Zestaw 5 filtrów ND PolarPro Shutter Cinema Series

DJI Osmo Action

Kod produktu: 019027  
 | 

339,15 PLN

399 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Zestaw 5 filtrów PolarPro

   Zestaw 5 filtrów ND firmy PolarPro dedykowanych do kamery DJI Osmo Action. W skład zestawu wchodzą filtry: ND4, ND8, ND16, ND32 i ND64. Dzięki tym filtrom możesz nagrywać płynny materiał filmowy bez zmian profilu kolorystycznego nagrania, poprzez kontrolę prędkości migawki w różnych warunkach oświetleniowych.

   Dopasuj do swoich potrzeb

   Możemy wybierać spośród wielu, w tym zestawów, oferowanych przez producenta filtrów, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak wielowarstwowe szkło czy aluminium, dzięki którym waga filtra nie wpływa negatywnie na użytkowanie kamery. W zestawie znajduje się 5 filtrów Shutter Collection.

   Specyfikacja

   Kod producenta: OAC-CS-STR5PK

   Filtr: ND4, ND8, ND16, ND32 & ND64

   Tworzywo: Szkło wielowarstwowe / Aluminium

   Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj