Wróć

5 akcesoriów do DJI Mavic Pro, które musisz mieć

14.12.2017

0 komentarzy

DJI stworzyło wiele doskonałych akcesoriów do dronów serii Mavic, takich jak np. Torba na ramię, Adapter Power Bank i Ładowarka samochodowa. Jednak dzisiaj chcielibyśmy polecić kilka świetnych akcesoriów innych marek, które poprawią komfort oraz jakość Twoich materiałów wykonanych za pomocą drona DJI Mavic Pro.

1. PolarPro - Uchwyt Katana do Mavic Pro Sprawdź cenę

Wielką zaletą dronów DJI jest to, że nagrywają stabilne wideo równie dobrze na ziemi, jak i w powietrzu. Zamocuj swojego DJI Mavic Pro ze złożonymi ramionami, a otrzymasz stabilizowaną gimbalem kamerę 4K. Niestety trzymanie telefonu jedną ręką, a Mavica drugą nie jest zbyt komfortowe.

Uchwyt Katana Mavic Pro marki PolarPro rozwiązuje te problemy.

To akcesorium składa się z uchwytu dla drona DJI Mavic Pro, mocowania na telefon oraz uchwytów po obu stronach drona, pozwalając początkującym filmowcom uchwycić precyzyjne, kinowe ujęcia z ziemi. Zamień swojego drona w uniwersalną kamerę do tworzenia filmów dzięki uchwytowi Katana DJI Mavic Pro.

2. PGYTECH - Uchwyt na tabletSprawdź cenę

Aparatura sterująca drona DJI Mavic Pro jest ergonomiczna i łatwa w użyciu. Jest ona jednak ograniczona w obsłudze urządzeń mobilnych większych od smartfona. Za pomocą Uchwytu na tablet PGYTECH możesz zamocować iPada lub tablet z systemem Android.

Uchwyt jest zgodny z większością tabletów dostępnych na rynku, a jego konstrukcja umożliwia szybką i wygodną instalację. Aluminiowa obudowa sprawia, że uchwyt jest solidny, a miękkie wkładki z pianki EVA zapewniają ochronę tabletu i jego odpowiednie umiejscowienie. Uchwyt jest w pełni regulowany, a jego podstawa umożliwia umieszczenie go bezpośrednio od dołu. Jest również składany, a jego wymiary po złożeniu są porównywalne z Iphone'em 6+.

3. Osłona obiektywu PolarPro | PGYTECH Sprawdź cenę

Osłony są niezwykle pomocne podczas fotografowania w świetle słonecznym. Zapobiegają wpadaniu promieni słonecznych do obiektywu i chronią przed deszczem oraz śniegiem. Jeśli szukasz dodatkowej ochrony i niezawodności, Osłona przeciwsłoneczna PolarPro do drona DJI Mavic Pro jest doskonałym dodatkiem do Twojego zestawu. Alternatywą jest osłona przeciwsłoneczna PGYTECH.

4. PGYTECH - Osłona na drążkiSprawdź cenę

Nacisk w ciasno upakowanej torbie oraz przypadkowe upuszczenie aparatury sterującej mogą uszkodzić drążki, jeśli nie są odpowiednio zabezpieczone. Osłona firmy PGYTECH ochroni Cię przed taką ewentualnością. Jest to mała nakładka, którą magnetycznie nakłada się na drążki, a przy okazji uchroni ona również ekran LED.

5. PGYTECH - Blokada śmigiełSprawdź cenę

Podobnie jak osłona na drążki, ten dodatek jest pomocny w transporcie. Śmigła Mavica Pro są składane, co ułatwia przechowywanie drona, ale kiedy wyciągasz go z torby, to śmigła mogą zahaczyć o krawędzie powodując naprężenia, a nawet ich złamanie. Za pomocą Blokady śmigieł można utrzymać je na miejscu, dzięki czemu szanse na ich uszkodzenie stają się znacznie mniejsze.

Przy tak wielu dostępnych, świetnych akcesoriach dla drona DJI Mavic Pro, trudno zdecydować, które z nich są najlepsze, ale bez wątpienia możemy powiedzieć, że te, które wybraliśmy na pewno przydadzą się każdemu operatorowi tego modelu drona.Komentarze (0)

Dołącz do dyskusji