Kod produktu: 016222

Kontroler Gamesir G3S

Gamepad Android / PC Ryze Tello

129 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Gamesir G3s

GameSir G3s został wyposażony w 32-bitowy chip MCU, dzięki któremu osiąga moc obliczeniową do 48 operacji na sekundę. Wraz ze sterownikiem Realtek Bluetooth 4.0 i modułem 2,4GHz, GameSir G3s zapewnia wysoką czułość i dokładność. Wbudowany akumulator o pojemności 600 mAh wystarcza na 18 godzin pracy w normalnych warunkach (w trybie uśpienia kontroler wykorzystuje mniej mocy). GameSir G3s jest kompatybilny z Android / Windows PC / Steam / PS3. Kontroler można podłączyć do urządzenia przewodowo, poprzez odbiornik 2,4 GHz lub bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth 4.0.

Kompatybilny z Tello

Doświadcz niesamowitych wrażeń sterując Tello za pomocą kontrolera Bluetooth GameSir G3s. Kontroler pozwala na pełną kontrolę drona marki Ryze, z jeszcze większą precyzją i responsywnością. Wystarczy sparować kontroler z urządzeniem mobilnym za pomocą aplikacji Tello (Bluetooth Controller Settings) i po kilku sekundach możesz cieszyć się lotem.

Emitowanie wibracji

Dzięki wibrującym silnikom można doświadczyć niesamowitych wrażeń z gry.

Wbudowany uchwyt i odbiornik 2,4 GHz USB

Do G3s można zamontować uchwyt, który jest kompatybilny ze smartfonami o przekątnej 3,5~6 cali. Uchwyt pozwala na regulację kąta nachylenia ekranu, co pozwala na wygodne granie.

Perfekcyjnie zaprojektowane drążki

Płynna praca D-pada ułatwia poruszanie się w ośmiu kierunkach. Analogowe drążki mające zdolność poruszania się 360° zapewniają doskonałą celność. Specjalnie zaprojektowane drążki funkcyjne są czułe i nie wymagają dużej siły nacisku. Przyciski R2 i L2 umożliwiają graczom dokładny nacisk, sprawiając, że granie w gry wyścigowe jest jeszcze wygodniejsze.

Ergonomiczna budowa, funkcja

Ogólny układ przycisków sprawia, że obsługa kontrolera jest bardzo wygodna. Gumowe pokrycie zapewnia pewny chwyt. Dzięki funkcji Turbo możliwe jest wyzwolenie nieprzerwanej ilości naciśnięć do momentu, aż zwolnisz przycisk. Naciśnij dowolny przycisk wraz z przyciskiem Turbo, aby podjąć akcję. Jest to bardzo przydatna funkcja w przypadku strzelanek. Umożliwia bardziej efektywne granie, nie powoduje zmęczenia wywołanego przez ciągłe naciskanie jednego przycisku, a także zwiększa trwałość kontrolera.

Długa żywotność akumulatora

Po 5 minutach bezczynności GameSir G3s przejdzie automatycznie w tryb uśpienia. Wbudowany akumulator 600 mAh umożliwia 18-godzinną pracę w warunkach normalnych.