Kod produktu: 006399

DJI Phantom 3 Standard

1 999 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

RABAT 20% NA SZKOLENIE UAVO

Kup dowolnego drona marki DJI i otrzymaj rabat 20% na szkolenie.

Dowiedz się więcej
DJI Phantom 3 Standard

Twórz profesjonalne wideo!

Lata doświadczeń i prac pozwoliły stworzyć kamerę kompaktową i niesamowicie funkcjonalną. Kręć Phantomem 3 Standard wideo w 2,7K i 30 klatkach na sekundę a także twórz niesamowite 12 megapikselowe zdjęcia które są czyste i niesamowicie wyraźne. Wyposażona w obiektyw f/2.8 o kącie widzenia 94⁰ eliminuje zniekształcenia obrazu które są widoczne np. w GoPro 4. 3 osiowy gimbal zapewnia idealną stabilizację kamery i obrazu w różnych warunkach. Ciesz się stabilnym wideo w każdej sytuacji!

profesjonalne video
Aststent lotu

Wbudowany asystent lotu

Lataj całkowicie swobodnie, a kiedy będziesz chciał wrócić w miejsce startu wciśnij tylko jeden guzik. DJI Phantom 3 Standard zapisuje pozycję GPS i po wydanej komendzie sam wraca w miejsce z którego wystartował. Phantom jest w czasie lotu bardzo stabilny, po wzniesieniu się w powietrze utrzymuje pozycję i czeka na rozkazy.

Inteligentne zasilanie

Inteligentny akumulator litowo-polimerowy gwarantuje długi i stabilny lot ( ok. 23 minuty ). Dzięki wbudowanym diodom LED jesteśmy w stanie śledzić jego naładowanie bez konieczności podłączania do drona. Wszystkie parametry akumulatora są na bieżąco wyświetlane w aplikacji DJI GO - jeśli jego poziom naładowania będzie niski - otrzymasz stosowne ostrzeżenia.

Inteligentne zasilanie drona
niesamowita moc w DJI Phantom 3 Standard

Niesamowita moc

Silniki bezszczotkowe Phantoma 3 są przystosowane do dużych obciążeń. Wydaj polecenie a phantom wykona je błyskawicznie z doskonałą precyzją niezależnie czy chcesz się wznosić, opadać, lecieć w przód czy w tył.

Zasięg i podgląd

Ergonomiczny kontroler sprawia że pilotaż Phantoma 3 jest banalnie prosty! Leć na odległość do 5km* i jednocześnie obserwuj na ekranie tabletu lub smartfona obraz na żywo z kamery. Dzięki technologii lightbride przesyłany obraz jest w jakości HD a także pozbawiony zakłóceń. Kontroler zapewnia pełną kontrolę nad Phantomem a aplikacja nad kamerą i funkcjami lotów.

* 5km osiągnięto w niezabudowanym terenie wolnym od regulacji prawnych przestrzeni powietrznej.

zasięg i podgląd drona
kontrola z poziomu aplikacji

Pełna kontrola z poziomu aplikacji

Aplikacja DJI GO to nie tylko podgląd na żywo obrazu z kamery. Otrzymujemy także pełne informacje o aktualnym statusie quadrocoptera m.in. wszystkie parametry lotu, stan naładowania akumulatora. W aplikacji możemy zmienić jakość nagrań oraz inne ustawienia kamery. Mamy także dostęp do wielu dodatkowych funkcji lotu jak lot po punktach, follow me, obserwuj punkt, powrót do domu a także wiele innych.

Quadrocopter dla każdego!

DJI Phantom 3 Standard to quadrocopter dla początkujących jak i profesjonalistów. Zdumiewa prostotą obsługi ale zadziwia swoimi możliwościami. Gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka. Dokumentuj swoje życie z nowej, niesamowitej perspektywy.

Dron dla każdego