Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
DJI Care Refresh Mini SE - kod elektroniczny
BEST

DJI Care Refresh Mini SE - kod elektroniczny

 • DJI Care Refresh jest to kompleksowa usługa serwisowa produktów DJI, oferująca większy spokój ducha za każdym razem, gdy latasz swoim dronem. Za niewielką dodatkową opłatą, DJI Care Refresh oferuje do dwóch jednostek zamiennych w ciągu jednego roku.
Cena RRP149,00 PLN
149,00 PLN
brutto / szt.
Availability.svg Dostępność
DJI Care Refresh Mini SE - kod elektroniczny
DJI Care Refresh Mini SE - kod elektroniczny
Wybierz wariant:DJI Care Refresh Mini SE - kod elektroniczny
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Masz pytanie?Zadzwoń: 734 734 920

Realizacja wysyłki Produktów Cyfrowych odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 na adres email podany podczas składania zamówienia.

Kompleksowa ochrona z DJI Care Refresh

DJI Care Refresh to kompleksowa ochrona Twojego drona, które zapewni Ci swobodny i pewny lot, bez obaw o uszkodzenie sprzętu. Pakiet Serwisowy można aktywować jednorazowo do 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) drona bądź w późniejszym terminie po przesłaniu weryfikacyjnego materiału wideo do DJI1.

Sprawdź status usługi Care Refersh

Aktywuj usługę Care Refresh

Dowiedz się jak aktywować usługę Care Refresh

DJI Mini SE

Dla dronów z serii DJI Mini 3 koszt pierwszej wymiany w ramach DJI Care Refresh wynosi 139 PLN Koszt drugiej wymiany to 169 PLN.

Flyaway Coverage

DJI Care Flyaway to dodatkowa usługa w planie serwisowym DJI Care Refresh, która pozwala na otrzymanie zupełnie nowego drona w razie, gdyby poprzedni odleciał z niewiadomych przyczyn i nie udało się go odzyskać. W przypadku nieintencjonalnego zagubienia drona wystarczy uiścić odpowiednią opłatę serwisową, aby otrzymać całkowicie nowy produkt.

1. DJI Care Refresh (plan roczny) oferuje dwie wymiany, w tym jedną możliwość skorzystania z Flyaway Coverage.
2. DJI Care Refresh (pakiet 2-letni) oferuje trzy wymiany, w tym dwie szanse na skorzystanie z Flyaway Coverage.
3. *DJI Care Refresh+ oferuje jedną szansę wymiany w przypadku uszkodzenia lub jedną ochronę Flyaway w drugim roku.Przedłużenie Planu Care Refresh na kolejny rok

Aby przedłużyć plan Jednoroczny na kolejny rok należy zakupić Plan Care Refresh+ (Przedłużenie) i aktywować je na stronie Producenta. Aby aktywować Pakiet Przedłużający należy spełnić poniższe warunki:

 • DJI Care Refresh (Plan Jednoroczny) został już zakupiony.

 • DJI Care Refresh jeszcze nie wygasł (nie minął okres 12 miesiecy)

 • Pozostała co najmniej jedna niewykorzystana wymiana sprzętu w ramach DJI Care Refresh
 • W przypadku nie spełnienia jednego z podanych warunków Przedłużenie Care Refresh nie zostanie aktywowane na produkcie. Dwuletni Plan Care Refresh nie posiada możliwości przedłużenia o kolejny rok

  *Care Refresh+ (Plus) dostępne na stronie Producenta DJI.com  Przypadki objęte DJI Care Refresh

  Wykupując DJI Care Refresh ochraniasz swojego drona przed m.in. upadkiem, utopieniem, kolizją czy wypadkiem spowodowanym zakłóceniem sygnału pracy drona. DJI Care Refresh obejmuje również wypadki wywołane z winy operatora

  Błąd użytkownika

  Kolizja

  Utopienie

  Utopienie

  Upadek

  Wróć do wykonywania lotów szybciej

  DJI Care Refresh pozwala na pominięcie procesu oceny i wyceny szkód. Centrum serwisowe DJI odeśle wymieniony sprzęt, gdy tylko otrzyma uszkodzonego drona oraz opłatę za wymianę. Wznieś się z powrotem w powietrze w mgnieniu oka.  Gdy zdarzy się wypadek

  1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła drona do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.
  2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.
  3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę za wymianę i dostaje inny egzemplarz bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła. 4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.

  Wypadek

  Zgłoszenie

  Wysyłka

  Opłata wymiany

  Darmowa dostawa

  Pokrycie szkód wyrządzonych przez wodę

  Wymienimy Twojego drona w razie wypadku, nawet jeśli ulegnie on uszkodzeniu przez kontakt z wodą.

  *Warunkiem skorzystania z ochrony jest dostarczenie wraku drona do centrum serwisowego producenta.

  Dwie wymiany, swoboda operowania

  Za niewielką dodatkową opłatą, usługa DJI Care Refresh oferuje trzy wymiany uszkodzonego sprzętu w ciągu dwóch lat, obejmując uszkodzenia powstałe m.in. w wyniku kolizji lub kontaktu produktu z wodą. Uszkodzony sprzęt zostanie wówczas wymieniony na nowy lub równoważny nowemu produkt.

  Priorytetowe wsparcie

  Użytkownicy z ochroną DJI Care Refresh są traktowani priorytetowo, dzięki czemu czas oczekiwania na wymianę drona zostaje zredukowany do minimum. Co więcej, użytkownicy posiadają przywileje VIP także podczas kontaktu z pomocą techniczną DJI, więc wystarczy jeden telefon, aby szybko uzyskać odpowiedź na dowolne pytanie.

  Kompleksowa ochrona

  Za dodatkową opłatą, DJI Care Refresh oferuje do dwóch wymian sprzętu na nowy lub równoważny nowemu sprzęt, nieodbiegający pod względem stanu technicznego i wizualnego od nowej jednostki.

  Darmowa dostawa

  Jeśli znajdujesz się w tym samym regionie, w którym zakupiłeś DJI Care Refresh, DJI pokryje wszelkie koszty odesłania produktu z powrotem do Ciebie.

  Do pobrania
  Marka
  SKU
  030832
  Kod producenta
  CP.QT.00004737.01
  Care Refresh
  Drony
  Model
  Mini
  Długość Usługi
  12 miesięcy
  Usługa
  Kod elektroniczny
  pixel