Filtry Cinema Shutter PolarPro

DJI Phantom 4 Pro / Adv

Kod produktu: 013383  
 | 
299 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Kolekcja Shutter jest częścią serii filtrów PolarPro z serii Cinema. Wyposażone w najwyższej jakości szkło i powłoki na rynku. Seria przeznaczona jest dla operatorów, którzy pożądają absolutnie najwyższej jakości. Kolekcja Shutter dla DJI Phantom 4 Pro / Advanced zawiera filtry ND8, ND16 i ND32, które wydłużają czas otwarcia migawki, aby stworzyć płynną kinową kompozycję. Każdy filtr jest precyzyjnie nagwintowany w celu zastąpienia oryginalnego filtra UV w DJI Phantom 4 Pro / Advanced, zmniejszając ilość szkieł, przez które przechodzi światło.

   Szkło Cinema Series ™:Filtry produkowane przez PolarPro na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim zastosowanie do produkcji najwyżej jakości materiałów wielopowłokowych, pożądanych przez profesjonalistów. Filtry cechuje przede wszystkim niski współczynnik załamania się wiązki światła.

   Budowa AirFrame: Jest to specjalnie zaprojektowana konstrukcja ramki filtrów PolarPro dedykowana do filmowania i wykonywania zdjęć z powietrza. Konstrukcja Fatherlite idealnie współpracuje z precyzyjnie wykonaną obudową kamery i zapewnia perfekcyjną pracę gimbala.

   Zestaw zawiera:

   Filtr ND 8 (4.24 g): wydłuża trzykrotnie czas naświetlania. Używany w częściowo pochmurne lub umiarkowanie słoneczne dni.

   Filtr ND 16 (4.24 g): wydłuża czterokrotnie czas naświetlania. Najlepiej sprawdza się w bardzo słoneczne dni, lub podczas filmowania na pustyni lub w zaśnieżonym otoczeniu.

   Filtr ND 32 (4.24 g): wydłuża pięciokrotnie czas naświetlania. Używany podczas wyjątkowo słonecznych dni, pozwala na nagrywanie w kinowej jakości nawet w najjaśniejszych warunkach.

   • Zaprojektowane specjalnie dla kamer DJI Phantom 4 Pro. Każdy z filtrów serii Cinema jest wykonany z wielopowłokowego szkła dla podkreślenia walorów optycznych kamery
   • Smukła linia rantów filtra nie koliduje z pracą gimbala
   • Zestaw Cinema zawiera filtry: ND8, ND16, ND32
   • Zawiera twarde etui na filtry

   FiltrRedukcja ekspozycjiZastosowanie
   UV-Niweluje ilość promieniowania UV wpadającego do obiektywu.
   Polaryzacyjny1,6 EVWe wszystkich warunkach, redukuje odbłyski.
   ND42 EVZmierzch lub świt, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/250 s.
   ND83 EVZachmurzone niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/500 s.
   ND164 EVCzęściowo zachmurzone niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/1000 s.
   ND325 EVBezchmurne niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/1250 s.
   ND646 EVEkstremalnie jasne otoczenie, np: słoneczny dzień, na śniegu.
   ND8/PL3 EVZachmurzone niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.
   ND16/PL4 EVCzęściowo zachmurzone niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.
   ND32/PL5 EVBezchmurne niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.

   Wybór odpowiedniego filtra

   Szukasz idealnego filtra dostosowanego do danej scenerii? Tabela znajdująca się obok ukazuje jaki typ filtra wykorzystać w danej sytuacji.

   Filtr polaryzacyjny (PL / CPL) niweluje ilość odbłysków oraz zwiększa nasycenie kolorów. Dzięki zastosowaniu filtra polaryzacyjnego błękit nieba staje się ciemniejszy, możemy zobaczyć co jest pod taflą wody, a cała sceneria wygląda o wiele korzystniej.

   Filtr szary (ND) Wydłuża czas otwarcia migawki kamery, pozwalając na uzyskanie bardziej kinowego efektu podczas nagrania lub wykonanie zdjęcia z długim czasem naświetlania.

   Filtr UV Głównie służy do ochrony szkła obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niweluje ilość szkodliwego promieniowania ultrafioletowego wpadającego do obiektywu.

   Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj