Płatności za przedpłatą


Istnieje możliwość wyboru spośród wielu sposobów płatności za przedpłatą. Dostępne są m.in. płatność w formie przelewu tradycyjnego na rachunek bankowy (25 1140 1179 0000 4944 7100 1001 - mBank SA) lub płatność elektroniczna online za pośrednictwem jednego z naszych partnerów (Przelewy24, PayU, imoje), w tym wypadku wystarczy wybrać logo odpowiedniej metody płatności oraz zastosować się do dalszych instrukcji wyświetlonych na ekranie.

Płatności elektroniczne - Przelewy24


Po wybraniu opcji Przelewy24 nastąpi przekierowanie do systemu Przelewy 24, w którym dokonasz szybkiego przelewu bankowego w celu dokonania płatności za zamówienie. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez system Przelewy 24.

Płatności elektroniczne - PayU


Po wybraniu opcji PayU nastąpi przekierowanie do systemu PayU, w którym dokonasz szybkiego przelewu bankowego w celu dokonania płatności za zamówienie. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez system PayU.

Płatność przy odbiorze


Płatność przy odbiorze to sposób płatności, w którym należność jest pobierana przez kuriera w momencie otrzymania przesyłki przez klienta. Ze względu na limit maksymalnej kwoty pobrania firmy kurierskiej UPS, łączna wartość zamówienia nie może przekraczać kwoty 15 000 PLN.

Odbiór osobisty


Zamówione produkty można odebrać osobiście w jednym z naszych salonów stacjonarnych DJI ARS, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu. Wybierając opcję odbioru osobistego, zamówienie można opłacić drogą internetową lub w salonie podczas odbioru zamówienia.

Raty i leasing


Produkty z oferty można zakupić w systemie ratalnym lub leasingu drogą elektroniczną lub w salonie DJI ARS. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Raty oraz leasing. Dzięki współpracy z Credit Agricole Polska S.A. istnieje możliwość skorzystania z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

CA Raty dostępne są:

  • całkowicie online

  • do maksymalnej kwoty 20 000 zł za zakupy

  • bez zbędnych formalności

  • na okres kredytowania nawet do 48 miesięcy

Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach - w koszyku.

DJI ARS (INNPRO Robert Błędowski) oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.