Kod produktu: 015957

Kontroler Gamesir G4S

Gamepad Android / PC Ryze Tello

199 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Gamesir G4S

GameSir G4s został wyposażony w 32-bitowy chip MCU, dzięki któremu osiąga moc obliczeniową do 48 operacji na sekundę. Wraz ze sterownikiem Realtek Bluetooth 4.0 i modułem 2,4GHz, GameSir G4s zapewnia wysoką czułość i dokładność. GameSir G4s posiada wbudowany wskaźnik LED akumulatora, możliwość regulacji intensywności wibracji i ich częstotliwości. Wbudowany akumulator o pojemności 800 mAh wystarcza na 30 godzin pracy w normalnych warunkach (w trybie uśpienia kontroler wykorzystuje mniej mocy). GameSir G4s jest kompatybilny z Android / Windows / SteamOS / PlayStation 3. Kontroler można podłączyć do urządzenia przewodowo, poprzez odbiornik 2,4 GHz lub bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth 4.0. Kontroler jest także kompatybilny z dronem Ryze Tello.

Kompatybilny z Tello

Doświadcz niesamowitych wrażeń sterując Tello za pomocą kontrolera Bluetooth GameSir G4s. Kontroler pozwala na pełną kontrolę drona marki Ryze, z jeszcze większą precyzją i responsywnością. Wystarczy sparować kontroler z urządzeniem mobilnym za pomocą aplikacji Tello (Bluetooth Controller Settings) i po kilku sekundach możesz cieszyć się lotem.

Emitowanie wibracji

Istnieje możliwość dostosowania intensywności wibracji i ich częstotliwości. Naciśnij przyciski Clear + góra/ dół na D-padzie, aby wybrać wysoką lub niską częstotliwość wibracji. Dzięki wibrującym silnikom można doświadczyć niesamowitych efektów z gry, takich jak wybuchy, zderzenia i inne.

Wbudowany uchwyt i odbiornik 2,4 GHz USB

Ogólny układ przycisków sprawia, że obsługa kontrolera jest bardzo wygodna. Istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia (110° i 150°) i jest kompatybilny ze smartfonami 3,5~6 cali.

*Wbudowany bezprzewodowy odbiornik 2,4 GHz USB perfekcyjnie współpracuje z Windows PC, Steam, PlayStation 3 i telewizorami Android.

Długa żywotność akumulatora i wskaźniki naładowania

Po 1-minutowej utracie połączenia lub 5 minutach bezczynności, GameSir G4s przejdzie automatycznie w tryb uśpienia. Włącz lub wyłącz podświetlnie przycisków A / B/ X / Y po jednoczesnym naciśnięciu i przytrzymaniu przycisków R1 i L1 przez 5 sekund. Wbudowany akumulator o pojemności 800 mAh wspiera ładowania OV. Wystarcza na 10 godzin pracy przy maksymalnym zużyciu energii i 30 godzin przy minimalnym zużyciu energii. Cztery wskaźniki LED pokazują status naładowania, co umożliwia kontrolowanie każdego procesu gry.

Ergonomiczna budowa, funkcja Turbo

Ogólny układ przycisków sprawia, że obsługa kontrolera jest bardzo wygodna. Gumowe pokrycie zapewnia pewny chwyt. Dzięki funkcji Turbo możliwe jest wyzwolenie nieprzerwanej ilości naciśnięć do momentu, aż zwolnisz przycisk. Naciśnij dowolny przycisk wraz z przyciskiem Turbo, aby podjąć akcję. Jest to bardzo przydatna funkcja w przypadku strzelanek. Umożliwia bardziej efektywne granie, nie powoduje zmęczenia wywołanego przez ciągłe naciskanie jednego przycisku, a także zwiększa trwałość kontrolera.

Wymienny D-pad i lewy drążek

Płynna praca D-pada ułatwia poruszanie się w ośmiu kierunkach. Analogowe drążki mające zdolność poruszania się 360° zapewniają doskonałą celność. Specjalnie zaprojektowane drążki funkcyjne są czułe i nie wymagają dużej siły nacisku. Przyciski R2 i L2 umożliwiają graczom dokładny nacisk, sprawiając, że granie w gry wyścigowe jest jeszcze wygodniejsze. G4s posiada również zmienną pozycją D-pada. Naciśnij przycisk Clear+L3, aby zmienić pozycję lewego drążka i D-pada.