Plecak OneMo 25L + Torba na ramię

Twilight Black

Kod produktu: 021213  
 | 
879 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Wielofunkcyjny plecak

   Plecak OneMo jest przeznaczony dla entuzjastów dronów i fotografii. Plecak OneMo może zmieścić nawet dwa drony, pięć obiektywów oraz Ronin SC. Plecak ma budowę modułową, ponieważ każda podróż jest wyjątkowa. Różne przekładki, które można złożyć, aby zapewnić nieograniczone możliwości dostosowywania plecaka. Dzięki przegródkom główną komorę można ustawić w dowolnej konfiguracji, aby dopasować ją do wszystkich potrzeb związanych z podróżą.

   Trwały i funkcjonalny

   Części wewnętrzne wykonane są z wodoodpornych i odpornych na zużycie materiałów, które są łatwe do czyszczenia. Ma wielowarstwową strukturę, która jest bardzo skuteczna w ochronie sprzętu. Główna torba ma miękką amortyzację z siatkową konstrukcją i tunele powietrzne, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu i oddychająca. Posiada znaczniki naładowania baterii, zamek antywłamaniowy, pasek z wieloma kieszeniami, uchwyt oraz inne szczegóły, które pomagają w bezpieczniejszym i bardziej wydajnym fotografowaniu na zewnątrz.

   Kieszenie na baterie

   OneMo posiada trzy dedykowane kieszenie na baterie ze wskaźnikiem poziomu naładowania, dzięki czemu nigdy nie złapiesz rozładowanej baterii.

   Wodoodporny

   OneMo jest zaprojektowany do pracy w każdych warunkach pogodowych i jest wykonany z wodoodpornego materiału. Posiada również wbudowaną osłonę przeciwdeszczową na ekstremalne warunki pogodowe. Materiał z włókien poliestrowych w Plecakach OneMo jest odporny na zarysowania i rozdarcie.

   Specyfikacja


   Producent: PGYTECH

   Kolor: TWILIGHT BLACK

   Nazwa : OneMo Backpack 25L

   Waga plecaka: 2.1kg

   Pojemność plecaka: 25 L

   Wymiary plecaka: 480*320*230mm

   Waga wewnętrznej wyjmowanej torby: 0.4kg

   Pojemność wewnętrznej wyjmowanej torby: 5 L

   Wymiary wewnętrznej wyjmowanej torby: 270*180*120mm

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj