DJI Avata Fly Smart Combo (DJI FPV Goggles V2)

Kod produktu: 036549  
 | 

Wariant:

5 849 PLN

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Immersyjne
   doświadczenie lotu

   Intuicyjny
   kontroler

   Stabilizowane
   wideo 4K

   Niewielki i
   zwrotny

   Wbudowana
   osłona śmigieł

   Transmisja HD
   o niskim
   opóźnieniu

   Niebo jest Twoim placem zabaw

   Po połączeniu nowego drona DJI Avata z goglami i kontrolerem ruchu latanie staje się dostępne dla wszystkich. [1] Poczuj dreszcz emocji związany z całkowitą immersją, ciesząc się przy tym niezrównanym bezpieczeństwem i kontrolą. Daj się ponieść spontaniczności i uchwyć świat wokół siebie. Niektórzy z nas urodzili się, by latać.

   DJI AVATA, DJI GOOGLES 2 I DJI MOTION CONTROLLER

   Pakiet idealny

   Lekki i kompaktowy DJI Avata doskonale radzi sobie również w ciasnych przestrzeniach. Wbudowana osłona śmigieł sprawia, że nawet jeśli zderzy się z jakimś obiektem, może po prostu się od niego odbić, pozostać w powietrzu i kontynuować lot! Co więcej, kontroler ruchu DJI Motion Controller pozwala cieszyć się jeszcze prostszym sterowaniem i zupełnie wyjątkowym sposobem latania. Naciśnij przycisk i leć do przodu lub skręć za rogiem, wykonując obrót nadgarstka. To jednak nie koniec udogodnień! Nowe DJI Goggles 2 są mniejsze, lżejsze i wyposażone w ekrany micro OLED - gwarantują wyjątkową przejrzystość i komfort. DJI Avata jest też kompatybilny z DJI FPV Goggles V2. [1]

   DJI GOOGLES 2

   Przenieś doświadczenie lotu na nowy poziom

   DJI Goggles 2 są kompaktowe, dzięki czemu bez trudu zabierzesz je ze sobą w każdą podróż. Składane anteny i lekka konstrukcja ułatwiają ich przechowywanie, a ergonomiczny design zapewnia komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania. [2] Co więcej, czas pracy do 2 godzin i superszybkie ładowanie sprawiają, że zawsze możesz być gotowy do immersyjnego lotu. Dwa ekrany HD micro OLED oferują oszałamiającą przejrzystość i częstotliwość odświeżania do 100 Hz[3] - dzięki temu dostarczysz sobie niezapomnianych wrażeń! DJI Goggles 2 umożliwiają też regulację dioptrii w zakresie od +2.0 D do -8.0 D. [4] [5]

   *Gogle DJI Goggles 2 są dostępne w zestawie DJI Avata Pro-View Combo lub w sprzedaży oddzielnie.

   DJI AVATA

   Przełom w obrazowaniu FPV

   DJI Avata został wyposażony w 1/1,7-calową matrycę CMOS, dzięki czemu obsługuje ultraszerokokątne nagrywanie 4K/60FPS [6] z przysłoną f/2.8. Wyróżnia go także superszerokie pole widzenia 155°. [7] Tak poszerzona perspektywa jest bliższa temu, co widzimy własnymi oczami i gwarantuje jeszcze bardziej immersyjne obrazy. Chcesz więcej? Twórz płynne ujęcia, nawet gdy szybujesz i nurkujesz w przestworzach. Flagowe technologie RockSteady 2.0 i HorizonSteady redukują wstrząsy kamery i zapewniają stabilne materiały ultra HD. [8] Możesz też uzyskać ciekawe efekty kolorystyczne, nagrywając w trybie D-Cinelike.

   Twój wytrzymały towarzysz

   Avata wyróżnia się nowym, innowacyjnym designem i powstał z myślą o Twojej wygodzie. Jest nie tylko lżejszy, ale też bardziej kompaktowy i łatwiejszy do przenoszenia. Wyróżnia go także wyjątkowa solidność, możesz więc śmiało wykonywać brawurowe manewry. Wytrzymała rama zmniejsza ryzyko uszkodzenia, zapewniając Ci większy spokój ducha. Ponadto nowy, kanałowy, aerodynamiczny design optymalizuje wydajność urządzenia, co przekłada się na imponujący czas lotu sięgający 18 minut.[9] Wykaż się śmiałością i poleć jeszcze dalej!

   Ruszaj na podniebną podróż

   Odkryj swoje otoczenie na nowo i nagraj więcej ciekawych filmów, ciesząc się całkowitą wolnością. Elastyczność DJI Avata w różnych scenariuszach otwiera przed Tobą świat niemal nieskończonych możliwości tworzenia. Dotrzyj tam, gdzie inni nie mogą i przygotuj prawdziwie unikalne ujęcie, przelatując między gałęziami, pod mostami i przez korytarze. Teraz możesz nagrywać w miejscach, które wcześniej były niedostępne! Twój DJI Avata upadł do góry nogami? Bez obaw! Wystarczy kilka kliknięć, aby aktywować tryb Turtle - włącz go i patrz, jak dron wraca do akcji!

   Pewność siebie zrodzona z bezpieczeństwa

   Oprócz wbudowanej osłony śmigieł DJI Avata ma również dolny system wizyjny i czujnik na podczerwień ToF, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo. Zastosowane rozwiązania umożliwiają wykrywanie przeszkód od dołu i sprawiają, że dron może latać nawet na małych wysokościach lub wewnątrz budynków. [10] Bezpiecznie zbliż się do ziemi i zyskaj ekscytującą, jedyną w swoim rodzaju perspektywę! [11] Co więcej, przycisk hamowania awaryjnego na kontrolerze ruchu pozwoli Ci zatrzymać drona jednym kliknięciem. DJI Avata obsługuje też RTH, co zapewnia dodatkową ochronę, gdy akumulator jest bliski rozładowania lub gdy zanika sygnał.

   Transmisja, na której możesz polegać

   Avata oferuje flagową technologię transmisji DJI O3+ oraz wielokierunkowe anteny 2T2R, dzięki czemu może zapewnić niezrównaną stabilność i responsywność podczas lotu. Ciesz się wyraźnym i płynnym podglądem na żywo w swoich goglach, nawet gdy latasz w środowisku, w którym występują zakłócenia. Na uwagę zasługuje też niskie opóźnienie na poziomie 30 ms. [12] To jednak nie wszystko! DJI Avata może zapewnić transmisję wideo 1080p/100FPS na odległość do 2 km, której bitrate sięga nawet 50 Mbps. [13] [14]

   *Podczas korzystania z gogli DJI Goggles 2 na otwartej przestrzeni bez zakłóceń.

   AKCESORIA

   Osiągnij mistrzowski poziom

   DJI Avata jest kompatybilny z wieloma urządzeniami do zdalnego sterowania, z których każde odblokowuje inne możliwości. Zależy Ci na najwyższej precyzji? Lataj w trybie Manual z DJI FPV Remote Controller 2, aby wykonywać bardziej zaawansowane manewry lotnicze, tworzyć efektowne zdjęcia i wykorzystywać zróżnicowane języki filmu! [15] Dostępna jest również specjalna aplikacja DJI Virtual Flight, która zawiera mnóstwo interesujących scenariuszy. Możesz zainstalować ją zarówno na smartfonie, jak i na komputerze. [16] Ćwicz wewnątrz i na zewnątrz, szlifuj swoje umiejętności i krok po kroku stawaj się prawdziwym mistrzem pilotażu.

   DJI Goggles 2

   Intelligent Flight Battery

   *Przed lotem należy sprawdzić lokalne przepisy prawne i ściśle ich przestrzegać.
   **Podczas lotów wewnątrz budynków działanie niektórych funkcji może być ograniczone z powodu zbyt słabego oświetlenia, braku sygnału GPS lub braku miejsca.
   ***Przetestowano w kontrolowanym środowisku przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Avata. Rzeczywiste doświadczenia mogą się różnić w zależności od środowiska lotu, sposobu użycia i wersji oprogramowania.
   ****Wszystkie zdjęcia i filmy znajdujące się na tej stronie zostały wykonane ze ścisłą zgodnością z lokalnymi przepisami prawnymi.

   1. DJI Avata jest kompatybilny z DJI Goggles 2, DJI FPV Remote Controller 2 i DJI FPV Goggles V2.
   2. Wrażenia z noszenia i podglądu mogą się różnić w zależności od użytkownika.
   3. Częstotliwość odświeżania ekranu zmienia się wraz z liczbą klatek na sekundę transmisji wideo. Może przełączać się między 100 Hz a 60 Hz, aby dostosowywać się do aktualnej liczby klatek na sekundę transmisji.
   4. DJI Goggles 2 nie obsługują korekcji astygmatyzmu. Jeśli masz szczególne potrzeby lub wątpliwości związane ze wzrokiem, przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem.
   5. Doświadczenie podglądu może się różnić.
   6. Filmy 4K/60FPS nie obsługują formatu obrazu 4:3. W takim wypadku dostępny jest tylko format 16:9.
   7. Pole widzenia (FOV) 155° jest dostępne tylko wtedy, gdy format obrazu to 4:3, a specyfikacja zapisu wideo to 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS, a także przy formacie obrazu 16:9 i specyfikacji zapisu wideo 4K @ 50/60FPS, 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS.
   8. Funkcja HorizonSteady jest dostępna tylko w trybie Normal FOV z formatem obrazu 16:9 i specyfikacją nagrywania wideo 4K @ 50/60FPS, 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS. Funkcja RockSteady nie jest dostępna, gdy specyfikacja nagrywania wideo to 2.7K @ 100/120FPS lub 1080p @ 100/120FPS.
   9. Przetestowano podczas zawisu w środowisku bez wiatru i zakłóceń.
   10. DJI Avata obsługuje dolne wykrywanie przeszkód tylko w połączeniu z DJI FPV Remote Controller 2 lub DJI Motion Controller w trybie N lub S.
   11. Dron musi utrzymywać odległość przynajmniej 0,25 m od ziemi.
   12. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Opóźnienie transmisji wideo różni się w zależności od używanych gogli. Gogle DJI FPV Goggles V2 osiągają transmisję wideo do 810p. Podczas korzystania z gogli DJI FPV Goggles V2 z transmisją 810p/120FPS najniższe opóźnienie nie przekracza 28 ms.
   13. Zgodnie ze standardem CE. W wypadku standardu FCC zasięg wynosi do 10 km, a w wypadku SRRC do 6 km. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń.
   14. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Bitrate transmisji wideo może się różnić w zależności od środowiska.
   15. Kompatybilność z DJI FPV Remote Controller 2 i DJI Motion Controller, które są dostępne w sprzedaży oddzielnie.
   16. Aplikacja na PC jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows. Aplikacja na telefon jest kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS 12.0 i nowszymi, a także Android 9.0 i nowszymi.

   Często zadawane pytania

   Ogólne

   Jak połączyć ze sobą system DJI Avata?

   1. Uruchom drona, gogle i aparaturę sterującą. Aby włączyć lub wyłączyć każde z urządzeń, naciśnij przycisk zasilania, a następnie naciśnij go ponownie i przytrzymaj.
   2. Naciśnij przycisk łączenia na goglach. Gogle zaczną wydawać ciągły sygnał dźwiękowy.
   3. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania drona, aż usłyszysz jeden sygnał dźwiękowy, a diody LED poziomu naładowania akumulatora zaczną sekwencyjnie migać.
   4. Po pomyślnym połączeniu diody LED drona zaczną świecić światłem stałym i wyświetlą poziom naładowania akumulatora, a gogle przestaną wydawać sygnał dźwiękowy i wyświetlą podgląd na żywo z kamery drona.
   5. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania drona, aż usłyszysz jeden sygnał dźwiękowy, a diody LED poziomu naładowania akumulatora zaczną sekwencyjnie migać.
   6. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania aparatury sterującej, aż usłyszysz ciągły sygnał dźwiękowy, a diody LED poziomu naładowania akumulatora zaczną sekwencyjnie migać.
   7. Po pomyślnym połączeniu aparatura sterująca przestanie wydawać sygnał dźwiękowy, a diody LED obu urządzeń zaczną świecić światłem stałym i wyświetlą poziom naładowania akumulatora.

   *Więcej szczegółów znajdziesz w instrukcji obsługi lub tutorialu wideo.

   Jak aktywować DJI Avata?

   Przed pierwszym użyciem DJI Avata należy go aktywować za pomocą aplikacji DJI Fly lub DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series). Po włączeniu drona, gogli i aparatury sterującej upewnij się, że wszystkie urządzenia są połączone.
   Połącz gogle ze swoim smartfonem przez port USB-C, włącz aplikację DJI Fly i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie, aby aktywować urządzenie. Do aktywacji niezbędne jest połączenie z Internetem.

   *Więcej szczegółów znajdziesz w instrukcji obsługi lub tutorialu wideo.

   Jak zaktualizować oprogramowanie sprzętowe DJI Avata?

   Sposób 1: aplikacja DJI Fly
   Włącz drona, gogle i aparaturę sterującą.
   Upewnij się, że wszystkie urządzenia są połączone. Połącz gogle ze smartfonem przez port USB-C, włącz aplikację DJI Fly i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie, aby przeprowadzić aktualizację. Wymagane jest do tego połączenie z Internetem.

   Sposób 2: DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series)
   Włącz urządzenie i podłącz je do komputera za pomocą kabla USB-C.
   Włącz DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series) i zaloguj się na swoje konto DJI.
   Wybierz urządzenie i kliknij "Firmware Update" po lewej stronie ekranu.
   Wybierz i potwierdź wersję oprogramowania.
   Oprogramowanie sprzętowe zostanie pobrane i zaktualizowane automatycznie.
   Po zakończeniu aktualizacji urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie.

   *Więcej szczegółów znajdziesz w instrukcji obsługi lub tutorialu wideo.

   Jakie gogle obsługuje DJI Avata?

   DJI Goggles 2 i DJI FPV Goggles V2.

   Jakie kontrolery obsługuje DJI Avata?

   DJI Motion Controller i DJI FPV Remote Controller 2.

   Jaką rozdzielczość i format zdjęć obsługuje DJI Avata?

   4000x3000 i JPEG.

   Jakie pole widzenia (FOV) jest dostępne podczas nagrywania za pomocą kamery DJI Avata?

   FOV: 155°
   Ekwiwalent formatu: 12,6 mm
   Ogniskowa: 2,34 mm
   Przysłona: f/2.8
   Tryb Focus: FF
   Zakres ostrości: 0,6 m - ∞

   Czy można połączyć DJI Avata bezpośrednio ze smartfonem?

   Nie. Możesz podłączyć DJI Avata do komputera za pomocą kabla USB-C, aby odczytać kartę SD lub uruchomić DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series) w celu aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

   Czy DJI Avata obsługuje RTH?

   Tak, obsługuje Smart RTH, Low Battery RTH i Failsafe RTH.

   Czy mogę samodzielnie wymienić części drona DJI Avata?

   Możesz kupić i samodzielnie wymienić górną ramę, osłonę śmigieł i śmigła. Więcej szczegółów znajdziesz w poradnikach.

   Na co należy uważać podczas używania DJI Avata?

   Gdy używasz DJI Avata w samotności:
   1. Unikaj latania w terenach, gdzie występują silne zakłócenia, na przykład w obszarach z silnymi sygnałami Wi-Fi.
   2. Unikaj latania na duże odległości na małych wysokościach.
   3. Upewnij się, że latasz w bezpiecznym obszarze, z którym nie wiążą się żadne ograniczenia. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź lokalne przepisy prawne.
   4. Latając z założonymi goglami, przestrzegaj lokalnych przepisów prawnych.
   5. Przed startem zaleca się przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania sprzętowego za pomocą smartfona, uzyskanie najnowszych informacji dotyczących ewentualnych ograniczeń związanych z obszarem, na którym chcesz latać i zgłoszenie lotu w zależności od lokalnych przepisów prawnych.

   Na co należy uważać podczas używania DJI Avata na obszarze, na którym znajduje się więcej pilotów?

   Podczas jednoczesnego korzystania z wielu dronów DJI Avata mogą wystąpić zakłócenia sygnału. Aby tego uniknąć, postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami:
   1. Utrzymuj bezpieczny dystans przynajmniej 3 m między dronami. Włącz zasilanie i wybierz kanał częstotliwości oddzielnie dla każdego drona. Unikaj korzystania z takich samych kanałów częstotliwości, jakich używają inni operatorzy. Jeśli obraz podglądu na żywo zacznie się rozmywać, uruchom urządzenie ponownie.
   2. Jeśli wybrany przez Ciebie kanał częstotliwości jest zbliżony do kanału innego operatora, utrzymuj swojego drona w bezpiecznej odległości od jego gogli.
   3. Utrzymuj bezpieczną odległość między każdą parą gogli.
   4. Jeśli Twój obraz podglądu na żywo zaczyna się rozmywać z powodu wielu dronów DJI Avata latających jednocześnie, wyląduj i uruchom urządzenie ponownie.

   Na co należy uważać podczas używania DJI Avata na obszarze, na którym znajduje się więcej pilotów?

   Podczas jednoczesnego korzystania z wielu dronów DJI Avata mogą wystąpić zakłócenia sygnału. Aby tego uniknąć, postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami:
   1. Utrzymuj bezpieczny dystans przynajmniej 3 m między dronami. Włącz zasilanie i wybierz kanał częstotliwości oddzielnie dla każdego drona. Unikaj korzystania z takich samych kanałów częstotliwości, jakich używają inni operatorzy. Jeśli obraz podglądu na żywo zacznie się rozmywać, uruchom urządzenie ponownie.
   2. Jeśli wybrany przez Ciebie kanał częstotliwości jest zbliżony do kanału innego operatora, utrzymuj swojego drona w bezpiecznej odległości od jego gogli.
   3. Utrzymuj bezpieczną odległość między każdą parą gogli.
   4. Jeśli Twój obraz podglądu na żywo zaczyna się rozmywać z powodu wielu dronów DJI Avata latających jednocześnie, wyląduj i uruchom urządzenie ponownie.

   Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas używania DJI Avata w innych państwach lub regionach?

   Używając DJI Avata w innych krajach lub regionach, zawsze należy sprawdzić lokalne przepisy prawne dotyczące częstotliwości radiowej i ściśle ich przestrzegać.
   Połącz drona z aplikacją DJI Fly, a oprogramowanie automatycznie dostosuje ustawienia systemowe drona do wymagań lokalnych przepisów prawnych.

   Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas startu i lądowania DJI Avata?

   1. Przed startem upewnij się, że śmigła zostały prawidłowo zamontowane, czujniki są poprawnie skalibrowane, akumulatory są całkowicie naładowane, a dookoła drona nie ma żadnych przeszkód takich jak budynki, przechodnie czy drzewa.
   2. Zanim wylądujesz, określ bezpieczny obszar do lądowania (płaska, równa powierzchnia, brak wody) i upewnij się, że w pobliżu nie ma żadnych przechodniów ani przeszkód. Podczas przygotowań do lądowania zaleca się przełączenie drona na tryb N.
   3. Przed pierwszym lotem zaleca się obejrzenie odpowiednich tutoriali.

   Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas używania gogli DJI Goggles 2?

   Korzystając z gogli, należy utrzymywać soczewki z dala od bezpośredniego światła słonecznego, any uniknąć nieodwracalnych uszkodzeń.

   Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas używania gogli DJI FPV Goggles V2?

   1. Latając z założonymi goglami, należy przestrzegać lokalnych przepisów prawnych.
   2. Podczas lotu zwracaj uwagę na komunikaty i alerty wyświetlane na ekranie.
   3. Podczas przechowywania gogli należy utrzymywać soczewki z dala od mocnego światła, aby uniknąć uszkodzenia ekranów.

   Jakie gogle obsługuje DJI Avata?

   DJI Goggles 2 i DJI FPV Goggles V2.

   Jaka jest różnica między użytkowaniem DJI Avata z goglami DJI Goggles 2 i DJI FPV Goggles V2?

   DJI Goggles 2 mają bardziej rozbudowane funkcje. Obsługują tryb Head Tracking, który umożliwia swobodne doświadczanie bardziej immersyjnych lotów z perspektywy pierwszej osoby. Wykorzystują też najnowszą flagową technologię O3+ Video Transmission, która pozwala osiągnąć transmisję wideo w wysokiej rozdzielczości i o niskim opóźnieniu.
   DJI Goggles 2 wyróżniają się ulepszonym wyświetlaczem i obsługują regulację dioptrii. Są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze, a ich obsługa jest bardziej intuicyjna.

   Jaka jest różnica między użytkowaniem DJI Avata z goglami DJI Goggles 2 i DJI FPV Goggles V2?

   DJI Goggles 2 mają bardziej rozbudowane funkcje. Obsługują tryb Head Tracking, który umożliwia swobodne doświadczanie bardziej immersyjnych lotów z perspektywy pierwszej osoby. Wykorzystują też najnowszą flagową technologię O3+ Video Transmission, która pozwala osiągnąć transmisję wideo w wysokiej rozdzielczości i o niskim opóźnieniu.
   DJI Goggles 2 wyróżniają się ulepszonym wyświetlaczem i obsługują regulację dioptrii. Są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze, a ich obsługa jest bardziej intuicyjna.

   Jakie kontrolery obsługuje DJI Avata?

   DJI Motion Controller i DJI FPV Remote Controller 2.

   Czy DJI Avata ma oświetlenie pomocnicze?

   Nie.

   Czy DJI Avata obsługuje satelitarne systemy nawigacyjne?

   Tak, obsługuje GPS, Galileo i BeiDou.

   Czy DJI Avata może wykonać zawis?

   Dron może wykonać automatyczny zawis podczas lotu w trybie N lub S, wykorzystując do tego system VIO + ToF + GNSS.

   Czy DJI Avata ma wbudowaną pamięć?

   Tak, ma wbudowaną pamięć 20 GB.

   Jaki jest maksymalny czas lotu DJI Avata?

   Maksymalny czas lotu drona wynosi około 18 minut.*

   *Przetestowano podczas zawisu w środowisku bez wiatru i zakłóceń.

   Czy DJI Avata obsługuje nagrywanie dźwięku?

   Nie.

   Czy DJI Avata obsługuje wykrywanie i unikanie przeszkód?

   DJI Avata nie obsługuje przedniego wykrywania ani unikania przeszkód. Obsługuje tylko dolne wykrywanie przeszkód, gdy pracuje w Trybie N lub S i gdy używasz go w połączeniu z kontrolerem DJI Motion Controller lub DJI FPV Remote Controller 2.

   Jaki format wideo obsługuje DJI Avata?

   MP4.

   Czy kamera DJI Avata obsługuje korekcję zniekształceń?

   Tak, obsługuje tryb Normal, tryb Wide i tryb Ultra Wide.

   Czy DJI Avata obsługuje korekcję ekranu w czasie rzeczywistym podczas nagrywania?

   Nie, obsługuje tylko korekcję nagranego materiału.

   Jakie tryby kolorów obsługuje DJI Avata?

   Standard i D-Cinelike.

   Czy DJI Avata obsługuje elektroniczną stabilizację obrazu (EIS)?

   Tak, obsługuje RockSteady i HorizonSteady. Istnieje też możliwość ich wyłączenia.

   Jakie formaty kodowania wideo obsługuje DJI Avata?

   H.264.

   Czy DJI Avata obsługuje ręczną regulację parametrów kamery?

   Tak, obsługuje regulację ISO, migawki, EV i WB.

   Jaką rozdzielczość wideo i liczbę klatek na sekundę obsługuje DJI Avata?

   Z DJI Goggles 2:
   4K @ 50/60FPS
   2.7K @ 50/60/100FPS
   1080p @ 50/60/100FPS
   Z DJI FPV Goggles V2:
   4K @ 50/60FPS
   2.7K @ 50/60/100/120FPS
   1080p @ 50/60/100/120FPS

   Jaki jest maksymalny zasięg transmisji wideo DJI Avata?

   10 km (FCC), 2 km (CE), 6 km (SRRC).

   Jak przełączyć DJI Avata na tryb M?

   Aby skorzystać z trybu M, niezbędna jest aparatura DJI FPV Remote Controller 2.
   W widoku gogli przejdź do "Settings", "Control" i "Remote Controller", a następnie włącz tryb M.
   Gdy dron pracuje w trybie M, nie może wykonać automatycznego zawisu.
   Przed lotem w trybie M skorzystaj z aplikacji DJI Virtual Flight, aby przećwiczyć sterowanie. Dostosuj też tylną śrubę w taki sposób, aby przepustnica nie centrowała się ponownie automatycznie - w ten sposób zapewnisz sobie dokładniejszą kontrolę i lepsze doświadczenie.

   Czy mogę używać DJI Avata bez gogli?

   Nie.

   Czy DJI Avata obsługuje funkcję Find My Drone?

   Tak. W widoku gogli przejdź do "Settings", "Safety" i "Find My Drone", a następnie włącz tę funkcję.
   Funkcja Find My Drone pomaga znaleźć lokalizację drona na ziemi, korzystając z wideo zapisanego w pamięci podręcznej gogli. Jeśli akumulator drona jeszcze nie jest rozładowany, włącz ESC Beeping - sygnały dźwiękowe ułatwią Ci znalezienie urządzenia.

   Jakie modele dronów DJI są kompatybilne z DJI Goggles 2?

   DJI Goggles 2 są kompatybilne z DJI Avata.

   Jakie jest opóźnienie transmisji wideo DJI Goggles 2?

   Przy jakości transmisji wideo 1080p/100FPS najniższe opóźnienie wynosi 30 ms.
   Przy jakości transmisji wideo 1080p/60FPS najniższe opóźnienie wynosi 40 ms.

   Jakie są podstawowe parametry ekranów DJI Goggles 2?

   Rozdzielczość: 1920x1080
   Jasność maksymalna: 700 nitów (możliwość regulacji jasności co 100 nitów od 100 do 700 nitów)
   Rodzaj ekranu: micro OLED (OLED na bazie silikonu)

   Czym się różni nagrywanie za pomocą gogli DJI Goggles 2 i nagrywanie za pomocą kamery drona?

   Gogle nagrywają obraz wyświetlany na ich ekranach (razem z OSD i innymi informacjami) w maksymalnie 1080p/50FPS.
   Dron nagrywa obraz uchwycony za pomocą kamery w maksymalnie 4K/60FPS.

   Czy mogę używać DJI Goggles 2, mając na sobie okulary? Czy DJI Goggles 2 obsługują regulację dioptrii?

   DJI Goggles 2 obsługują regulację dioptrii od -8.0 D do +2.0 D, można więc nosić je bez okularów.
   DJI Goggles 2 mają też dodatkowe oprawki do okularów. Jeśli potrzebujesz korekcji astygmatyzmu lub dostępne ustawienia dioptrii Ci nie odpowiadają, możesz dokupić dodatkowe soczewki i zamontować je na goglach za pomocą oprawek do okularów. Gogle są proste w użyciu dla szerokiego zakresu widzenia.

   Jak zablokować pokrętło regulacji dioptrii na goglach DJI Goggles 2?

   Po dostosowaniu dioptrii popchnij pokrętło regulacji w górę aż do końca, a następnie przekręć, aby je docisnąć i zablokować dioptrię. Dzięki temu unikniesz przypadkowej zmiany ustawień podczas użytkowania gogli lub ich przechowywania. Aby odblokować pokrętło, wykonaj powyższe czynności, ale na odwrót.

   Jak zablokować pokrętło regulacji dioptrii na goglach DJI Goggles 2?

   Po dostosowaniu dioptrii popchnij pokrętło regulacji w górę aż do końca, a następnie przekręć, aby je docisnąć i zablokować dioptrię. Dzięki temu unikniesz przypadkowej zmiany ustawień podczas użytkowania gogli lub ich przechowywania. Aby odblokować pokrętło, wykonaj powyższe czynności, ale na odwrót.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują regulację odległości między źrenicami?

   Tak, zakres regulacji to 56-72 mm.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują nagrywanie wideo (po zamontowaniu karty pamięci)?

   DJI Goggles 2 mogą nagrywać swój ekran podczas lotu (razem z OSD i innymi informacjami).

   Czy DJI Goggles 2 zostały wyposażone w odbiornik?

   DJI Goggles 2 mają swój własny system odbioru stworzony z myślą o transmisji wideo.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują pasmo przenoszenia 2,4 GHz?

   Tak

   Czy DJI Goggles 2 obsługują transmisję dźwięku w czasie rzeczywistym?

   Aktualnie DJI Goggles 2 nie obsługują transmisji dźwięku w czasie rzeczywistym, ponieważ dron nie ma wbudowanego mikrofonu.

   Do czego służy port audio umieszczony na DJI Goggles 2?

   Port audio może zostać użyty do odtwarzania źródeł dźwięku filmów zapisanych na karcie SD lub filmów do wyświetlania na ekranie przez Wi-Fi. Możesz też użyć go do podłączenia słuchawek za pomocą złącza 3,5 mm.

   Czy można wyłączyć informacje OSD wyświetlane na ekranach DJI Goggles 2?

   Nie.

   Czy DJI Goggles 2 są kompatybilne z symulatorami lotu?

   DJI Goggles 2 są kompatybilne z aplikacją DJI Virtual Flight.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują odtwarzanie wideo?

   DJI Goggles 2 obsługują odtwarzanie wideo z kart SD oraz przesyłanie ich na ekran przez Wi-Fi.
   Obsługiwane formaty wideo w wypadku kart SD: MP4 i MOV (formaty kodowania wideo: H.264 i H.265, formaty audio: ACC i PCM).

   Czy DJI Goggles 2 są kompatybilne z urządzeniami innych producentów?

   DJI Goggles 2 nie są kompatybilne z dronami innych producentów.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują standardowy port audio 3,5 mm?

   Tak.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują odtwarzanie filmów 3D?

   Nie.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują kontrolę ruchu i head tracking?

   Tak.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują analogową transmisję wideo?

   Nie.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują sygnał wyjściowy HDMI lub sygnał wejściowy HDMI?

   Nie.

   Jakie języki obsługują DJI Goggles 2? W jaki sposób można zmienić język?

   Obsługiwane języki: chiński uproszczony, rosyjski, chiński tradycyjny, niemiecki, hiszpański, japoński, koreański, francuski, włoski i portugalski.
   Sposoby przełączania:
   1. Przy pierwszym uruchomieniu DJI Goggles 2 możesz wybrać język podczas samouczka.
   2. Otwórz menu ekranowe i przejdź do "Settings", "About", "Languages", a następnie wybierz język.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują przeglądanie obrazów z albumów?

   Tak.

   Jak podłączyć DJI Goggles 2 do smartfona lub komputera?

   Podłącz kabel OTG do odpowiedniego portu gogli, a następnie połącz gogle ze smartfonem za pomocą kabla USB-C lub Lightning.
   Połącz gogle ze smartfonem za pomocą kabla USB-C do USB-C lub USB-C do Lightning.
   Podłącz kabel OTG do odpowiedniego portu komputera, a następnie użyj kabla USB-A do USB-C, aby połączyć gogle z komputerem.
   Połącz gogle z komputerem za pomocą kabla USB-A do USB-C.
   Uwaga: DJI Goggles 2 obsługują tylko standardowe kable USB-C i kable Lightning z certyfikatem MFI.

   Czy DJI Goggles 2 obsługują przesyłanie wideo w czasie rzeczywistym (live streaming)?

   Aktualnie nie.

   Jaką rozdzielczość i liczbę klatek na sekundę obsługują DJI Goggles 2 podczas nagrywania wideo?

   Rozdzielczość wynosi 1920x1080, a liczba klatek na sekundę to 50 FPS.

   Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas używania DJI Goggles 2?

   Używając gogli, należy utrzymywać soczewki z dala od bezpośredniego światła słonecznego, aby uniknąć nieodwracalnego uszkodzenia.

   Czy dostępny jest tylko jeden rozmiar piankowej wkładki do DJI Goggles 2? Czy mogę ją wymienić?

   Rozmiar jest stały, można jednak wyjąć wkładkę i ją wymienić.

   Co zrobić, jeśli podczas lotu dronem z założonymi goglami DJI Goggles 2 poczuję zawroty głowy?

   W takiej sytuacji zdejmij gogle i odpocznij. Jeśli czujesz silny dyskomfort, skontaktuj się z lekarzem.

   Czy mogę używać akumulatora DJI Goggles 2 do ładowania innych urządzeń?

   Nie.

   Czy mogę używać akumulatora DJI Goggles 2 do ładowania gogli DJI FPV Goggles V2?

   Tak, ale przewody zasilające nie są takie same.

   Czy mogę używać akumulatora DJI Goggles 2 do ładowania akumulatorów innych producentów?

   Zaleca się korzystanie z oryginalnych akumulatorów DJI. Jeśli zdecydujesz się na użycie akumulatora innego producenta, pamiętaj, że jego napięcie nie powinno przekraczać 11,1 V. W przeciwnym razie sprzęt może zostać uszkodzony.

   Jakie modele dronów są komaptybilne z DJI FPV Goggles V2?

   DJI Avata i DJI FPV.

   Jakie jest opóźnienie transmisji wideo DJI FPV Goggles V2?

   Przy jakości transmisji wideo 810p/120FPS najniższe opóźnienie wynosi mniej niż 28 ms.
   Przy jakości transmisji wideo 810p/60FPS najniższe opóźnienie wynosi mniej niż 40 ms.

   Jaka jest rozdzielczość ekranu DJI FPV Goggles V2?

   Rozdzielczość obu ekranów wynosi 1440x810.

   Jaka jest różnica między nagrywaniem za pomocą DJI FPV Goggles V2 i za pomocą kamery drona?

   Gogle nagrywają tylko transmitowany obraz w rozdzielczości 810p/60FPS i nie obsługują technologii stabilizacji RockSteady czy HorizonSteady.
   Kamera drona umożliwia nagrywanie filmów 4K/60FPS i obsługuje zarówno RockSteady, jak i HorizonSteady.

   Czy DJI FPV Goggles V2 obsługują regulację dioptrii?

   Nie, ale możesz kupić soczewki korekcyjne i zamontować je na goglach.

   Czy DJI FPV Goggles V2 obsługują regulację odległości między źrenicami?

   Tak, zakres regulacji to 58-70 mm.

   Czy DJI FPV Goggles V2 obsługują nagrywanie ekranu / wykonywanie zrzutów ekranu?

   Nie, gogle obsługują tylko nagrywanie transmitowanego materiału (bez informacji OSD).

   Czy można połączyć DJI FPV Goggles V2 ze smartfonem?

   Tak. Po połączeniu gogli ze smartfonem może użyć aplikacj DJI Fly, aby aktywować i zaktualizować oprogramowanie sprzętowe drona, gogli i aparatury sterującej. Możesz też udostępnić widok podglądu z kamery.

   Jak połączyć DJI FPV Goggles V2 ze smartfonem?

   Możesz połączyć gogle ze smartfonem za pomocą kabla OTG i kabla USB-C lub Lightning.
   Pamiętaj, że gogle obsługują tylko standardowe protokoły USB-C i kable Lightning z certyfikatem MFI. Kable niestandardowe takie jak na przykład kabel szybkiego ładowania Huawei aktualnie nie są obsługiwane.

   Czy dostępny jest tylko jeden rozmiar piankowej wkładki do DJI FPV Goggles V2? Czy mogę ją wymienić?

   Aktualnie wkładki piankowe do DJI FPV Goggles V2 są dostępne w dwóch rozmiarach. Nie zaleca się zbyt częstego demontażu pianki. Jeśli pianka zostanie uszkodzona, możesz kupić nową w oficjalnym sklepie DJI.

   Co zrobić, jeśli podczas lotu dronem z założonymi goglami DJI FPV Goggles V2 poczuję zawroty głowy?

   W takiej sytuacji zdejmij gogle i odpocznij. Jeśli czujesz silny dyskomfort, skontaktuj się z lekarzem.

   Czy można ładować DJI FPV Goggles V2 za pomocą akumulatorów innych producentów?

   Kabel USB-C może być używany tylko w połączeniu z akumulatorem gogli. Powerbanki i pozostałe urządzenia ładujące innych producentów nie są obsługiwane.

   Czy za pomocą gogli DJI FPV Goggles V2 mogę naładować swojego smartfona?

   Nie.

   Jak włączyć akumulator gogli DJI FPV Goggles V2?

   Podłącz gogle do akumulatora za pomocą kabla zasilania. Naciśnij przycisk zasilania, a następnie naciśnij i przytrzymaj, aby włączyć lub wyłączyć urządzenie.
   Aby uniknąć zwarcia, nie włączaj gogli, gdy nie są podłączone do akumulatora.

   Czy można połączyć DJI FPV Remote Controller 2 ze smartfonem?

   Nie

   Czy można podłączyć DJI FPV Remote Controller 2 do komputera?

   Tak, możesz podłączyć aparaturę sterującą DJI FPV Remote Controller 2 do komputera za pomocą kabla USB-C, a następnie uruchomić DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series), aby zaktualizować oprogramowanie sprzętowe.

   Jaki jest maksymalny czas pracy DJI FPV Remote Controller 2?

   Ok. 9 godzin.

   Czy DJI FPV Remote Controller 2 jest kompatybilny z innymi modelami dronów i gogli?

   Aparatura sterująca DJI FPV Remote Controller 2 jest kompatybilna z dronami DJI Avata i DJI FPV.

   Jak przełączać się między trybami 1 i 2 na aparaturze sterującej DJI FPV Remote Controller 2?

   Gdy aparatura sterująca jest połączona z dronem i goglami, możesz wybrać tryb 1 lub 2 w sekcji "Settings" gogli.

   Czy mogę wyłączyć automatyczne ponowne centrowanie przepustnicy na aparaturze DJI FPV Remote Controller 2?

   Tak. Otwórz osłonę ochronną za przepustnicami, a następnie poluzuj śrubę zgodnie z instrukcjami, aby dostosować przepustnicę

   Czy można połączyć DJI Motion Controller ze smartfonem?

   Nie.

   Czy można podłączyć DJI Motion Controller do komputera?

   Tak, możesz podłączyć kontroler do komputera za pomocą kabla USB-C i uruchomić DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series), aby zaktualizować oprogramowanie sprzętowe.

   Jaki jest maksymalny czas pracy kontrolera DJI Motion Controller?

   Ok. 5 godzin.

   Czy DJI Motion Controller jest kompatybilny z innymi modelami dronów i gogli?

   DJI Motion Controller jest kompatybilny z dronami DJI Avata i DJI FPV.

   Czy mogę wyłączyć automatyczne ponowne centrowanie przepustnicy na kontrolerze DJI Motion Controller?

   Nie, sterowanie za pomocą kontrolera DJI Motion Controller nie wymaga przełączania trybów.

   Co zrobić, jeśli aparatura sterująca nie łączy się z aplikacją DJI Virtual Flight?

   Spróbuj wykonać następujące kroki:
   1. Odłącz kabel łączący Twojego smartfona i gogle. Włącz drona i gogle, sprawdź, czy widzisz podgląd z kamery w goglach, a następnie uruchom silniki za pomocą aparatury sterującej, aby upewnić się, że dron działa prawidłowo.
   2. Jeżeli podczas wykonywania kroku pierwszego nie wystąpił żaden problem, upewnij się, czy oprogramowanie sprzętowe aparatury sterującej, gogli i drona zostało zaktualizowane do najnowszej wersji.
   3. Jeżeli krok drugi nie wykazał żadnych problemów, wyłącz drona, a następnie ponownie połącz smartfona z goglami i włącz aplikację DJI Virtual Flight.
   4. Jeżeli podczas wykonywania kroku trzeciego nie wystąpił żaden problem, spróbuj zmienić kabel łączący gogle ze smartfonem. Możesz też spróbować rozłączyć smartfona i połączyć go ponownie, a także kilkakrotnie uruchomić ponownie gogle.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj