Adapter Snap Lock (podstawa) PGYTECH szybkozłączka

Kod produktu: 029988  
 | 
119 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Adapter Snap Lock (podstawa) PGYTECH szybkozłączka

   Teraz możesz szybko wymieniać akcesoria, a nawet kamery i cieszyć się większą elastycznością podczas nagrywania. Adapter z szybkozłączką marki PGYTECH jest kompatybilny z wieloma sprzętami dostępnymi w sklepach i pozwala w mgnieniu oka montować lub demontować wybrane urządzenia. Został też zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać bezpieczne, stabilne mocowanie.

   Szybka instalacja urządzeń

   Już nie musisz się obawiać, że stracisz okazję do wykonania wymarzonego ujęcia. Korzystając z kilku adapterów marki PGYTECH, możesz szybko zmienić kamerę lub zamontować ją na tripodzie, gimbalu czy sliderze. Dzięki temu w mgnieniu oka dostosujesz sprzęt do swoich potrzeb albo do sytuacji i przygotujesz fantastyczny, oryginalny materiał. Pozwala na to specjalny system SnapLock.

   Szeroka kompatybilność

   Adapter został zaprojektowany w taki sposób, aby był kompatybilny z większością popularnych sprzętów, które przydają się twórcom. W dolnej części akcesorium znajdują się otwory gwintowane 1/4” i 3/8”, a na jego boku umieszczono interfejs Arca-Swiss. Wszystko to sprawia, że produkt idealnie pasuje do gimbali, płytek montażowych, sliderów czy statywów.

   Stabilność i bezpieczeństwo

   Nie obawiaj się, że Twoja kamera spadnie i zostanie uszkodzona. Płytka wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną, opatentowaną, mocno dokręcaną śrubę, aby zapewnić pewne, stabilne mocowanie. Co więcej, dodatkowy przycisk pozwala zablokować akcesorium i uniknąć jego przypadkowego poluzowania.

   Specyfikacja:

   • Waga: 55g
   • Wymiary: 55 x 38 x 17,5 mm
   • Materiał: Stop aluminium
   • Model: P-CG-051
   • Producent: PGYTECH

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj