Stacja zasilania EcoFlow River

Kod produktu: 024069  
 | 

Wariant:

Polecamy:

  1 799 PLN

    INFORMACJA

    Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

    Dostępna jest także wersja rozszerzona Max.

    Potrzebujesz pomocy w zakupach?
    Zadzwoń do nas! 734 734 920

    RIVER I RIVER MAX

    Dopasuj stację do Twoich potrzeb

    Główną różnicą obu urządzeń jest akumulator, który w wersji RIVER posiada pojemność 288 Wh. Stację można powiększyć o dodatkowy, dedykowany akumulator, dzięki któremu transformujemy urządzenie w jego droższy odpowiednik - RIVER MAX o pojemności 576 Wh. Ponadto stacje różnią się masą i rozmiarem, natomiast RIVER MAX, mimo większej pojemności, posiada ten sam czas naładowania od 0 do 100%, dzięki dwukrotnie większej mocy wejściowej.

    Pojemność

    288 Wh

    (Z możliwością rozbudowania)

    Waga i rozmiar

    5 kg

    (28.8 x 18.5 x 19.4 cm)

    Maks. moc wejściowa

    250 W

    (Ładowanie do 0-100% w 2 godziny)

    Czas ładowania panelami

    1.6-3 godziny

    (Dwoma panelami o mocy 110 W)

    Pojemność

    576 Wh

    (Bez możliwości rozbudowy)

    Waga i rozmiar

    7.7 kg

    (28.8 x 18.5 x 25.3 cm)

    Maks. moc wejściowa

    500 W

    (Ładowanie od 0-100% w 2 godziny)

    Czas ładowania panelami

    3-6 godzin

    (Dwoma panelami o mocy 110 W)

    Przykładowe zastosowanie

    Telefon

    18 Wh
    14 razy
    28 razy*

    Telewizor

    110W
    2-4 godzin
    4-8 godzin*

    Oświetlenie

    10 W
    12 godzin
    24 godziny*

    Lodówka

    150 W
    1,5-3 godziny
    3-6 godzin*

    * Ilość cykli ładowania/czas działania urządzeń przy użyciu wersji rozszerzonej: RIVER MAX

    RIVER PRZÓD

    1. Wyświetlacz LCD

    2. Wyjście USB

    3. Włącznik podświetlenia

    4. Przycisk restartu WiFi

    5. Wyjście USB-C 100 W

    6. Przycisk zasilania

    7. Wyjście DC 5521 oraz wyjście samochodowe

    8. USB 3.0 (szybkie ładowanie)

    RIVER TYŁ

    9. 2 wyjścia AC 220-240V

    10. Przycisk zasilania wyjścia AC

    CZUJ SIĘ JAK W DOMU

    Uniwersalne zastosowanie

    Produkty EcoFlow są bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. W przeciwieństwie do spalinowych generatorów, można ich używać w pomieszczeniach zamkniętych. Stacja River MAX nie wymaga użycia benzyny, nie wytwarza toksycznych oparów, nie wibruje podczas pracy i jest wyjątkowo cicha. Koszty użytkowania stacji akumulatorowych są o 30% mniejsze niż w przypadku generatorów zasilanych benzyną. Wystarczy podłączyć stację do gniazdka sieciowego lub paneli słonecznych, by zaczęła się ładować. Energia jest zużywana w razie potrzeby, co pozwala na maksymalizację wydajności.

    ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

    Ładowanie X-Stream

    X-Stream to technologia, która zapewnia najszybsze dostępne na rynku ładowanie. Porównując prędkość ładowania do konkurencyjnych produktów, urządzenia wyposażone w technologię opatentowaną przez EcoFlow ładują się nawet do 5 razy szybciej, co np. umożliwia naładowanie RIVER w godzinę od 0 do 80%, a w przeciągu niecałych dwóch godzin od 0-100%. Wszystko to jest możliwe przy użyciu zwykłego gniazdka sieciowego. Zapewnij sobie najszybszą możliwość ponownego powrotu do pracy dzięki błyskawicznym ładowaniu.

    EKOLOGICZNA ENERGIA

    Nieograniczona moc słońca

    Jedną z największych zalet urządzeń EcoFlow jest możliwość ładowania ich w plenerze przy użyciu paneli fotowoltaicznych. To rozwiązanie jest wyjątkowo wygodne podczas biwakowania, gdy przez dłuższy czas nie mamy dostępu do gniazda sieciowego, lub gdy zależy nam na długim czasie pracy w terenie. RIVER umożliwia zasilanie stacji mocą 200 W przy pomocą maksymalnie dwóch 110 W paneli, co pozwala na naładowanie urządzenia w idealnych warunkach pogodowych w mniej niż 2 godziny.

    NAJSZYBSZE NA RYNKU

    Błyskawiczne ładowanie

    Dzięki technologii X-Stream Recharge, RIVER przy pomocy gniazda sieciowego jest w stanie naładować się od zera do 80% w godzinę, natomiast do pełna w 1,6 godziny. River MAX ładowany jest z mocą 500 W, dzięki mimo większej pojemności czas ładowania jest tak samo krótki.

    NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

    System zarządzania akumulatorem

    EcoFlow opracował własny system zarządzania akumulatorami, aby zmaksymalizować wydajność, trwałość oraz cykl życiowy produktów. Umożliwia regulację pracy wszystkich akumulatorów wewnątrz urządzenia i za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji, poprawia wydajność każdej z nich.

    DLA WIĘKSZEJ KOMPATYBILNOŚCI

    Technologia X-BOOST

    RIVER, dzięki technologii X-BOOST, pozwala na obsługę urządzeń, które do pracy potrzebują nawet do 1200 W. Bez problemu skorzystasz z urządzeń takich jak suszarka do włosów, mikrofalówka, czy czajnik elektryczny. Wszystko za sprawą zaawansowanych algorytmów, które obniżają wymagane do ich działania napięcie. Jest to kompromis, który kosztem słabszej pracy urządzeń umożliwia im bezpieczne funkcjonowanie.

    Ekspres do kawy

    1000 W

    Elektryczna patelnia

    1200 W

    Mikrofalówka

    1000 W

    Suszarka

    1600 W (1900 W)

    APLIKACJA ECOFLOW

    Mobilna kontrola Twojej stacji

    W bezprzewodowym świecie możliwość zdalnego sterowania jest oczywistym standardem. Pobierz aplikację mobilną, którą w prosty i szybki sposób sparujesz z produktami EcoFlow. Dzięki aplikacji poszerzysz możliwości obsługi stacji River MAX. Monitoruj czas pracy, korzystaj z funkcji X-Boost i wybieraj różne opcje ładowania z poziomu aplikacji.

    Stabilna konstrukcja

    River został zaprojektowany z niskim, solidnym środkiem ciężkości, zwiększającym stabilność konstrukcji i zmniejszającym ryzyko wywrócenia się urządzenia. Dodatkowo stacja przeszła pozytywnie szereg testów, które sprawdzały jej wytrzymałość.

    DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

    Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj