Panele Fotowoltaiczne 110W EcoFlow

Kod produktu: 023985  
 | 
1 549 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Ekologiczne panele

   Ładuj poza domem

   Panele fotowoltaiczne EcoFlow dostarczają energię wtedy, gdy jest potrzebna. Naładuj swoją stację zasilania, gdy znajdujesz się poza domem przy pomocy ekologicznej energii dostępnej za darmo. Zastosowane w panelach ogniwa monokrystaliczne zwiększają ich wydajność o ok. 20% w porównaniu do konkurencyjnych paneli, dzięki czemu, w idealnych warunkach słonecznych, możliwe jest naładowanie EF DELTY w zaledwie 4 godziny.

   Zintegrowany proces laminowania

   A. Stalowy pierścień (do mocowania)
   B. Wodoodporna folia EcoFlow, odporna na pył, oraz z przeźroczystością na poziomie 92%
   C. Przeźroczysty materiał EVA zwiększa bezpieczeństwo oraz giętkość
   D. Ogniwa monokrystaliczne mają zwiększoną o 19%-20% wydajność
   E. Włókna szklane o wysokiej wytrzymałości
   F. Wodoodporny spód

   Nowa budowa ogniw

   To samo ogniwo, 20% więcej mocy

   Ładowanie 110 W

   Nawet do
   50%
   zwiększonej powierzchni

   Nawet o
   100%
   więcej mocy

   1.5x większa powierzchnia, 2x więcej mocy

   Panele fotowoltaiczne EcoFlow 110 W posiadają nowy design, który poprzez redukcję cięć na ogniwach zwiększają swoją wydajność. Oznacza to, że na tej samej powierzchni, generowane jest znacznie więcej energii.

   Pogoda, a ładowanie

   Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czasu poza domem i potrzebują możliwości naładowania stacji zasilania. W słoneczny, bezchmurny dzień naładujemy DELTĘ w 4 godziny, jednak panele wciąż są zależne od warunków pogodowych, więc w pochmurne dni czas naładowania urządzenia znacznie się wydłuży.

   Wartości ładowania czterema panelami o mocy 110 W mogą się różnić w zależności od urządzenia, które jest ładowane oraz od poziomu zachmurzenia nieba, cieni, kąta ułożenia paneli i pory roku.

   Bez obaw o deszcz

   Niestraszna im woda

   Panele wykorzystują wodoodporny port MC4, dzięki czemu można je bez negatywnych skutków zanurzyć do 30 minut w wodzie. Posiadają poziom ochrony oceniony na IP67, więc są również całkowicie odporne na pył, co sprawia, że bez obaw o ich uszkodzenie możesz rozłożyć je na plaży.

   Zwiększ moc

   Połącz swoje panele

   Panele EcoFlow wykorzystują port MC4, którego największą zaletą jest to, że tego rodzaju porty można łączyć ze sobą w nieskończoność, co pozwala na wygenerowanie znacznie większej ilości energii. W zestawie znajdują się akcesoria umożliwiające podłączenie maksymalnie trzech 110 W paneli, w przypadku chęci podłączenia większej ilości, należy nabyć odpowiednie przejściówki.

   Dostosuj właściwy kont

   Podręczna podpórka

   Futerał na panele pełni również funkcję podpórki, która umożliwia ułożenie paneli prostopadle do słońca, co zapewnia im największą wydajność. Możliwe jest regulowanie kąta nachylenia od 0° do 180°. Natomiast aby uchronić panele przed zsunięciem się, należy je zabezpieczyć karabińczykami.

   Ukryj przed słońcem

   Kabel MC4 - XT60

   5 metrowy kabel umożliwia przechowanie stacji z daleka od mocnego słońca, które może spowodować przegrzanie urządzenia. Bez problemu umieścimy panele w najbardziej nasłonecznionym miejscu bez obaw o uszkodzenie stacji zasilania, dzięki super długiemu kablu MC4-XT60.
   Kabel nie jest dołączony do zestawu.

   Gdy zza chmur wyjdzie słońce

   Ochrona przed przeciążeniem

   EcoFlow zaprojektował Safety Box - urządzenie, które odpowiedzialne jest za kontrolę napięcia oraz natężenia, co sprawia, że niezależnie jaką moc ma panel fotowoltaiczny, Safety Box ograniczy jego przesył do maksymalnej wartości wejściowej mobilnej stacji zasilania.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj