Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Care Refresh

( Liczba produktów: 109 )

DJI Care Refresh to doskonała ochrona serwisowa dla Twojego urządzenia DJI (drony, kamery, gimbale), która za niewielką dodatkową opłatą zapewnia spokój użytkowania sprzętu. Program ten oferuje aż dwie wymiany uszkodzonego produktu w ciągu jednego roku, obejmując wszelkie awarie, takie jak kolizje lub kontakt z wodą. Jeśli Twój sprzęt ulegnie uszkodzeniu, zostanie on wymieniony na nowy lub równoważny nowemu produktowi, dzięki czemu zawsze masz pewność działania swojego sprzętu.

Dzięki temu pakietowi masz pewność, że Twój sprzęt jest w pełni zabezpieczony przed takimi sytuacjami jak:

  • Upadek: DJI Care Refresh chroni Twój sprzęt w przypadku upadku, zapewniając naprawę lub wymianę.
  • Utopienie: Fotografowanie i filmowanie nad wodą może być wyjątkowo atrakcyjne, ale też ryzykowne. W razie utopienia Twojego drona, program gwarantuje odpowiednie środki naprawcze.
  • Kolizja: Nawet najbardziej doświadczeni operatorzy czasem nie mogą uniknąć kolizji. DJI Care Refresh zapewnia ochronę również w przypadku uszkodzeń wynikłych z kolizji z przeszkodami.
  • Wypadek Wynikający z Zakłócenia Sygnału: Zakłócenia sygnału mogą być nieprzewidywalne. Gdy Twój dron nie zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami ze względu na problem z sygnałem, DJI Care Refresh pomaga naprawić wszelkie uszkodzenia wynikłe z tego typu incydentów.

Co zyskujesz dzięki DJI Care Refresh?

DJI Care Refresh to gwarancja, która oferuje wiele nieocenionych korzyści, z których warto skorzystać:

  • Wymiana sprzętu w razie awarii: DJI Care Refresh gwarantuje wymianę urządzenia przy niewielkiej opłacie. To oznacza, że w przypadku nieoczekiwanego uszkodzenia, możesz szybko i bez trudności otrzymać nowe urządzenie DJI. Możesz wybrać plan trwający 12 lub 24 miesiące, zależnie od swoich preferencji. Warto zaznaczyć, że ilość wymian również jest dostosowana do wybranego planu. W planie rocznym, który trwa 12 miesięcy, masz zapewnione aż dwie wymiany na wypadek uszkodzenia urządzenia. To gwarancja, że w przypadku niefortunnej sytuacji, szybko otrzymasz nowy sprzęt. Jeśli zdecydujesz się na plan dwuletni, który trwa 24 miesiące, masz jeszcze większą ochronę. W ramach tego planu przewidziane są aż cztery wymiany.
  • Obsługa Telefoniczna na Poziomie VIP: Niezależnie od rodzaju problemu, zawsze możesz liczyć na wsparcie ekspertów DJI Care Refresh. To przewaga VIP, która umożliwia Ci szybki kontakt z wykwalifikowanymi specjalistami produktowymi i uzyskanie odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.
  • Darmowa Dostawa: Jeśli będziesz musiał wysłać swoje uszkodzone urządzenie do serwisu DJI w tym samym regionie, w którym je zakupiłeś, DJI pokryje koszty dostawy. To prosty sposób na skorzystanie z gwarancji bez dodatkowych opłat.

Jak aktywować ubezpieczenie DJI Care Refresh?

Aktywacja pakietu serwisowego DJI Care Refresh jest możliwa jednorazowo w ciągu 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) drona. Istnieje jednak opcja aktywacji w późniejszym terminie, po przesłaniu materiału wideo weryfikacyjnego do DJI. To idealne rozwiązanie, które chroni Twój sprzęt przed niespodziewanymi zdarzeniami, dając Ci pełną kontrolę nad jego stanem. Dlatego warto zainwestować w DJI Care Refresh, aby cieszyć się swoim dronem bez obaw o ewentualne uszkodzenia.

Jak sprawdzić czy mój sprzęt objęty jest DJI Care Refresh?

Aby sprawdzić aktualny status DJI Care Refresh swojego urządzenia, wystarczy odwiedzić stronę https://repair.dji.com/en/djicare/coverage i podać numer seryjny urządzenia. Numer seryjny Twojego drona DJI znajdziesz na klapce od baterii lub w jego okolicach, gdzie jest umieszczona bateria. Ten unikalny ciąg znaków składa się z około 10 znaków, które obejmują zarówno cyfry, jak i litery. Co ważne, nie musisz go ręcznie przepisywać, ponieważ jest on również dostępny w formie kodu QR, który można łatwo zeskanować. To proste i wygodne rozwiązanie, które pozwala Ci szybko uzyskać informacje na temat obowiązującej ochrony dla Twojego sprzętu.

pixel