Mini tripod stojak PGYTECH

DJI Pocket 2 / OM 4 / OM 5 / Osmo Mobile 6 & SE

Kod produktu: 017915  
 | 
79 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Uniwersalny i poręczny

   Mini tripod marki PGYTECH jest kompaktowym, poręcznym i uniwersalnym akcesorium. Wyposażony jest w gwint 1/4", dzięki czemu umożliwia szybki montaż uchwytów na telefon, kamer sportowych i innego sprzętu z gwintem 1/4". Po złożeniu stanowi wygodną rączkę.

   Idealny do Osmo Pocket

   Tripod doskonale nadaje się do użytku z DJI Osmo Pocket. Pełnię jego możliwości wykorzystasz używając go z wielofunkcyjnym uchwytem na smartfon lub mocowaniem do statywu.

   Przemyślany design

   Magnetyczne nóżki mini statywu mają antypoślizgowe, silikonowe końcówki, dzięki czemu tripod jest stabilny na wszystkich powierzchniach. Tripod wykonany został z ABS i stopu aluminium.

   Kompatybilność:

   • DJI Pocket 2
   • DJI OM4
   • DJI OM 5
   • DJI Osmo Mobile 6
   • DJI Osmo Mobile SE

   Specyfikacja

   Dzięki niewielkim wymiarom i wadze, może Ci towarzyszyć w każdych okolicznościach. Łatwo zmieści się do kieszeni czy plecaka.

   Wymiary: 13.4 cm x 2.8 cm x 2.8 cm

   Waga: 62,4 g

   Udźwig: 1,7 kg

   Kompatybilność: DJI Pocket 2 / OM 4 SE / OM 5 / Osmo Mobile 6 & SE

   Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj