Kod produktu: 011939

Podwyższone podwozie PGYTECH

DJI Mavic Pro

49 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Podwyższone podwozie PGYTECH - DJI Mavic Pro

Podwyższone podwozie PGYTECH dla drona DJI Mavic Pro efektywnie podnosi gimbala z kamerą o 35 mm, dzięki czemu jest w stanie wystartować i wylądować nawet w trudnych warunkach a dodatkowo zapewnia ochronę przed zabrudzeniami spowodowanymi, np. wysoką trawą.

Prosty design pozwala w szybki sposób zdemontować podwyższenie. Jest ono również wygodne do przenoszenia nawet bez demontażu i nie zajmuje dużo miejsca, bez obaw można je umieścić w oryginalnej torbie.

W podwyższeniu zastosowano technologię “anti-drop” która zapobiega zgubieniu się części.

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne z którego zostało wykonane podwyższenie skutecznie absorbuje wibracje spowodowane startem i lądowaniem urządzenia.

Specyfikacja:

  • Nazwa: Podwyższone podwozie Pgytech dla Mavic Pro
  • Kod producenta: P-MA-101
  • Materiały: PA, GF
  • Waga netto: 12 g
  • Waga brutto: 30 g

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.