Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Mocowanie Beetle Camera Clip PGYTECH do aparatów cyfrowych
Ilość w kartonie50 szt.

Mocowanie Beetle Camera Clip PGYTECH do aparatów cyfrowych

  • Mocowanie Beetle Camera Clip PGYTECH do aparatów cyfrowych
Cena RRP229,00 PLN
229,00 PLN
brutto / szt.
Availability.svgProdukt niedostępny w salonach
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Masz pytanie?Zadzwoń: 734 734 920
Mocowanie Beetle Camera Clip PGYTECH do aparatów cyfrowych

Klip do przymocowania aparatu tego modelu może być kolejną niezbędną rzeczą, jaką będziesz chciał zabrać w podróż z aparatem. Może się tak stać ze względu na szybkość, z jaką się go używa lub stabilność. By użyć przedmiotu, należy przymocować go do paska.

Wygoda w czasie podróży

Klip do kamery żurawia to świetne rozwiązanie w czasie podróży. Uwolni on ręce od aparatu. W tym celu wystarczy przypiąć klip do paska. Urządzenie przyczynia się też do odciążenia szyi. To wszystko składa się na to, że produkt stanie się niezbędną Ci rzeczą w trakcie wypraw i z pewnością zajmie wysoką pozycję na liście rzeczy do zabrania.

Korzystaj z aparatu niemal z prędkością błysku flesza

Urządzenie zapewnia szybkie zamocowanie i blokowanie aparatu. Robi to bez konieczności użycia przycisków. Łatwość takowego naciśnięcia przycisku jest porównywalna z łatwością wyjęcia aparatu. Możesz być spokojny o to, że aparat nie odblokuje Ci się przez przypadek. Takim przypadkom zapobiega funkcja dodatkowego zamykania.

Możliwość przymocowania klamry do paska

Ten produkt to nowy sposób na szybkie zamocowania aparatu do większości pasków. Klips zastąpił tradycyjne pokrętło. Produkt daje możliwość mocowania do 75 mm szerokości, maksymalnej grubości 15 mm i minimalnej grubości 1 mm. O bezpieczeństwo Twojego aparatu zadbają też antypoślizgowe gumowe materiały znajdujące się w wewnętrznej części klipsa.

Specyfikacja
Producent PGYTECH
Waga 93g
Wymiary 90 x 41 x 31 mm
Materiał stop aluminum, nylon
Model P-CG-040
Marka
SKU
029985
Kod producenta
P-CG-040
Gwarancja producenta
Produkty
Mocowania i Adaptery
pixel