Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
DJI RS 3 Mini
DJI RS 3 Mini
DJI RS 3 Mini
DJI RS 3 Mini
Ilość w kartonie4 szt.
Ostatnia dostawa25.05.2023

DJI RS 3 Mini

  • DJI RS 3 Mini to lekki, kompaktowy stabilizator ręczny, którego waga w trybie Portrait wynosi tylko 795 g. Urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze, a dzięki udźwigowi do 2 kg może obsłużyć różne konfiguracje bezlusterkowców i obiektywów. Algorytm RS 3.
Cena RRP1 999,00 PLN
1 999,00 PLN
brutto / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Bezpieczne zakupy
Masz problem z zamówieniem?Zadzwoń: 734 734 920
DJI RS 3 Mini
DJI RS 3 Mini

Pierwszy model Mini w serii RS. DJI RS 3 Mini to niewielki i lekki stabilizator ręczny, który wyróżnia się potężnym udźwigiem Obsługuje popularne kombinacje kamer bezlusterkowych i obiektywów, oferuje też doskonałą wydajność stabilizacji znaną z serii RS 3. Uwolnij swój filmowy potencjał i bez wysiłku twórz profesjonalne materiały!

DJI RS 3 Mini
Przełom w kompaktowej konstrukcji

RS 3 Mini cechuje się innowacyjnym designem, który obejmuje mniejszą konstrukcję, zintegrowany akumulator i natywną możliwość nagrywania w pionie. Jest wyjątkowo kompaktowy i przenośny – z łatwością zmieścisz go w torbie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w podróży. Sprzęt waży zaledwie 795 g (w trybie Portrait), co oznacza, że jest o około 50% lżejszy niż RS 3 Pro i o około 40% lżejszy niż RS 3. Ponadto podczas pracy w trybie Horizontal RS 3 Mini waży tylko 850 g. To jednak nie wszystko – odpowiednio położony środek ciężkości zapewnia większą stabilność i ergonomię, kiedy nagrywasz z ręki.

DJI RS 3 Mini
Bogate ruchy kamery

Dzięki unikalnemu rozmiarowi i funkcjom RS 3 Mini bez trudu uzyskasz mnóstwo ciekawych ruchów kamery. Subject Circling ułatwi Ci nagrywanie podczas okrążania ludzi, Subject Tracking pozwala stabilnie podążać za obiektami i przełączać się między wysokimi a niskimi kątami, a 3D 360 Roll umożliwia tworzenie dynamicznych ujęć z obrotami o 360°. To jednak nie koniec! Aplikacja Ronin jest pełna inteligentnych funkcji, które pobudzają wyobraźnię. Do dyspozycji masz takie opcje jak na przykład aparaty bezlusterkowe z matrycami pełnoklatkowymi lub APS-C, Timelapse, Track czy Panorama. Teraz z łatwością uzyskasz zachwycające efekty wizualne i stworzysz materiały wideo, które przyciągną wzrok!

DJI RS 3 Mini
Profesjonalna stabilizacja

RS 3 Mini korzysta z tego samego algorytmu RS 3. generacji co RS 3 Pro, dzięki czemu może zapewnić stabilizację na profesjonalnym poziomie. Sceny biegu, ujęcia kręcone pod niskim kątem czy nagrywanie w trybie Flashlight – teraz Twoje materiały wideo będą stabilne niemal w każdej sytuacji!

DJI RS 3 Mini
Nowa dwuwarstwowa płytka szybkiego montażu

Ulepszona dwuwarstwowa płytka szybkiego montażu została wyposażona w górną płytę z zakrzywioną prowadnicą, która zapobiega obracaniu się i luzowaniu kamery. Co więcej, dzięki wyraźnym znacznikom mocowania i blokowania ułatwiono uruchamianie i przechowywanie urządzenia. Teraz wystarczy kilka chwil, aby przygotować się do pracy! Płytka jest też zgodna ze standardem ARCA, co pozwala na wygodny montaż różnego rodzaju statywów.

DJI RS 3 Mini
Native Vertical Shooting

RS 3 Mini oferuje przełomowe rozwiązania w zakresie nagrywania w pionie. Nie musisz korzystać z dodatkowych akcesoriów! Wystarczy przymocować standardową płytkę szybkiego montażu do pionowego ramienia urządzenia i już możesz tworzyć materiały zoptymalizowane pod kątem mediów społecznościowych. Co więcej, w porównaniu z trybami portretowymi innych stabilizatorów kąt obrotu gimbala RS 3 Mini w trybie Native Vertical został znacznie zwiększony. Dzięki temu możesz cieszyć się niemal takim samym doświadczeniem kontroli jak w trybie Horizontal. Ułatwione zostało również nagrywanie w trybach Upright, Underslung, Flashlight i nie tylko.

DJI RS 3 Mini
Intuicyjna obsługa

RS 3 Mini oferuje funkcję sterowania migawką przez Bluetooth, która pozwala wykonywać zdjęcia i filmy za pomocą przycisku nagrywania na gimbalu. Co więcej, jeśli korzystasz z kamery Sony z obiektywem cyfrowym, możesz bezpośrednio kontrolować jego optyczny lub cyfrowy zoom przy użyciu przedniego pokrętła, co eliminuje konieczność stosowania kabla Camera Control.

DJI RS 3 Mini
Nagrywaj nawet przez 10 godzin

Zintegrowany akumulator zapewnia czas pracy do 10 godzin, oferując wystarczającą moc, aby pozwolić Ci nagrywać nawet przez cały dzień. Naładuj RS 3 Mini w zaledwie około 2,5 godziny i szybko wróć do filmowania. Możesz nawet korzystać z urządzenia podczas ładowania!

DJI RS 3 Mini
Ekran dotykowy

Stabbilizator ma także wbudowany kolorowy ekran dotykowy 1,4" oraz specjalny przycisk M, który umożliwia szybkie przełączanie się między trybami PF (Pan Follow), PTF (Pan and Tilt Follow) i FPV. Ponadto przednie pokrętło pozwala wygodnie regulować ostrość, ISO, przysłonę, migawkę lub inne parametry.

DJI RS 3 Mini
Korzystaj z dodatkowych akcesoriów

RS 3 Mini został wyposażony w port NATO, który pozwala na montaż takich akcesoriów jak uchwyty Briefcase Handle, dodatkowe oświetlenie i monitory, co przekłada się na mnóstwo możliwości konfiguracji i większą elastyczność. Możesz też skorzystać z DJI Mic, aby bez wysiłku uzupełnić swoje filmy o doskonałej jakości dźwięk. Ten zaawansowany system audio jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z etui! Kompaktowy mikrofon wyróżnia się zasięgiem transmisji do 250 m i pracuje nawet do 15 godzin (z etui ładującym). Dodatkowo nadajniki DJI Mic są wyjątkowo lekkie i przenośne, a dzięki magnetycznym akcesoriom możesz na przykład przymocować je do ubrania.

DJI RS 3 Mini
Specyfikacja
Przetestowany udźwig
0.4-2 kg
Maksymalna prędkość kątowa gimbala przy sterowaniu ręcznym
Oś Pan: 360°/s Oś Tilt: 360°/s Oś Roll: 360°/s
Punkty końcowe
Oś obrotu Pan: 360° pełen zakres Oś obrotu Roll: -95° do +240° Oś tilt: -10° do +210°
Częstotliwość pracy
2.400-2.484 GHz
Moc nadajnika
<4 dBm
Temperatura pracy
-10° do 45° C (14° do 113° F)
Waga
Gimbal: ok. 795 g (w trybie portretowym) Gimbal: ok. 850 g (w trybie zdjęć poziomych) Przedłużenie gripa/statyw: ok. 128 g Górna i dolna szybkozłączka: ok. 107 g (0.23 lbs)
*oba pomiary z płytką szybkiego montażu i bez przedłużanego uchwytu/statywu
Wymiary gimbala
Złożony(bez kamery i uchwytów): 323 x 195 x 98 mm Rozłożony(z uchwytem oraz przedłużeniem/trójnogiem): 180 x 159 x 296 mm
Mocowania Akcesoriów
Porty NATO Otwór mocujący 1/4"-20 Zimna stopka Port RSS (USB-C)
Akumulator
Model: HB7-2450MaH-7.2V Rodzaj ogniw: 2S Pojemność: 2450Ah Maksymalny czas pracy: 10 godzin Czas ładowania: Około 2.5 godziny (przy korzystaniu szybkiego ładowania 18W; obsługuje protokół PD) Sugerowana temperatura ładowania: 5°-40° C (41°-104° F)
Połączenie
Bluetooth 5.1; USB-C
Wspierane mobilne systemy operacyjne
iOS 11 lub wyżej Android 7.0 lub wyżej
Dostępne języki ekranu dotykowego
Angielski, Chiński uproszczony, Chiński, Niemiecki, Francuski, Koreański, Japoński, Hiszpański, Portugalski (Brazylijski), Rosyjski, Tajs
W zestawie
photo
Gimbal
x1
photo
Kabel do ładowania USB-C 40cm
x1
photo
Kabel sterujący do wielu kamer w kształcie litery L USB-C 30cm
x1
photo
Płyta szybkiego montażu RS Mini
x1
photo
Statyw RS Mini
x1
photo
Zestaw śrub
x1
Porównaj
DJI RS 2
Stabilizatory z serii Ronin
Udźwig do 4,5 kg
Akumulator: 1950 mAh LiPo
Czas ładowania: 12 h
Waga: 1072 g
Rozłożony: 410×260×195 mm (Z założonym gripem, bez przedłużenia gripa/statywu)
Zaawansowany, pełnokolorowy ekran dotykowy LCD 1.4″
Możliwość złożenia do trybu Underslung
Algorytm stabilizacji DJI Titan
Wsparcie dla nadajnika RavenEye 1080p
Mocowanie akcesoriów:
Porty RSA/NATO
Otwór mocujący 1/4""-20Zimna stopka Port transmisji obrazu / silnika follow focus(USB-C)Port RSS (USB-C)Port silnika follow focus (USB-C)
DJI RSC 2
Stabilizatory z serii Ronin
Udźwig do 3 kg
Akumulator: 3400mAh
Czas ładowania: 14 h
Waga: 1216 g
Rozłożony: 400×185×175 mm (Z uchwytem, bez rozszerzonego gripa/ statywu)
1″ wyświetlacz OLED
Idealny dla bezlusterkowców
Algorytm stabilizacji DJI Titan
Wsparcie dla nadajnika RavenEye 1080p
Mocowanie akcesoriów:
Mocowanie w standardzie NATO
Otwór mocujący M4
Otwór na śrubę 1/4”-20
Zimna stopka
Port transmisji obrazu/ silnika follow focus (USB-C)
Port RSS (USB-C)
Port silnika follow focus (USB-C)
DJI RS 3
Stabilizatory z serii Ronin
Udźwig do 3 kg
Akumulator: 2970 mAh
Czas ładowania: 12 h
Waga: ok. 990g
Rozłożony: 364×187×170mm (Obejmuje uchwyt, nie obejmuje przedłużanego tripodu)
1.8" ekran dotykowy OLED
Funkcja automatycznej blokady osi
Bezprzewodowe sterowanie migawką
Wsparcie dla nadajnika nadajnik Ronin Image Transmitter 1080p/30fps
Mocowanie akcesoriów:
Porty NATO
Otwór mocujący 1/4""-20
Zimna stopka
Port transmisji obrazu / silnika follow focus(USB-C)
Port RSS (USB-C)
Port silnika follow focus (USB-C)"
DJI RS 3 Pro
Stabilizatory z serii Ronin
Udźwig do 4,5 kg
Akumulator: 2970 mAh
Czas ładowania: 12 h
Waga: ok. 1,143 g
Rozłożony: 415×218×195 mm (wysokość obejmuje uchwyt, a nie obejmuje przedłużonego uchwytu/tripodu)
1.8" ekran dotykowy OLED
Funkcja automatycznej blokady osi
Bezprzewodowe sterowanie migawką
Wsparcie dla nadajnika DJI RS Focus Motor (2022)
Mocowanie akcesoriów:
Porty RSA/NATO
Otwór mocujący 1/4""-20
Zimna stopka
Port transmisji obrazu / silnika follow focus(USB-C)
Port RSS (USB-C)
Port silnika follow focus (USB-C)
Marka
SKU
041242
Kod producenta
CP.RN.00000294.01
Gwarancja producenta
Model
Ronin
Przeznaczenie
Aparat
Maksymalne obciążenie
2 kg
Czas pracy
10 h
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „Zamknij” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

Zamknij
pixel