DJI Phantom 4 RTK

Kod produktu: 016410  
 | 

Wariant:

Polecamy:

27 699 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Phantom 4 RTK

   Visionary Intelligence. Elevated Accuracy.

   Wykonuj najdokładniejsze pomiary, dzięki Phantom 4 RTK,
   kompaktowemu i precyzyjnemu rozwiązaniu fotogrametrycznemu.

   Nowe rozwiązania w zakresie fotogrametrii

   DJI zrewolucjonizowało swoje systemy, aby osiągnąć nowy standard precyzji, oferując Phantom 4 RTK, który zapewnia dokładność co do centymetra przy wykorzystaniu mniejszej ilości punków kontrolnych (GTC).

   1 cm + 1 ppm
   Dokładność pozycjonowania poziomego RTK

   1.5 cm + 1 ppm
   Dokładność pozycjonowania pionowego RTK

   5 cm
   Absolutna dokładność pozioma modeli fotogrametryczych

   Dokładność zawisu co do centymetra

   Nowy moduł RTK jest zintegrowany bezpośrednio z modelem Phantom 4 RTK, zapewniając pozycjonowanie w czasie rzeczywistym z dokładnością co do centymetra dla osiągnięcia niezrównanej precyzji. Umieszczony nad odbiornikiem RTK, dodatkowy moduł GNSS, został stworzony, aby zachować stabilność lotu na obszarach o słabym sygnale, jak np. gęsto zabudowane miasta. Dzięki współpracy tych dwóch modułów Phantom 4 RTK zapewnia bezpieczny lot, mierząc jednocześnie najbardziej precyzyjne dane, mające kluczowe zastosowanie w badaniach geodezyjnych i fotogrametrii.

   Phantom 4 RTK może dopasować się do każdej sytuacji dzięki współpracy ze stacją mobilną D-RTK 2, NTRIP (Network Transport of RTCM via Internet Protocol), wykorzystując złącze 4G, połączenie Wi-Fi lub wykorzystując dane satelitarne do PPK (Post Processed Kinematics).

   Precyzyjne dane dzięki systemowi TimeSync

   Aby w pełni wykorzystać możliwości Phantom 4 RTK, nowy system TimeSync pozwala na nieprzerwaną współpracę aparatury sterującej, kamery i modułu RTK. Co więcej, TimeSync sprawia, że każde zdjęcie posiada najdokładniejsze dane. Pozwala to na zoptymalizowanie efektów fotogrametrycznych i sprawia, że pozyskane dane są dokładne co do centymetra.

   Precyzyjny system obrazowania

   Przechwytuj dokładne dane z obrazu dzięki 1-calowej, 20-megapikselowej matrycy CMOS. Mechaniczna migawka pozwala na płynne przechwytywanie obrazu i danych położenia. Phantom 4 RTK może wykonywać zdjęcia bez ryzyka rozmycia obrazu. Dzięki wysokiej rozdzielczości Phantom 4 RTK może osiągnąć GSD (Ground Sample Distance) 2,74 cm przy locie na wysokości 100 m. Aby zapewnić niezwykłą precyzję, każda kamera zostaje poddana dokładnej kalibracji, podczas której dokonywany jest pomiar zniekształceń. Zdobyte parametry zniekształceń są zapisywane w formie metadanych, pozwalając programowi do obróbki na szeroki zakres działań.

   Wbudowana aplikacja planowania lotu

   Nowa aplikacja GS RTK pozwala pilotom na kontrolę urządzenia za pomocą dwóch trybów planowania - Photogrammetry i Waypoint Flight (oprócz standardowego trybu lotu). Tryby planowania pozwalają pilotom na ustawienie trasy lotu, pułapu drona, jego prędkości lotu, parametrów kamery, a także innych parametrów, zapewniając zautomatyzowane pomiary.

   Aplikacja GS RTK została stworzona z myślą o użytkownikach, umożliwiając im dostęp do szerokiego zakresu funkcji do wykonywania pomiarów. W aplikacji zaimplementowano bezpośrednie ładowanie obszaru KML do planowania lotu, nowy tryb shutter priority, aby wartość ekspozycji była stała na wszystkich zdjęciach i alarm o silnym wietrze, aby ostrzec pilotów przed niekorzystnymi warunkami.

   Wsparcie Mobile SDK

   Phantom 4 RTK jest kompatybilny z DJI Mobile SDK, dając możliwość zautomatyzowania i dostosowania parametrów
   według preferencji użytkownika.

   System transmisji OcuSync

   System OcuSync zapewnia stabilny i niezawodny podgląd w jakości HD, a także transmisję wideo z zasięgiem do 5 km, idealny do dokonywania pomiarów w większych miastach.

   Obszar bez zakłóceń, zgodny z normami CE. Maksymalny zasięg lotu jest wartością przybliżoną i jest uwarunkowany siłą i wytrzymałością sygnału radiowego.

   Płynna praca ze stacją D-RTK 2

   Stacja mobilna D-RTK2 zapewnia przechwytywanie danych w czasie rzeczywistym, potrzebnych do pomiarów geodezyjnych. Jego wytrzymała konstrukcja w połączeniu z systemem transmisji OcuSync 2.0, zapewnia dokładność pomiarów co do centymetra, pozwalając Phantom 4 RTK na pracę w każdych warunkach.

   Rozpocznij pomiary już teraz

   Dzięki wbudowanej aplikacji planowania lotu GS RTK i prostej metody przechwytywania danych RTK (RTK Network lub Stacja mobilna D-RTK 2), urządzenie oferuje kompletne rozwiązanie w zakresie pomiarów geodezyjnych lub fotogrametrii.

   Zobacz DJI Terra w działaniu

   Przetestuj możliwości specjalistycznych rozwiązań DJI w czasie bezpłatnego pokazu.

   Umów się na spotkanie i przekonaj się, jak DJI może ułatwić pracę.

   Napisz, aby uzyskać więcej informacji [email protected]

   ZAPYTAJ O PRODUKT DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj