Wkrotce

WKRÓTCE

Kod DJI Care Refresh Plan dwuletni

DJI Mavic 3 Classic

Kod produktu: 040027  
 | 

Wariant:

Polecamy:

  1 299 PLN

  INFORMACJA

  Kod oferowany jest w wersji elektronicznej, po zaksięgowaniu wpłaty kod zostanie wysłany na adres e-mail podany podczas zakupu. Pakiet jest ważny przez okres 24 miesięcy od aktywacji.

  Potrzebujesz pomocy w zakupach?
  Zadzwoń do nas! 734 734 920

  Kompleksowa ochrona z DJI Care Refresh - dwuletni plan

  DJI Care Refresh - 2 lata to kompleksowa ochrona Twojego drona marki DJI, dzięki któremu możesz uzywać sprzęt bez obaw o jego uszkodzenie. Pakiet można aktywować jednorazowo do 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) drona bądź w późniejszym terminie po przesłaniu weryfikacyjnego materiału wideo do DJI1.

  Sprawdź status Usługi Care Refresh

  Aktywuj Usługę Care Refresh

  1. Po zaksięgowaniu wpłaty kod zostanie wysłany automatycznie na adres e-mail kupującego (bez względu na dzień oraz godzinę zakupu w przypadku szybkiej płatności jak PayU/Przelewy24).

  2. Wiadomość z kodem zostanie dostarczona przez system Automater. W razie nieprawidłowości skontaktuj się z BOK DJI ARS.

  3. Kod należy aktywować pod adresem: https://support.dji.com/care/active

  4. W trakcie procesu aktywacji należy podać treść kodu Care Refresh (kod otrzymany w wiadomości e-mail), numer seryjny urządzenia (znajduje się on bezpośrednio na produkcie oraz na opakowaniu) oraz dane dane osoby aktywującej Pakiet (imię i nazwisko, adres e-mail).

  5. Pakiet Serwisowy Care Refresh zostanie aktywowany i automatycznie przypisany do odpowiedniego regionu. Potwierdzenie aktywacji DJI Care Refresh otrzymasz drogą mailową. Twój dron jest już bezpieczny!

  Istnieje również możliwość przypisania Usługi Care Refresh do produktu po upłynięciu 48 godzin od jego aktywacji. W tym celu należy przesłać film weryfikacyjny, prezentujący stan urządzenia producentowi. Szczegółowe informacje oraz przykładowy materiał wideo dostępne są pod adresem: https://repair.dji.com/en/djicare/customerupload

  W przypadku opłacenia Pakietu przelewem tradycyjnym wysyłka kodu nastąpi w następnym dniu roboczym po zaksięgowania wpłaty.

  3 wymiany sprzętu - używaj DJI Mavic 3 Classic bez obaw

  Dla dronów z serii DJI Mavic 3 Classic koszt pierwszej wymiany w ramach DJI Care Refresh 2 lata wynosi 829.00 PLN.
  Koszt drugiej wymiany to 999.00 PLN, a koszt trzeciej wymiany 1299.00 PLN.

  Flyaway Coverage

  DJI Care Flyaway to dodatkowa usługa w planie serwisowym DJI Care Refresh, która pozwala na otrzymanie zupełnie nowego drona w razie, gdyby poprzedni odleciał z niewiadomych przyczyn i nie udało się go odzyskać. W przypadku nieintencjonalnego zagubienia drona wystarczy uiścić odpowiednią opłatę serwisową, aby otrzymać całkowicie sprawną jednostkę.

  1. DJI Care Refresh (plan roczny) oferuje dwie wymiany, w tym jedną możliwość skorzystania z Flyaway Coverage.
  2. DJI Care Refresh (pakiet 2-letni) oferuje trzy wymiany, w tym dwie szanse na skorzystanie z Flyaway Coverage.
  3. *DJI Care Refresh+ oferuje jedną szansę wymiany w przypadku uszkodzenia lub jedną ochronę Flyaway w drugim roku.


  UWAGA! Aby skorzystać z Flyaway Coverage, użytkownik musi powiązać swoje konto DJI oraz kontroler zdalnego sterowania z dronem za pomocą aplikacji DJI Fly. Jeśli nie zrobi tego przed ewentualną ucieczką urządzenia, nie będzie mógł skorzystać z usługi wymiany.

  Dodatkowa wymiana w trzecim roku!

  Każdemu użytkownikowi, który w ciągu 2 lat nie wykorzysta wymian w ramach Care Refresh, DJI przedłuży jego usługę DJI Care Refresh o dodatkowy rok, w którym będzie miał możliwość jednej odpłatnej wymiany produktu.

  Przedłużenie Planu Care Refresh na kolejny rok

  Aby przedłużyć plan Jednoroczny na kolejny rok należy zakupić Plan Care Refresh+ (Przedłużenie) i aktywować je na stronie Producenta. Aby aktywować Pakiet Przedłużający należy spełnić poniższe warunki:

  1. DJI Care Refresh (Plan Jednoroczny) został już zakupiony.
  2. DJI Care Refresh jeszcze nie wygasł (nie minął okres 12 miesiecy)
  3. Pozostała co najmniej jedna niewykorzystana wymiana sprzętu w ramach DJI Care Refresh

  W przypadku nie spełnienia jednego z podanych warunków Przedłużenie Care Refresh nie zostanie aktywowane na produkcie.

  Dwuletni Plan Care Refresh nie posiada możliwości przedłużenia o kolejny rok

  *Care Refresh+ (Plus) dostępne na stronie Producenta DJI.com


  Przypadki objęte ochroną

  Wykupując DJI Care Refresh ochraniasz swojego drona przed m.in. upadkiem, utopieniem, kolizją czy wypadkiem spowodowanym zakłóceniem sygnału pracy drona. Pakiet Serwisowy obejmuje również wypadki wywołane z winy operatora.

  Błąd użytkownika

  Zakłócenie sygnału

  Kolizja

  Utopienie

  Upadek

  Plan 2-letni DJI Care Refresh

  DJI Care Refresh to kompleksowa, 24-miesięczna ochrona, która pozwala Ci korzystać z Twojego urządzenia bez obaw o jego ewentualne uszkodzenie. Możesz uruchomić tę usługę przed upływem 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) urządzenia. W ramach Pakietu zyskujesz możliwość aż 3-krotnej wymiany zepsutego sprzętu za niewielką opłatą, a także priorytetowe wsparcie i przywileje VIP podczas kontaktu z pomocą techniczną DJI. Wykup DJI Care Refresh jeszcze dziś i korzystaj ze swojego drona ze spokojną głową!

  Gdy zdarzy się wypadek

  1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła drona do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.

  2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.

  3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę za wymianę i dostaje inny egzemplarz bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.

  4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.

  Wypadek

  Zgłoszenie

  Wysyłka

  Opłata wymiany

  Darmowa dostawa

  3 wymiany sprzętu - używaj bez obaw

  Decydując się na zakup 2-letniego Pakietu DJI Care Refresh, już nie musisz się obawiać zniszczenia swojego drona np. w wyniku jego kontaktu z wodą lub uderzenia. Pakiet Serwisowy oferuje aż 3 wymiany uszkodzonego sprzętu na nowy (lub równoważny nowemu pod względem stanu technicznego i wyglądu) za niewielką opłatą. Zapomnij o konieczności zakupu kolejnego urządzenia lub długim oczekiwaniu na drogą i mało opłacalną wymianę - z DJI Care Refresh oszczędzisz i pieniądze, i czas!

  Możesz poczuć się jak VIP

  Kupując Pakiet DJI Care Refresh, zyskujesz też priorytetowe traktowanie. Dzięki temu czas oczekiwania na wymianę Twojego sprzętu zostanie maksymalnie skrócony. To nie wszystko! Kontaktując się z pomocą techniczną DJI, możesz cieszyć się przywilejami VIP. To oznacza, że odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Twojego drona zyskasz w mgnieniu oka - wystarczy jeden telefon!

  Błyskawiczna wymiana - darmowa wysyłka

  Procedura postępowania w razie wypadku jest banalnie prosta. Wystarczy, że zgłosisz awarię i wyślesz uszkodzony sprzęt do serwisu gwarancyjnego DJI - nie zapomnij o adnotacji, że korzystasz z DJI Care Refresh. Po otrzymaniu wyceny naprawy, możesz wybrać, czy się na nią decydujesz, czy wolisz skorzystać z wymiany w ramach Pakietu Serwisowego. Kiedy wybierzesz drugą opcję, musisz tylko uiścić odpowiednią opłatę - wymienione urządzenie otrzymasz priorytetowo, a jeśli znajdujesz się w tym samym regionie, w którym została zakupiona usługa DJI Care Refresh, wysyłkę opłaci producent!

  DJI Care Refresh nie obejmuje:

  1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.

  2) Kradzieży lub porzucenia produktu.

  3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.

  4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.

  5) Rozmyślnej utraty drona.

  6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.

  7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.

  8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.

  9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.

  10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.

  11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

  1 W celu przypisania Pakietu Serwisowego do produktu po upłynięciu 48 godzin od jego aktywacji, należy przygotować materiał wideo ukazujący sprawność produktu. Pełne informację dostępne są w naszym artykule opisującym procedurę aktywacji DJI Care Refresh (po 48 godzinach od aktywacji drona).

  DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

  Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj