Kod produktu: 013198

Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85"

4 999 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja realizacji zamówienia dziś. Zamów jeszcze przez:

Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85

Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85 - wysoka jakość

Wysoka jasność monitora

Maksymalna jasność ekranu CrystalSky 7,85" to 2000 cd/m2, czyli czterokrotnie więcej niż typowe urządzenie mobilne. Szczegóły na ekranie są widoczne i ostre, a kolory żywe. Dedykowany tryb do poprawiania czytelności na świetle słonecznym został zaprojektowany specjalnie do przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bardziej komfortowe użytkowanie przy bezpośrednim padaniu promieni słonecznych na ekran.

Płynniejsze odtwarzanie video

Monitory CrystalSky korzystają ze zoptymalizowanego systemu dekodującego do odczytywania video w czasie rzeczywistym. Z powodu ograniczeń oprogramowania na smartfonach i tabletach, dekodowanie video na innych urządzeniach mobilnych pozostawia wiele do życzenia. Podczas przegląda zdjęć lub video przekazywanych przez kamerę mogą wystąpić takie problemy jak drgania ekranu, opóźnienia przesyłu i inne. Zoptymalizowany dekoder monitorów CrystalSky zapewnia płynny obraz ze znikomymi opóźnieniami przesyłu.

płynne odtwarzanie video w monitorze CrystalSky Ultra 7,85
Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85 z DJI GO

Dedykowany system z DJI GO

Nowo zaprojektowany system usuwa wszystkie niepotrzebne aplikacje i usługi Android, a także jest odporny na działanie wirusów i złośliwego oprogramowania. Dzięki temu monitory CrystalSky pracują zawsze z maksymalną wydajnością. Wbudowana aplikacja DJI GO zapewnia pełny dostęp do takich funkcji jak kontrola kamery, obsługa i odtwarzanie plików. Dzięki mapom offline, będą one dostępne nawet poza zasięgiem WiFi.

Dodatkowe zasilanie

Dwucelowy akumulator zewnętrzny 4920 mAh pozwala na dłuższą pracę monitora niż innych urządzeń mobilnych. Akumulator obsługuje szybkie ładowanie i nie rozładowuje się nadmiernie szybko nawet w niskich temperaturach. Maksymalny czas pracy monitora 5,5" wynosi ok. 5-6 godzin, natomiast monitora 7,85" 4-5 godzin.

zasilanie do monitora DJI CrystalSky Ultra 7,85

Dwa sloty SD

Dzięki podwójnemu gniazdu kart micro SD, pojemność monitora można rozszerzyć, a ujęcia zapisane już na kartach można odtwarzać bezpośrednio na monitorze. Wbudowany w aplikację DJI GO edytor pozwala na szybką obróbkę pliku w wysokiej jakości i natychmiastowe udostępnienie go na portalu społecznościowym. Monitor CrystalSky obsługuje standardy kompresji H.264 i H.265, co pozwala na odtwarzanie plików odpowiednio w 30 i 60 klatkach na sekundę

Uniwersalna łączność

Port HDMI monitora CrystalSky pozwala na przesyłanie wideo w jakości 4K do gogli FPV i innych urządzeń wyświetlających. Wbudowany dwupasmowy moduł Wi-Fi pozwala na łączenie się z sieciami Wi-Fi oraz hotspotami z urządzeń mobilnych. Po podłączeniu do internetu, monitor CrystalSky uzyskuje łatwy dostęp do ulepszeń systemu, livestreamów, udostępniania zdjęć lub wideo, synchronizacji danych oraz wiele innych. Rozmiary plików są optymalizowane tak bardzo jak to tylko możliwe. Porty Micro USB i USB-C umożliwiają podłącznie monitora CrystalSky z aparaturą lub innymi urządzeniami.

łączność Monitor DJI CrystalSky Ultra 7,85
kompatybilność z monitorem CrystalSky

Kompatybilność

Produkty kompatybilne z Monitorem CrystalSky:DJI Mavic, DJI Phantom 3 Professional oraz Advanced, Seria DJI Phantom 4, Seria DJI Inspire, Seria DJI Matrice, Seria stabilizatorów DJI Osmo (za wyjątkiem Osmo Mobile) za pomocą WiFi lub przez port USB nadajnika (zaleca się korzystanie z uchwytu do urządzeń mobilnych), Nadajnik DJI Cendence (także bez żadnych dodatkowych mocowań)