Kod produktu: 017214

Podwyższone podwozie ReTract PolarPro

DJI Mavic 2

109 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja realizacji zamówienia dziś. Zamów jeszcze przez:

Składany design

Podwyższone podwozie ReTract można w łatwy sposób złożyć, dzięki czemu nie musisz demontować akcesorium po każdym locie. Nogi podwozia są tak zaprojektowane, aby mogły być założone również podczas przechowywania drona. Dodatkowy 1-calowy (ok. 25 mm) prześwit chroni przed uszkodzeniami kamery, gimbala czy też czujników. Aerodynamiczna konstrukcja minimalizuje opór powietrza, a solidne mocowanie sprawia, że podwozie jest bardzo stabilne.

Bardzo lekkie

Podwozie jest wykonane z wytrzymałego, lekkiego tworzywa i waży tylko 24 gramy, a konstrukcja jest przystosowana do praktycznie każdego terenu. Montaż jest szybki i nie wymaga ingerencji w urządzenie.

Specyfikacja


Producent: PolarPro

Kompatybilność: Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom

Waga: 24 g

Wysokość podwyższenia: 2,5 cm

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.