DJI Avata (No RC)

Kod produktu: 036632  
 | 

Wariant:

2 949 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Immersyjne
   doświadczenie lotu

   Intuicyjny
   kontroler

   Stabilizowane
   wideo 4K

   Niewielki i
   zwrotny

   Wbudowana
   osłona śmigieł

   Transmisja HD
   o niskim
   opóźnieniu

   Niebo jest Twoim placem zabaw

   Po połączeniu nowego drona DJI Avata z goglami i kontrolerem ruchu latanie staje się dostępne dla wszystkich. [1] Poczuj dreszcz emocji związany z całkowitą immersją, ciesząc się przy tym niezrównanym bezpieczeństwem i kontrolą. Daj się ponieść spontaniczności i uchwyć świat wokół siebie. Niektórzy z nas urodzili się, by latać.

   DJI AVATA, DJI GOOGLES 2 I DJI MOTION CONTROLLER

   Pakiet idealny

   Lekki i kompaktowy DJI Avata doskonale radzi sobie również w ciasnych przestrzeniach. Wbudowana osłona śmigieł sprawia, że nawet jeśli zderzy się z jakimś obiektem, może po prostu się od niego odbić, pozostać w powietrzu i kontynuować lot! Co więcej, kontroler ruchu DJI Motion Controller pozwala cieszyć się jeszcze prostszym sterowaniem i zupełnie wyjątkowym sposobem latania. Naciśnij przycisk i leć do przodu lub skręć za rogiem, wykonując obrót nadgarstka. To jednak nie koniec udogodnień! Nowe DJI Goggles 2 są mniejsze, lżejsze i wyposażone w ekrany micro OLED - gwarantują wyjątkową przejrzystość i komfort. DJI Avata jest też kompatybilny z DJI FPV Goggles V2. [1]

   DJI GOOGLES 2

   Przenieś doświadczenie lotu na nowy poziom

   DJI Goggles 2 są kompaktowe, dzięki czemu bez trudu zabierzesz je ze sobą w każdą podróż. Składane anteny i lekka konstrukcja ułatwiają ich przechowywanie, a ergonomiczny design zapewnia komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania. [2] Co więcej, czas pracy do 2 godzin i superszybkie ładowanie sprawiają, że zawsze możesz być gotowy do immersyjnego lotu. Dwa ekrany HD micro OLED oferują oszałamiającą przejrzystość i częstotliwość odświeżania do 100 Hz[3] - dzięki temu dostarczysz sobie niezapomnianych wrażeń! DJI Goggles 2 umożliwiają też regulację dioptrii w zakresie od +2.0 D do -8.0 D. [4] [5]

   *Gogle DJI Goggles 2 są dostępne w zestawie DJI Avata Pro-View Combo lub w sprzedaży oddzielnie.

   DJI AVATA

   Przełom w obrazowaniu FPV

   DJI Avata został wyposażony w 1/1,7-calową matrycę CMOS, dzięki czemu obsługuje ultraszerokokątne nagrywanie 4K/60FPS [6] z przysłoną f/2.8. Wyróżnia go także superszerokie pole widzenia 155°. [7] Tak poszerzona perspektywa jest bliższa temu, co widzimy własnymi oczami i gwarantuje jeszcze bardziej immersyjne obrazy. Chcesz więcej? Twórz płynne ujęcia, nawet gdy szybujesz i nurkujesz w przestworzach. Flagowe technologie RockSteady 2.0 i HorizonSteady redukują wstrząsy kamery i zapewniają stabilne materiały ultra HD. [8] Możesz też uzyskać ciekawe efekty kolorystyczne, nagrywając w trybie D-Cinelike.

   Twój wytrzymały towarzysz

   Avata wyróżnia się nowym, innowacyjnym designem i powstał z myślą o Twojej wygodzie. Jest nie tylko lżejszy, ale też bardziej kompaktowy i łatwiejszy do przenoszenia. Wyróżnia go także wyjątkowa solidność, możesz więc śmiało wykonywać brawurowe manewry. Wytrzymała rama zmniejsza ryzyko uszkodzenia, zapewniając Ci większy spokój ducha. Ponadto nowy, kanałowy, aerodynamiczny design optymalizuje wydajność urządzenia, co przekłada się na imponujący czas lotu sięgający 18 minut.[9] Wykaż się śmiałością i poleć jeszcze dalej!

   Ruszaj na podniebną podróż

   Odkryj swoje otoczenie na nowo i nagraj więcej ciekawych filmów, ciesząc się całkowitą wolnością. Elastyczność DJI Avata w różnych scenariuszach otwiera przed Tobą świat niemal nieskończonych możliwości tworzenia. Dotrzyj tam, gdzie inni nie mogą i przygotuj prawdziwie unikalne ujęcie, przelatując między gałęziami, pod mostami i przez korytarze. Teraz możesz nagrywać w miejscach, które wcześniej były niedostępne! Twój DJI Avata upadł do góry nogami? Bez obaw! Wystarczy kilka kliknięć, aby aktywować tryb Turtle - włącz go i patrz, jak dron wraca do akcji!

   Pewność siebie zrodzona z bezpieczeństwa

   Oprócz wbudowanej osłony śmigieł DJI Avata ma również dolny system wizyjny i czujnik na podczerwień ToF, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo. Zastosowane rozwiązania umożliwiają wykrywanie przeszkód od dołu i sprawiają, że dron może latać nawet na małych wysokościach lub wewnątrz budynków. [10] Bezpiecznie zbliż się do ziemi i zyskaj ekscytującą, jedyną w swoim rodzaju perspektywę! [11] Co więcej, przycisk hamowania awaryjnego na kontrolerze ruchu pozwoli Ci zatrzymać drona jednym kliknięciem. DJI Avata obsługuje też RTH, co zapewnia dodatkową ochronę, gdy akumulator jest bliski rozładowania lub gdy zanika sygnał.

   Transmisja, na której możesz polegać

   Avata oferuje flagową technologię transmisji DJI O3+ oraz wielokierunkowe anteny 2T2R, dzięki czemu może zapewnić niezrównaną stabilność i responsywność podczas lotu. Ciesz się wyraźnym i płynnym podglądem na żywo w swoich goglach, nawet gdy latasz w środowisku, w którym występują zakłócenia. Na uwagę zasługuje też niskie opóźnienie na poziomie 30 ms. [12] To jednak nie wszystko! DJI Avata może zapewnić transmisję wideo 1080p/100FPS na odległość do 2 km, której bitrate sięga nawet 50 Mbps. [13] [14]

   *Podczas korzystania z gogli DJI Goggles 2 na otwartej przestrzeni bez zakłóceń.

   AKCESORIA

   Osiągnij mistrzowski poziom

   DJI Avata jest kompatybilny z wieloma urządzeniami do zdalnego sterowania, z których każde odblokowuje inne możliwości. Zależy Ci na najwyższej precyzji? Lataj w trybie Manual z DJI FPV Remote Controller 2, aby wykonywać bardziej zaawansowane manewry lotnicze, tworzyć efektowne zdjęcia i wykorzystywać zróżnicowane języki filmu! [15] Dostępna jest również specjalna aplikacja DJI Virtual Flight, która zawiera mnóstwo interesujących scenariuszy. Możesz zainstalować ją zarówno na smartfonie, jak i na komputerze. [16] Ćwicz wewnątrz i na zewnątrz, szlifuj swoje umiejętności i krok po kroku stawaj się prawdziwym mistrzem pilotażu.

   DJI Goggles 2

   Intelligent Flight Battery

   *Przed lotem należy sprawdzić lokalne przepisy prawne i ściśle ich przestrzegać.
   **Podczas lotów wewnątrz budynków działanie niektórych funkcji może być ograniczone z powodu zbyt słabego oświetlenia, braku sygnału GPS lub braku miejsca.
   ***Przetestowano w kontrolowanym środowisku przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Avata. Rzeczywiste doświadczenia mogą się różnić w zależności od środowiska lotu, sposobu użycia i wersji oprogramowania.
   ****Wszystkie zdjęcia i filmy znajdujące się na tej stronie zostały wykonane ze ścisłą zgodnością z lokalnymi przepisami prawnymi.

   1. DJI Avata jest kompatybilny z DJI Goggles 2, DJI FPV Remote Controller 2 i DJI FPV Goggles V2.
   2. Wrażenia z noszenia i podglądu mogą się różnić w zależności od użytkownika.
   3. Częstotliwość odświeżania ekranu zmienia się wraz z liczbą klatek na sekundę transmisji wideo. Może przełączać się między 100 Hz a 60 Hz, aby dostosowywać się do aktualnej liczby klatek na sekundę transmisji.
   4. DJI Goggles 2 nie obsługują korekcji astygmatyzmu. Jeśli masz szczególne potrzeby lub wątpliwości związane ze wzrokiem, przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem.
   5. Doświadczenie podglądu może się różnić.
   6. Filmy 4K/60FPS nie obsługują formatu obrazu 4:3. W takim wypadku dostępny jest tylko format 16:9.
   7. Pole widzenia (FOV) 155° jest dostępne tylko wtedy, gdy format obrazu to 4:3, a specyfikacja zapisu wideo to 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS, a także przy formacie obrazu 16:9 i specyfikacji zapisu wideo 4K @ 50/60FPS, 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS.
   8. Funkcja HorizonSteady jest dostępna tylko w trybie Normal FOV z formatem obrazu 16:9 i specyfikacją nagrywania wideo 4K @ 50/60FPS, 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS. Funkcja RockSteady nie jest dostępna, gdy specyfikacja nagrywania wideo to 2.7K @ 100/120FPS lub 1080p @ 100/120FPS.
   9. Przetestowano podczas zawisu w środowisku bez wiatru i zakłóceń.
   10. DJI Avata obsługuje dolne wykrywanie przeszkód tylko w połączeniu z DJI FPV Remote Controller 2 lub DJI Motion Controller w trybie N lub S.
   11. Dron musi utrzymywać odległość przynajmniej 0,25 m od ziemi.
   12. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Opóźnienie transmisji wideo różni się w zależności od używanych gogli. Gogle DJI FPV Goggles V2 osiągają transmisję wideo do 810p. Podczas korzystania z gogli DJI FPV Goggles V2 z transmisją 810p/120FPS najniższe opóźnienie nie przekracza 28 ms.
   13. Zgodnie ze standardem CE. W wypadku standardu FCC zasięg wynosi do 10 km, a w wypadku SRRC do 6 km. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń.
   14. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Bitrate transmisji wideo może się różnić w zależności od środowiska.
   15. Kompatybilność z DJI FPV Remote Controller 2 i DJI Motion Controller, które są dostępne w sprzedaży oddzielnie.
   16. Aplikacja na PC jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows. Aplikacja na telefon jest kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS 12.0 i nowszymi, a także Android 9.0 i nowszymi.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj