Kod produktu: 012691

Osłona wyświetlacza L128 PGYTECH czarna

DJI Mavic Pro

49 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Osłona L128 PGYTECH - DJI Mavic Pro

Osłona wyświetlacza L128 PGYTECH dedykowana dla DJI Mavic Pro. Została wykonana z zamszowego materiału PU, który zmniejsza odbicia światła, co sukcesywnie poprawia komfort użytkowania w nadmiernie oświetlonym środowisku.

Zwiększa widoczność ekranu i chroni wyświetlacz. Składana i przenośna konstrukcja z mechanizmem szybkiego zwalniania umożliwia łatwy i szybki montaż.

Osłona posiada dostosowywany rozmiar dla ekranu telefonu o szerokości pomiędzy 121 mm a 128 mm.

Specyfikacja:

  • Nazwa: Osłona wyświetlacza telefonu L128 PGYTECH - DJI Mavic Pro
  • Kod producenta: PGY-MRC-009
  • Materiał: ABS, PU
  • Waga netto: 173 g
  • Waga brutto: 197 g
  • Wymiary: 19,7 cm x 8,8 cm x 2,2 cm

Uwaga:
Proszę nie używać oryginalnego kabla USB dostarczanego z dronem. Do podłączenia aparatury sterującej należy użyć kabla USB (do ładowania) dostarczanego ze smartfonem.

Proszę odłączyć kabelek z bocznego portu aparatury, gdy korzystasz z portu USB u dołu, ponieważ (oryginalny) port boczny jest wykrywany w pierwszej kolejności.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.