Płatności za przedpłatą


Istnieje możliwość wyboru spośród wielu sposobów płatności za przedpłatą. Dostępne są m.in. płatność w formie przelewu tradycyjnego na rachunek bankowy (25 1140 1179 0000 4944 7100 1001 - mBank SA) lub płatność elektroniczna online za pośrednictwem jednego z naszych partnerów (Przelewy24, PayU, imoje), w tym wypadku wystarczy wybrać logo odpowiedniej metody płatności oraz zastosować się do dalszych instrukcji wyświetlonych na ekranie.

Płatności elektroniczne - Przelewy24


Płatności elektroniczne - PayU


Płatności elektroniczne - imoje


Płatność przy odbiorze


Płatność przy odbiorze to sposób płatności, w którym należność jest pobierana przez kuriera w momencie otrzymania przesyłki. Ze względu na limit maksymalnej kwoty pobrania firmy kurierskiej UPS, łączna wartość zamówienia nie może przekraczać kwoty 15 000 PLN.

Odbiór osobisty


Zamówione produkty można odebrać osobiście w jednym z naszych salonów stacjonarnych DJI ARS, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu. Wybierając opcję odbioru osobistego, zamówienie można opłacić drogą internetową lub w salonie podczas odbioru zamówienia.

Raty i leasing


Produkty z oferty można zakupić w systemie ratalnym lub leasingu drogą elektroniczną lub w salonie DJI ARS. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Raty oraz leasing. Dzięki współpracy z Credit Agricole Polska S.A. istnieje możliwość skorzystania z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

CA Raty dostępne są:

  • całkowicie online

  • do maksymalnej kwoty 20 000 zł za zakupy

  • bez zbędnych formalności

  • na okres kredytowania nawet do 48 miesięcy

Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach - w koszyku.

DJI ARS (INNPRO Robert Błędowski) oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.