Stacja zasilania EcoFlow Delta

Kod produktu: 023803  
 | 

Wariant:

Polecamy:

5 599 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Ładowanie

   Od 0 do 80% w 60 minut

   Gwarancja

   2 lata okresu gwarancyjnego

   Do 4 gniazd

   Obsługuje moc do 1800W

   Panele fotowoltaiczne

   Uniwersalne wejście

   Solidna konstrukcja

   Wykonane z aluminium lotniczego

   Bezpieczeństwo

   Posiada specjalne zabezpieczenia

   W jedną godzinę od 0 do 80%

   Szybkie ładowanie

   EcoFlow poświęcił dwa lata na stworzenie X-Stream Recharge - technologii, która zapewnia najszybsze dostępne na rynku ładowanie. Urządzenia wyposażone w ten patent ładują się 10 razy szybciej, niż w przypadku konkurencyjnych produktów, co sprawia, że DELTA jest w stanie przy pomocy zwykłego gniazdka naładować się w mniej niż 2 godziny.

   Uniwersalne zastosowanie

   Wyjście AC 1800W

   DELTA w gospodarstwie domowym jest w stanie zasilić praktycznie każde urządzenie, począwszy od oświetlenia po narzędzia w warsztacie. W trakcie podróży, gdy w elektrycznym samochodzie braknie energii, może służyć również jako awaryjna stacja ładowania.

   Czuj się jak w domu

   Wiele możliwości

   DELTA została stworzona, aby zapewnić użytkownikowi spokój ducha i zasilanie wszędzie tam, gdzie będzie potrzebne. Zabierz urządzenie na grilla w plenerze, na wycieczkę pod namiot lub do salonu w trakcie awarii prądu, a bez problemu zasili 13 urządzeń jednocześnie. Posiada 5 portów USB, dwa 60 wattowe porty USB-C, oraz 4 wyjścia AC. DELTA spełnia standardy każdego gniazdka, więc w każdym miejscu poczujesz się jak w domu.

   A. Szybkie ładowanie 2x28W
   B. Szybkie ładowanie 2x12W

   C. 2x 60W USB-C
   D. Włącznik DC

   E. Włącznik
   F. 4 gniazdka AC

   G. Włącznik AC
   H. Gniazdo zapalniczki 12 V

   Gdy zabraknie prądu

   Z DELTĄ żadna sytuacja kryzysowa nie straszna. Jest bezpieczna, łatwa w użyciu i nie wymaga kontaktu z paliwami - naładować ją można ekologicznymi panelami fotowoltaicznymi dołączonymi do zestawu, lub tymi, które mamy zainstalowane na dachu. Urządzenie może zasilić lodówkę, oświetlenie, telewizor, grill elektryczny i wiele innych urządzeń.

   Aparatury medyczne

   Przerwa w dostawie prądu może być wyjątkowo niebezpieczna dla rodzin, które polegają na medycznych urządzeniach. Aparaty CPAP stosowane przy niewydolności oddechowej, medyczna lodówka, czy respiratory - wszystko to wymaga zasilania. Od tych rzeczy może zależeć zdrowie i życie, a z DELTĄ zawsze będziesz przygotowany na nieoczekiwane wydarzenia i zapewnisz stały dopływ prądu tym najważniejszym urządzeniom.

   Uniwersalne wejście

   Panele słoneczne

   DELTA jest kompatybilna ze wszystkimi panelami fotowoltaicznymi dostępnymi na rynku. W idealnych warunkach pogodowych i przy wykorzystaniu 400W paneli, DELTA jest w stanie naładować się do pełna w zaledwie dwie godziny. Urządzenie można podłączyć również do naszych własnych paneli fotowoltaicznych, które mamy zamontowane na dachu.

   Wytrzymała konstrukcja

   DELTA została zaprojektowana tak, aby jej środek ciężkości znajdował się w podstawie, dzięki czemu stabilnie trzyma się podłoża, a ryzyko przewrócenia urządzenia zostało zminimalizowane. Dodatkowo do stworzenia stacji wykorzystano aluminium lotnicze i wysokiej jakości stal, dzięki czemu udało się osiągnąć maksymalną wytrzymałość i trwałość.

   Patent ECOFLOW

   Ładowanie X-STREAM

   System zarządzania energią w najbardziej efektywny sposób zamienia prąd stały w zmienny oraz na odwrót, dzięki czemu umożliwia naładowanie DELTY w zaledwie dwie godziny. Urządzenie posiada zabezpieczenia, które umożliwiają na skok mocy do 3300W i zapobiegają przeciążeniu.

   Gdy zabraknie prądu

   Z DELTĄ żadna sytuacja kryzysowa nie straszna. Jest bezpieczna, łatwa w użyciu i nie wymaga kontaktu z paliwami - naładować ją można ekologicznymi panelami fotowoltaicznymi dołączonymi do zestawu, lub tymi, które mamy zainstalowane na dachu. Urządzenie może zasilić lodówkę, oświetlenie, telewizor, grill elektryczny i wiele innych urządzeń.

   Zasilacz awaryjny

   Funkcja UPS

   W przypadku odcięcia zasilania, przydatna może być funkcja zasilacza bezprzewodowego - UPS. Gdy DELTA wykryje awarię zasilania, uruchomi się automatycznie, zapewniając działanie komputerowi i wszystkim najbardziej wrażliwym urządzeniom, na których zaprzestanie działania nie możemy sobie pozwolić.

   Możliwość łączenia

   DELTY, w celu zwiększenia ich możliwości, mogą zostać ze sobą połączone. Połączenie ze sobą np. 3 jednostek sprawi, że 120 W telewizor może być uruchomiony przez 24 godziny, lodówka zyska zasilanie na 2-3 dni, a w przypadku wykorzystania tego rozwiązania w foodtracku, będzie można korzystać z elektrycznej patelni od 2 do 4,5 godzin.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj