MAVIC AIR 2

Poziom wyżej

Mavic Air 2 to połączenie mocy i niewielkich rozmiarów przeniesione na niespotykany dotąd poziom, oferujące zaawansowane funkcje i kompaktowość. Inteligentne tryby nagrywania oraz doskonała jakość oferowanych zdjęć umożliwiają uchwycenie prawdziwych podniebnych arcydzieł.

Zdjęcia 48MP | Filmy 4K/60fps

Transmisja wideo do 6 km w 1080p

Do 34 minut maksymalnego czasu lotu

FocusTrack

Zdjęcia | Filmy | Panorama w HDR

8K Hyperlapse

Filmy 4K/60fps

Najwyższa jakość na wyciągnięcie ręki

Stwórz idealne ujęcia z powietrza dzięki płynnemu nagrywaniu w jakości 4K w 60 klatkach na sekundę. Płaski tryb kolorów D-Cinelike przechowuje znacznie więcej informacji o obrazie, niezbędnych do profesjonalnej postprodukcji. Kodek HEVC (H.265), przy mniejszej ilości zajętego miejsca, gromadzi więcej informacji i zachowuje pełen zakres dynamiczny nagrania.

Filmy HDR

Domyślnie dynamiczny

Sekretem wyjątkowych nagrań HDR jest wysokiej jakości sensor Quad Bayer, który sprawia, że pojedyncza klatka oddziela poziom ekspozycji w różnych obszarach, dzięki czemu poprawnie zachowuje jasne oraz ciemne detale. Obraz jest złożony z warstw, aby wykreować barwne, zbalansowane i przyciągające oko ujęcie z wysokim zakresem dynamiki. Dodatkowo istnieje możliwość zrobienia panoram HDR.

48MP zdjęcia

Wysoka szczegółowość

Dzięki 1/2 calowemu sensorowi CMOS, Mavic Air 2 jest w stanie uchwycić imponujące 48MP zdjęcia. Przygotuj się na przeniesienie swojej podniebnej treści poziom wyżej.

48 Megapixelowa kamera oferuje ogromną ilość pixeli, co przekłada się na wysoką szczegółowość nawet, gdy przybliżysz zdjęcie.

SmartPhoto

Pełna optymalizacja

Mavic Air 2 został wyposażony w technologię SmartPhoto, która łączy rozpoznawanie środowiska, tryb HyperLight oraz tryb HDR. Rozpoznawanie środowiska dostosowuje parametry kamery w 5 kategoriach: wschód słońca, niebo, trawa, śnieg oraz drzewa. Tryb HyperLight optymalizuje zdjęcia zrobione w słabych warunkach oświetleniowych. Wykorzystując 3-osiową stabilizację gimbala aparat wykonuje najwyższej jakości zdjęcia, nawet mimo wietrznej pogody i nieprzewidywalnego środowiska [1]

W zbyt jasnych warunkach oświetleniowych HDR znacznie poprawia zakres dynamiki, dostosowując parametry ekspozycji i układa warstwy tak, aby uzyskać bardziej żywe, wysokiej jakości zdjęcia.

HyperLight optymalizuje zdjęcia zrobione w słabych warunkach oświetleniowych, co skutkuje mniejszym poziomem szumu i zwiększeniem przejrzystości obrazu.

Panorama HDR

Uchwyć pełniejsze zdjęcie

Mavic Air 2 oferuje najbardziej zaawansowany tryb panoramy. Posiada wysoki zakres dynamiki z żywymi i niewiarygodnie dokładnymi kolorami.

Inteligentne funkcje

Nagraj filmowe ujęcia

Aby dać z siebie jeszcze więcej, Mavic Air 2 łączy możliwości kamery z inteligentnymi trybami nagrywania, dzięki czemu fotografia z lotu ptaka staje się niezwykle prosta.

FocusTrack

Władca przestworzy

Uchwyć bez większego wysiłku profesjonalny materiał dzięki funkcji FocusTrack. To łatwy w użyciu zestaw inteligentnych trybów składający się z Active Track 3.0, Spotlight 2.0, oraz Point of Interest 3.0, który umożliwi Ci uwolnienie w pełni swojej kreatywności.

Ten wygodny tryb umożliwia swobodne latanie dronem, podczas gdy kamera automatycznie podąża za zaznaczonym przez nas wcześniej obiektem.

Dzięki najnowszej wersji technologii AtiveTrack podążanie za obiektem i unikanie przeszkód jest płynniejsze niż kiedykolwiek. W tej wersji funkcja odnajdywania ścieżek została znacznie ulepszona, a przewidywanie ruchu utraconego obiektu jest znacznie szybsze i bardziej dokładne. Dodatkowo technologia ta zachowuje śledzony obiekt w środku kadru, nawet jeśli zniknie on za drzewem.

POI 3.0 poprawia możliwości POI 2.0 - szczególnie na poziomie rozpoznawania płaskich powierzchni. Podczas gdy POI 2.0 mógł stracić cel podczas śledzenia, najnowsza wersja radzi sobie bez trudu. POI 3.0 jest w stanie dynamicznie śledzić obiekty ruchome takie jak ludzie, samochody czy łodzie.

8K Hyperlapse

Czas i ruch

Mavic Air 2 ma możliwość nagrywania niesamowitych ujęć Hyperlapse w jakości 8K. Dzięki profesjonalnej aplikacji DJI Fly osiągniesz świetne efekty bez skomplikowanej postprodukcji. Wystarczy, że ustawisz jeden z trybów: Free, Circle, Course Lock czy Waypoint; a aplikacja zrobi resztę. [2]

QuickShots

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Uchwyć prawdziwie filmowe kadry za pomocą trybów automatycznych - QuickShots. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję, a Mavic Air 2 zaplanuje i wykona złożony lot, aby stworzyć wysokiej jakości profesjonalne ujęcie. Dodaj muzykę, efekty i filtry za pomocą intuicyjnych szablonów i prześlij swoje dzieło bezpośrednio do kanałów social media.

Lot i bezpieczeństwo

Bezpieczniejszy lot dla zachwycającej treści

OcuSync 2.0

Zwiększone możliwości

OcuSync 2.0 umożliwia transmisję na żywo z kamery drona w 1080p FHD nawet do 6 km. Zaznaj większej wolności lotu, aby uchwycić idealne ujęcia. [3]

Podwójna częstotliwość 2.4/5.8GHz

Niezawodny sygnał, płynny lot

W czasie rzeczywistym [4] automatycznie przełącza na częstotliwość z najniższym poziomem zakłóceń, co znacznie poprawia jakość transmisji w trudnym środowisku i zwiększa bezpieczeństwo lotu.

Akumulator i lot

Lataj dłużej

Dzięki akumulatorowi, który zapewnia do 34 minut lotu zyskujesz pewność, że zdążysz uchwycić epickie, dynamiczne nagrania z maksymalną prędkością 68 km/h w trybie sportowym. [5]

Unikanie przeszkód

Lataj bezpieczniej

Mavir Air 2 skanuje swoje środowisko w 3 kierunkach: z przodu, z tyłu i z dołu. Oświetlenie pomocnicze poprawia widoczność drona, a dodatkowa warstwa ochronna, w postaci systemu omijania przeszkód, umożliwia przesunięcie granicy tego, co jest dla operatorów możliwe.

Sensor wizyjny zapewnia wysoką dokładność do 22 metrów.

Sensor wizyjny zapewnia wysoką dokładność do 23.6 metra.

Sensor wizyjny, sensor podczerwieni. Oświetlenie pomocnicze z pozycjonowaniem wizualnym, bezpieczne lądowanie i dobra widoczność w powietrzu. Można je ręcznie wyłączyć.

Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) 3.0 [6] wykorzystuje zaawansowaną technologię mapowania by płynnie podążać i skutecznie omijać przeszkody w różnych sytuacjach. W porównaniu do poprzedniej generacji poprawiono znacznie unikanie przeszkód i automatyczne planowanie lotu, dzięki czemu znacznie zwiększone zostało bezpieczeństwo lotu.

DJI Fly App

Prosta edycja

Aplikacja DJI Fly sprawia, że tworzenie fantastycznego filmu jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Wbudowany edytor DJI Mimo umożliwia ręczne zastosowanie zaawansowanych funkcji i szablonów, umożliwiając błyskawiczne tworzenie profesjonalnych materiałów.

Aparatura sterująca

Z myślą o pilotach

Ergonomiczna aparatura została zaprojektowana na nowo, by zwiększyć wygodę uchwytu. Cechuje się imponująco długim działaniem akumulatora, który wynosi aż 240 minut. [7] Nowe mocowanie umożliwia proste i szybkie zamontowanie smartfona a antena znacznie poprawia doświadczenia użytkownika.

Filtry ND

Narzędzie dla profesjonalistów

Mavic Air 2 oferuje dwa zestawy filtrów ND, które pomogą w kontroli ekspozycji. Pierwszy zestaw składa się z filtrów ND 16/64/256 i jest pomocny podczas dostosowywania szybkości przesłony w trudnych warunkach oświetleniowych. Drugi zestaw, zawierający filtry ND 4/8/32, umożliwia robienie żywych, jasnych zdjęć nawet przy niskiej wartości ISO. [8]

Odważ się na więcej

Mavic Air 2 w wersji Fly More Combo to zestaw poszerzony o akcesoria, które pozwolą w pełni wykorzystać niesamowite możliwości drona. Oprócz stylowej torby, w której bezpiecznie przetransportujesz sprzęt, zestaw zawiera: dwa dodatkowe akumulatory; hub ładowania; 3 pary zapasowych śmigieł; adapter dzięki któremu użyjesz akumulatora jako power banku oraz zestaw filtrów ND, które sprawdzą się przy nagrywaniu w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dodatkowe akcesoria

Rozszerz możliwości Mavica Air 2 dzięki szerokiej palecie dodatkowych akcesoriów. Lataj dłużej z dodatkowymi akumulatorami, które możesz szybko ładować za pomocą dedykowanego, szybkiego charging hub.

[1] Zdjęcia wykonane w trybie SmartPhoto mają rozdzielczość 12MP.
[2] Rozdzielczość 8K jest dostępna w trybie Free i Waypoint.
[3] Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest wskaźnikiem trwałości i odporności łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów oraz używaj drona w zasięgu wzroku.
[4] Ze względu na lokalne przepisy, niektóre kraje nie obsługują transmisji 5,8 GHz.
[5] Maksymalny czas lotu można uzyskać lecąc pod kątem 9° przy prędkości 5,1 m/s, w bezwietrznych warunkach pogodowych.
[6] APAS 3.0 i FocusTrack nie są dostępne podczas nagrywania w 4K przy 60, 50 i 48 fps, 2,7K przy 60, 50 i 48 fps i 1080p przy 120 i 240 fps.
[7] Żywotność baterii sprawdzono za pomocą telefonu z Androidem w środowisku wolnym od zakłóceń.
[8] Filtry ND16/64/256 znajdują się w zestawie Fly More Combo. Zestaw filtrów ND4/8/32 można zakupić oddzielnie.

Podczas wykonywania zdjęć i filmów wyświetlanych na tej stronie przestrzegano wszystkich odpowiednich przepisów i regulacji.