddane zostało wieloktrotnym procesom szlifowania i polerowania.

   Dwustronne, wielowarstowe powlekanie próżniowe w skali nanometrycznej zapewnia doskonałe zabezpieczenie i odporność na wodę, olej, pył i zarysowania.

   Łatwe i bezpieczne w użyciu

   Filtry przytwierdzane są bezpośrednio do obiektywu, co zapewnia jego wodoodporne i pyłoodporne działanie. Wykonana z aluminium lotniczego ramka pozwala na łatwy i szybki montaż.

   Wewnętrzna część ramy pokryta jest silikonowym żelem, który chroni obiektyw Osmo Action przed porysowaniem.

   Specyfikacja:

   • Kod producenta: P-11B-011
   • Filtr: UV
   • Materiał: Szkło optyczne, aluminium
   • Waga filtra: 6 g

   Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj