Walizka PGY Safety Carrying do DJI FPV Combo

Kod produktu: 027018  
 | 
639 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Walizka transportowa do DJI FPV PGY P-24A-102

   Zadbaj o bezpieczny transport swojego DJI FPV. Wytrzymała walizka P-24A-102 zapewni Twojemu dronowi niezawodną ochronę. Produkt wyróżnia się odpornością na wstrząsy i uderzenia, niestraszne mu także ekstremalne warunki atmosferyczne. Ma również stopień ochrony IP67. Przestrzeń wewnątrz walizki została zorganizowana w taki sposób, aby dało się przechowywać w niej nie tylko drona, ale też kilka akcesoriów.

   Niezawodna w każdych warunkach

   Z PGYTECH niestraszne Ci żadne warunki. Walizka ma stopień ochrony IP67, co oznacza, że możesz zanurzyć ją na głębokość do 1 m - woda nie przedostanie się do wnętrza. Produkt jest też odporny na działanie temperatur w zakresie -25°C - 60°C, a przez krótki czas nawet -40°C - 80°C. Możesz więc bez obaw używać go niemal w każdej sytuacji. Słońce czy deszcz, upał czy ulewa - walizka P-24A-102 zapewni Twojemu DJI FPV bezpieczeństwo.

   Doskonała ochrona Twoich urządzeń

   Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa PP. W procesie produkcji wykorzystano technikę formowania wtryskowego, co sprawiło, że walizka jest niesamowicie trwała i odporna na uszkodzenia. Wewnątrz wyłożono ją wysokiej klasy pianką EVA, która idealnie przylega do transportowanych urządzeń, zapewnia im stabilność, a także chroni przed wstrząsami i uderzeniami.

   Niestraszne jej zmiany wysokości i temperatury

   Jeśli podróżujesz ze swoim dronem, zmiany wysokości i temperatury z pewnością nie są dla Ciebie rzadkością. Walizka PGYTECH została wyposażona w zawór balansu ciśnienia, który minimalizuje ryzyko niepożądanego uszczelnienia próżniowego lub pęknięcia na skutek zmiany warunków otoczenia. Nieważne, gdzie się znajdujesz - P-24A-102 została przygotowana na nawet najbardziej zróżnicowane okoliczności.

   Specyfikacja:

   • Producent: PGYTECH
   • Nazwa: DJI FPV Safety Carrying Case
   • Model: P-24A-102
   • Materiał: PP, EVA
   • Waga netto: 2,7 kg
   • Wymiary: 410 x 330 x 165 mm
   • Przeznaczenie: DJI FPV

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj