Kod DJI Care Pro

DJI Ronin 4D 6K

Kod produktu: 030658  
 | 

NA ZAMÓWIENIE

INFORMACJA

DJI Care Pro sprzedawane jest w wersji pudełkowej. Dostępny na specjalne zamówienie Pakiet jest ważny przez okres 24 miesiące od aktywacji.

Potrzebujesz pomocy w zakupach?
Zadzwoń do nas! 734 734 920

DJI Care Pro DJI Ronin 4D-6K

DJI Care Pro to ekskluzywna, 2-letnia ochrona serwisowa, dzięki której możesz ze spokojem ducha korzystać ze swoich profesjonalnych urządzeń DJI. Obejmuje między innymi pomoc techniczną, konserwację oraz naprawy przeprowadzane przez ekspertów DJI. Dzięki temu możesz bez obaw skupić się na szukaniu inspiracji i tworzeniu coraz lepszych materiałów.

Nielimitowana liczba napraw

Dzięki DJI Care Pro twója kamera cyfrowa DJI Ronin 4D 6K zyska 2-letnią ochronę i oferuje nielimitowaną liczbę napraw do kwoty 6 999 euro (ceny w PLN są uzależnione od kursu walut danego dnia)..

Po dokonaniu aktywacji usługi DJI CARE PRO obowiązuje ona na okres 24 miesięcy.

Przypadki objęte ubezpieczeniem

Wykupując DJI Care Refresh Pro chroniasz swoją kamerę przed m.in. upadkiem, utopieniem, czy wypadkiem spowodowanym z winy użytkownika.

Błąd
użytkownika

Kolizja

Utopienie

Upadek

Konserwacja fabryczna

Usługa obejmuje również 2 konserwacje fabryczne, w ramach których sprawdzone zostaną części urządzenia, przeprowadzone zostaną aktualizacje sprzętowe, a delikatne elementy zostaną wymienione. Otrzymasz też oficjalny raport z konserwacji.

Bezproblemowe użytkowanie

Usługa wymiany obowiązuje na okres do 2 lat od daty aktywacji pakietu serwisowego. Skorzystaj z okazji i zadbaj o swój sprzęt zabezpieczajc go od naglych wypadków. DJI Care Pro gwarantuje w trakcie czasu jego obowiązywania możliwość nielimitowanych wymian sprzętu!

Darmowa dostawa

DJI Care Pro pozwala cieszyć się darmową dostawą - DJI pokryje koszty przesyłki sprzętu do centrum serwisowego i z powrotem. Usługa ułatwia też uzyskanie pomocy technicznej - oferuje ekskluzywne kanały komunikacji takie jak chat online i rozmowa telefoniczna. Co więcej, gdy minie termin ważności DJI Care Pro, Twój pozostały limit szkód może zostać wykorzystany do uzyskania zniżki przy zakupie DJI Care Pro + lub przedłużenia gwarancji.

Serwis i pomoc techniczna na całym świecie

Z DJI Care Pro zyskujesz też dostęp do wszystkich autoryzowanych centrów serwisowych DJI na całym świecie - wystarczy tylko potwierdzić, że Twój produkt się do tego kwalifikuje. Uwaga: międzynarodowa usługa gwarancyjna jest dostępna tylko dla tych produktów DJI, które zostały zakupione w oficjalnych sklepach DJI lub od autoryzowanych sprzedawców. Koszty napraw zależą od polityki lokalnych centrów serwisowych..

Gdy zdarzy się wypadek

  1. Użytkownik zgłasza usterkę po przyjęciu zgłoszenia sprzet zostaje odeelegowany do jednego z autoryzowanych centrum naprawczych marki DJI w Unii Europejskiej zlokalizowanych w Niemczech, Holandii lub na Węgrzech

  2. Po pozytywnej diagnozie użytkownik otrzymuje kosztorys wymiany w ramach DJI Care Pro

  3. W przypadku jego akceptacji użytkownik otrzymuje wymieniony, wolny od wad egzemplarz.

  4. Końcowo wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.

Wypadek

Zgłoszenie

Wysyłka

Opłata
wymiany

Darmowa
dostawa

Ważne informacje

1. Istnieje możliwość powiązania wcześniej zakupionego produktu DJI z usługą DJI Care Pro pod warunkiem spełnienia jednego z następujących warunków:

Produkt jest nowy i nie został jeszcze aktywowany.

Produkt to urządzenie ręczne, które zostało aktywowane w ciągu ostatnich 30 dni.

2. Aby zapewnić sobie możliwość normalnego korzystania z DJI Care Pro, usługa oraz powiązany z nią produkt muszą być zakupione w tym samym kraju lub regionie.

DJI Care Refresh nie obejmuje:

1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.

2) Kradzieży lub porzucenia produktu.

3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.

4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.

5) Rozmyślnej utraty drona.

6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.

7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.

8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.

9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.

10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.

11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj