Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85"

Kod produktu: 013198  
 | 
5 499 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85

   Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85 - wysoka jakość

   Wysoka jasność monitora

   Maksymalna jasność ekranu CrystalSky 7,85" to 2000 cd/m2, czyli czterokrotnie więcej niż typowe urządzenie mobilne. Szczegóły na ekranie są widoczne i ostre, a kolory żywe. Dedykowany tryb do poprawiania czytelności na świetle słonecznym został zaprojektowany specjalnie do przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bardziej komfortowe użytkowanie przy bezpośrednim padaniu promieni słonecznych na ekran.

   Płynniejsze odtwarzanie video

   Monitory CrystalSky korzystają ze zoptymalizowanego systemu dekodującego do odczytywania video w czasie rzeczywistym. Z powodu ograniczeń oprogramowania na smartfonach i tabletach, dekodowanie video na innych urządzeniach mobilnych pozostawia wiele do życzenia. Podczas przegląda zdjęć lub video przekazywanych przez kamerę mogą wystąpić takie problemy jak drgania ekranu, opóźnienia przesyłu i inne. Zoptymalizowany dekoder monitorów CrystalSky zapewnia płynny obraz ze znikomymi opóźnieniami przesyłu.

   płynne odtwarzanie video w monitorze CrystalSky Ultra 7,85
   Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85 z DJI GO

   Dedykowany system z DJI GO

   Nowo zaprojektowany system usuwa wszystkie niepotrzebne aplikacje i usługi Android, a także jest odporny na działanie wirusów i złośliwego oprogramowania. Dzięki temu monitory CrystalSky pracują zawsze z maksymalną wydajnością. Wbudowana aplikacja DJI GO zapewnia pełny dostęp do takich funkcji jak kontrola kamery, obsługa i odtwarzanie plików. Dzięki mapom offline, będą one dostępne nawet poza zasięgiem WiFi.

   Dodatkowe zasilanie

   Dwucelowy akumulator zewnętrzny 4920 mAh pozwala na dłuższą pracę monitora niż innych urządzeń mobilnych. Akumulator obsługuje szybkie ładowanie i nie rozładowuje się nadmiernie szybko nawet w niskich temperaturach. Maksymalny czas pracy monitora 5,5" wynosi ok. 5-6 godzin, natomiast monitora 7,85" 4-5 godzin.

   zasilanie do monitora DJI CrystalSky Ultra 7,85

   Dwa sloty SD

   Dzięki podwójnemu gniazdu kart micro SD, pojemność monitora można rozszerzyć, a ujęcia zapisane już na kartach można odtwarzać bezpośrednio na monitorze. Wbudowany w aplikację DJI GO edytor pozwala na szybką obróbkę pliku w wysokiej jakości i natychmiastowe udostępnienie go na portalu społecznościowym. Monitor CrystalSky obsługuje standardy kompresji H.264 i H.265, co pozwala na odtwarzanie plików odpowiednio w 30 i 60 klatkach na sekundę

   Uniwersalna łączność

   Port HDMI monitora CrystalSky pozwala na przesyłanie wideo w jakości 4K do gogli FPV i innych urządzeń wyświetlających. Wbudowany dwupasmowy moduł Wi-Fi pozwala na łączenie się z sieciami Wi-Fi oraz hotspotami z urządzeń mobilnych. Po podłączeniu do internetu, monitor CrystalSky uzyskuje łatwy dostęp do ulepszeń systemu, livestreamów, udostępniania zdjęć lub wideo, synchronizacji danych oraz wiele innych. Rozmiary plików są optymalizowane tak bardzo jak to tylko możliwe. Porty Micro USB i USB-C umożliwiają podłącznie monitora CrystalSky z aparaturą lub innymi urządzeniami.

   łączność Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85
   kompatybilność z monitorem CrystalSky

   Kompatybilność

   Produkty kompatybilne z Monitorem CrystalSky:DJI Mavic, DJI Phantom 3 Professional oraz Advanced, Seria DJI Phantom 4, Seria DJI Inspire, Seria DJI Matrice, Seria stabilizatorów DJI Osmo (za wyjątkiem Osmo Mobile) za pomocą WiFi lub przez port USB nadajnika (zaleca się korzystanie z uchwytu do urządzeń mobilnych), Nadajnik DJI Cendence (także bez żadnych dodatkowych mocowań)

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj