Kod DJI Care Refresh Plan dwuletni

DJI Osmo Action 3

Kod produktu: 037453  
 | 

Wariant:

175 PLN

Potrzebujesz pomocy w zakupach?
Zadzwoń do nas! 734 734 920

Kompleksowa ochrona z DJI Care Refresh - dwuletni plan

DJI Care Refresh - 2 lata to kompleksowe ochrona Twojej kamerki marki DJI, dzięki któremu możesz uzywać sprzęt bez obaw o jego uszkodzenie. Pakiet Serwisowy można aktywować jednorazowo do 30 dni od aktywacji (pierwszego uruchomienia). W przypadku gimbali, kamer i stabilizatorów nie ma możliwości przedłużenia czasu 30 dni.

Sprawdź status Usługi Serwisowej

Aktywuj Usługę Serwisową

1. Po zaksięgowaniu wpłaty kod zostanie wysłany automatycznie na adres e-mail kupującego (bez względu na dzień oraz godzinę zakupu).

2. Wiadomość z kodem zostanie dostarczona przez system Automater. W razie nieprawidłowości skontaktuj się z BOK DJI ARS.

3. Kod należy aktywować pod adresem: https://support.dji.com/care/active

4. W trakcie procesu aktywacji należy podać treść kodu Care Refresh (kod otrzymany w wiadomości e-mail), numer seryjny urządzenia (znajduje się on bezpośrednio na produkcie) oraz dane osoby aktywującej Pakiet (imię i nazwisko, adres e-mail).

5. Pakiet Serwisowy zostanie aktywowany i automatycznie przypisany do odpowiedniego regionu. Potwierdzenie aktywacji DJI Care Refresh otrzymasz drogą mailową. Twój dron jest już bezpieczny!

*Care Refresh+ (Plus) dostępne na stronie Producenta DJI.com

3 wymiany sprzętu - używaj DJI Osmo Action 3 bez obaw

Dla kamer z serii DJI Osmo Action 3 koszt pierwszej wymiany w ramach DJI Care Refresh 2 lata wynosi 119 PLN.
Koszt drugiej wymiany to 185 PLN, a koszt trzeciej wymiany 249 PLN.

Dodatkowa wymiana w trzecim roku!

Każdemu użytkownikowi, który w ciągu 2 lat nie wykorzysta wymian w ramach Care Refresh, DJI przedłuży jego usługę DJI Care Refresh o dodatkowy rok, w którym będzie miał możliwość jednej odpłatnej wymiany produktu.

Przypadki objęte DJI Care Refresh

Wykupując DJI Care Refresh ochraniasz swojego gimbala przed m.in. upadkiem, utopieniem, kolizją czy wypadkiem spowodowanym zakłóceniem sygnału pracy drona. DJI Care Refresh obejmuje również wypadki wywołane z winy operatora.

Błąd użytkownika

Zakłócenie sygnału

Kolizja

Utopienie

Upadek

Plan 2-letni DJI Care Refresh

DJI Care Refresh to kompleksowa, 24-miesięczna ochrona, która pozwala Ci korzystać z Twojego urządzenia bez obaw o jego ewentualne uszkodzenie. Możesz uruchomić tę usługę do 30 dni od aktywacji (pierwszego uruchomienia) urządzenia. W ramach DJI Care Refresh zyskujesz możliwość aż 3-krotnej wymiany zepsutego sprzętu za niewielką opłatą, a także priorytetowe wsparcie i przywileje VIP podczas kontaktu z pomocą techniczną DJI. Wykup DJI Care Refresh jeszcze dziś i korzystaj ze swojego gimbala ze spokojną głową!

Gdy zdarzy się wypadek

1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła gimbala do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.

2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.

3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę za wymianę i dostaje inny egzemplarz bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.

4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.

Wypadek

Zgłoszenie

Wysyłka

Opłata wymiany

Darmowa dostawa

3 wymiany sprzętu - używaj bez obaw

Decydując się na zakup 2-letniego Pakietu DJI Care Refresh, już nie musisz się obawiać zniszczenia swojej kamerki np. w wyniku jego kontaktu z wodą lub uderzenia. DJI Care Refresh oferuje aż 3 wymiany uszkodzonego sprzętu na nowy (lub równoważny nowemu pod względem stanu technicznego i wyglądu) za niewielką opłatą. Zapomnij o konieczności zakupu kolejnego urządzenia lub długim oczekiwaniu na drogą i mało opłacalną wymianę - z DJI Care Refresh oszczędzisz i pieniądze, i czas!

Możesz poczuć się jak VIP

Kupując DJI Care Refresh, zyskujesz też priorytetowe traktowanie. Dzięki temu czas oczekiwania na wymianę Twojego sprzętu zostanie maksymalnie skrócony. To nie wszystko! Kontaktując się z pomocą techniczną DJI, możesz cieszyć się przywilejami VIP. To oznacza, że odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Twojego gimbala zyskasz w mgnieniu oka!

Błyskawiczna wymiana - darmowa wysyłka

Procedura postępowania w razie wypadku jest banalnie prosta. Wystarczy, że zgłosisz awarię i wyślesz uszkodzony sprzęt do serwisu gwarancyjnego DJI - nie zapomnij o adnotacji, że korzystasz z DJI Care Refresh. Po otrzymaniu wyceny naprawy, możesz wybrać, czy się na nią decydujesz, czy wolisz skorzystać z wymiany w ramach DJI Care Refresh. Kiedy wybierzesz drugą opcję, musisz tylko uiścić odpowiednią opłatę - wymienione urządzenie otrzymasz priorytetowo, a jeśli znajdujesz się w tym samym regionie, w którym została zakupiona usługa DJI Care Refresh, wysyłkę opłaci producent!

DJI Care Refresh nie obejmuje:

1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.

2) Kradzieży lub porzucenia produktu.

3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.

4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.

5) Rozmyślnej utraty drona.

6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.

7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.

8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.

9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.

10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.

11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj