DJI FPV Combo

Kod produktu: 025288  
 | 

Wariant:

Polecamy:

4 799 PLN

5 499 PLN

Kod DJI Care Refresh - DJI FPV

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - DJI FPV

1 019 PLN

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI FPV Combo
   Dron DJI FPV

   Nowa definicja lotu

   Eksploruj niebo w sposób, który wydaje się niemożliwy. Nigdy nie straciliśmy naszej miłości do latania, a z DJI FPV ta miłość zmienia wyobrażenia w rzeczywistość. Dzięki tej immersyjnej, intuicyjnej, powietrznej platformie możesz przekroczyć kolejne granice.

   DJI FPV
   Ultraszerokie pole widzenia

   Ultraszerokie pole
   widzenia 4K/60FPS

   Transmisja o niskim opóźnieniu w dronie FPV

   Transmisja HD
   o niskim opóźnieniu

   Immersyjne doświadczenie lotu dronem

   Immersyjne
   doświadczenie lotu

   Intuicyjny Kontroler Ruchu DJI

   Intuicyjny
   Kontroler Ruchu

   Funkcja hamulca awaryjnego i zwisu drona

   Awaryjne
   hamowanie i zawis

   Nowy tryb sportowy DJI

   Zupełnie
   nowy tryb S

   FPV jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze

   Lśniący i aerodynamiczny DJI FPV oferuje potężny napęd, długi czas pracy akumulatora oraz imponującą odporność na wiatr, co sprawia, że zachwyca zarówno ogromnymi możliwościami, jak i fantastycznym designem.

   Innowacyjny wygląd DJI FPV

   DJI FPV wyróżnia się na wiele sposobów. Dzięki sportowym diodom LED umieszczonym na przodzie drona oraz podświetleniu jego ramion każdy pilot może nadać swojej jednostce unikalny charakter.

   Kolejny poziom immersji

   Poczuj dreszcz immersyjnego lotu, który umożliwiają Gogle V2 [1] oraz superszerokie pole widzenia DJI FPV 150° [2]. Transmisja wideo sięgająca 120 FPS zapewnia ultrapłynny podgląd Twojego lotu w czasie rzeczywistym.

   Niezrównana kontrola

   Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym pilotem FPV, czy całkowicie początkującym użytkownikiem, DJI FPV oferuje 3 intuicyjne tryby lotu, dzięki którym każdy może latać z odpowiednią pewnością siebie już od pierwszego dnia.

   Tryb S

   Bez najmniejszego nawet problemu uzyskaj dynamiczny podgląd materiału FPV za pomocą trybu S. Ten hybrydowy tryb lotu łączy wolność latania manualnego z uproszczonym sterowaniem znanym z poprzednich dronów DJI.

   Tryb N

   Idealny dla nowych użytkowników. Tryb N oferuje immersyjne loty z zachowaniem tradycyjnego sterowania dronem, zapewniając też bezpieczeństwo dzięki funkcjom takim jak wykrywanie przeszkód. [3]

   Tryb M

   Lataj w trybie M, aby uzyskać całkowitą, nieograniczoną kontrolę i pełne doświadczenie FPV. Dostosuj parametry, ciesz się lotem i twórz materiały, jakich nie było nigdy wcześniej. [4]

   Kontroler Ruchu DJI

   Przenieś swoje doświadczenie lotu na wyższy poziom z nowym Kontrolerem Ruchu DJI. To kompaktowe i intuicyjne urządzenie pozwala na manewrowanie dronem w oparciu o naturalne ruchy Twoich dłoni. To nie jest zwykła innowacja FPV. To zupełnie nowy sposób latania.

   Kontroler Ruchu DJI

   Awaryjne hamowanie i zawis

   Manualne loty FPV mogą onieśmielać nawet ekspertów. To właśnie dlatego DJI FPV ma funkcję awaryjnego hamowania i zawisu. Po prostu naciśnij przycisk na aparaturze sterującej podczas lotu w dowolnym trybie i z dowolną prędkością, a dron w ciągu zaledwie kilku sekund zatrzyma się i stabilnie zawiśnie w miejscu.

   Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

   Dodatkowe oświetlenie dolne, powrót do miejsca startu (RTH), RTH niskiego poziomu akumulatora, a także przednie i dolne wykrywanie przeszkód - wszystkie te rozwiązania pozwalają zapewnić bezpieczeństwo lotu DJI FPV - nawet przy dużych prędkościach. [3]

   Zawansowane funkcję bezpieczeństwa w DJI FPV

   Potęga obrazowania,
   której możesz oczekiwać od DJI

   Potężne możliwości napędowe połączone z superszerokim polem widzenia 150° zapewniają bezkonkurencyjny widok. 4x Slow Motion, stabilizacja RockSteady oraz korekcja dystorsji oferują pilotom jeszcze płynniejsze i bardziej epickie rezultaty.

   Niesamowite wrażenia z lotu dronem

   Niesamowite materiały

   DJI FPV umożliwia nagrywanie filmów 4K/60FPS z bitratem sięgającym 120 MB/s, dzięki czemu uchwycisz każdy szczegół i sprawisz, że nagranie będzie prezentować się tak ekscytująco jak sam lot.

   Stabilizacja RockSteady

   Niezależnie od tego, jak dynamiczne są Twoje manewry, technologia RockSteady EIS gwarantuje ultrapłynność Twoich materiałów.

   * Obsługiwane formaty kodowania wideo to H.264 i H.265, co daje Ci więcej możliwości edycji filmów. [5]

   Poznaj OcuSync 3.0

   System Transmisji DJI O3 (OcuSync 3.0) został dostosowany do unikalnych potrzeb DJI FPV. Ciesz się krystalicznie czystą transmisją wideo w czasie rzeczywistym, nawet na dystansach do 6 km.

   OcuSync 3.0 DJI FPV
   Nieprzerywalny sygnał DJI FPV

   Autoprzełączanie dla nieprzerwanego sygnału

   DJI FPV obsługuje automatyczne przełączanie między częstotliwościami 2.4 i 5.8 GHz, zapewniając bitrate transmisji wideo do 50 MB/s [8], znacząco redukując problem zacinania się i utraty jakości na skutek kompresji. Anteny o wysokim wzmocnieniu zostały wyposażone w 3 nadajniki i 4 odbiorniki, dzięki czemu wzmacniają sygnał i gwarantują stabilny, niezawodny przekaz wideo.

   * Jeśli sygnał zostanie utracony, DJI FPV automatycznie uruchomi procedurę RTH.

   Zaangażowany w podniebne bezpieczeństwo

   Zoptymalizowane doświadczenie

   DJI FPV daje użytkownikom dodatkowe zabezpieczenie w postaci wbudowanego systemu Automatic Dependent Surveillance-Broadcast (ADS-B). Odbiera on informacje dotyczące obecności jednostek załogowych w obrębie Twojej lokalizacji lotu i wyświetla ostrzeżenia w Goglach V2, zapewniając wystarczająco dużo czasu, aby uniknąć jakichkolwiek platform znajdujących się w pobliżu. [1]

   Łatwa wymiana części

   Gimbal z kamerą, podwozie i górna obudowa drona DJI FPV są modularne i można je łatwo wymienić, co sprawia, że jakiekolwiek naprawy stają się dużo wygodniejsze. Dostępne jest również ubezpieczenie DJI Care Refresh, które pokrywa szeroki wachlarz uszkodzeń, zapewniając Ci spokój ducha, kiedy latasz. [9]

   Modułowy dron DJI FPV

   Aplikacja DJI Virtual Flight [10]

   Aplikacja DJI Virtual Flight umożliwia użytkownikom ćwiczenie lotów w realistycznych, symulowanych scenariuszach przed użyciem drona w rzeczywistości. Po prostu połącz Gogle V2 DJI FPV z aparaturą sterującą i mistrzowsko opanuj latanie w pozbawionym zagrożeń, wirtualnym środowisku.

   * Demo DJI Virtual Flight

   Tryb Publiczności

   DJI FPV obsługuje tryb Publiczności. Po prostu nastaw inne Gogle V2 DJI FPV na kanał swojego drona i podziel się z bliskimi widokiem z lotu ptaka.

   Tryb Publiczności w DJI FPV

   Aplikacja DJI Fly

   Podgląd na żywo w smartfonie

   Aplikacja DJI Fly umożliwia wyświetlanie na ekranie smartfona podglądu z Gogli na żywo (po połączeniu za pomocą kabla). [11]

   Podgląd na żywo na smartphonie z DJI FPV

   Edytuj i udostępniaj

   W aplikacji DJI Fly możesz za pomocą zaledwie kilku kliknięć odtwarzać nagrania, a także edytować swoje materiały i udostępniać je w mediach społecznościowych.

   Aplikacja DJI Fly
   Fly Spots z DJI FPV

   Fly Spots [12]

   Możesz też odkrywać popularne miejsca do wykonywania powietrznych fotografii w Twojej okolicy za pomocą funkcji FlySpots.

   Jest gotowy do lotu
   - tak jak Ty!

   Zapomnij o skomplikowanym okablowaniu i montażu. DJI FPV Combo w jednym opakowaniu zawiera wszystko, czego potrzebujesz - złożone i gotowe do lotu. Po prostu włącz i aktywuj drona, aparaturę sterującą oraz Gogle, a następnie ciesz się lotem!

   Dron DJI FPV gotowy do lotu

   Dostępne akcesoria

   1. Przed rozpoczęciem lotu DJI FPV sprawdź lokalne przepisy i regulacje. Upewnij się, że latasz bezpiecznie i zgodnie z obowiązującym na danym obszarze prawem.
   2. Pole widzenia 150° jest dostępne tylko podczas nagrywania w 50 lub 100 FPS.
   3. Wykrywanie przeszkód jest dostępne tylko w trybie N. W tym trybie DJI FPV automatycznie zmniejsza prędkość po wykryciu przeszkody, nie wykonuje jednak automatycznego zatrzymania.
   4. Aby zapewnić bezpieczeństwo w trybie manualnym, zalecamy latanie w towarzystwie innej osoby, która będzie obserwować środowisko lotu. Aby uzyskać bardziej precyzyjną kontrolę w trybie M, dostosuj znajdującą się z tyłu aparatury sterującej śrubę F1 drążka (po prawej stronie, kiedy latasz w trybie 1, po lewej stronie, jeśli latasz w trybie 2), aby wyłączyć wyśrodkowanie.
   5. Dron DJI FPV obsługuje 2 formaty kodowania wideo, podczas gdy Gogle V2 DJI FPV obsługują tylko H.264.
   6. W trybie Smooth 810p/120FPS opóźnienie transmisji wideo nie przekracza 28 ms, a w trybie HD 810p/60FPS HD mode opóźnienie transmisji wideo nie przekracza 40 ms.
   7. Zgodne z FCC. Pomiary zostały wykonane w wolnym od przeszkód i zakłóceń środowisku. Zawsze działaj zgodnie z lokalnymi przepisami i lataj dronem w zasięgu linii wzroku - chyba że prawo dopuszcza lot poza nim.
   8. Bitrate transmisji wideo wynosi maksymalnie 50 MB/s. Pomiary wykonano na zewnątrz, na otwartej, wolnej od zakłóceń i przeszkód przestrzeni.
   9. DJI Care Refresh (DJI FPV) to plan ubezpieczeniowy, który zapewni Ci spokój ducha podczas lotu. DJI Care Refresh (DJI FPV) oferuje wymianę produktu za niewielką, dodatkową opłatą. Jeśli kupisz DJI Care Refresh (plan 2-letni), uzyskasz przedłużenie oficjalnego pokrywania uszkodzeń o 1 rok.
   10. Aplikacja DJI Virtual Flight obsługuje obecnie jedynie urządzenia z systemem iOS.
   11. Ta funkcja będzie dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania. Obrazy transmitowane z Gogli do aplikacji mogą zostać przesłane do smartfona za pomocą kabla (USB-C do USB-C lub USB-C do Lightning).
   12. Funkcja Fly Spots jest obecnie dostępna tylko w Chinach. Wszystkie miejsca wyświetlane w funkcji Fly Spots są oparte o tagi lokalizacji udostępniane dobrowolnie przez użytkowników SkyPixel. DJI nigdy nie gromadzi danych użytkowników bez ich zgody. Zawsze sprawdzaj i przestrzegaj odpowiednich zasad, gdziekolwiek latasz.

   Często zadawane pytania

   Aparatura

   Czy mogę wyłączyć funkcję automatycznego powrotu drążka do środkowej pozycji na aparaturze sterującej (2) DJI FPV?

   Tak. Otwórz osłonę ochronną z tyłu aparatury sterującej i wyreguluj śrubę drążka zgodnie z osobistymi preferencjami.

   Jaka jest różnica między aparaturą sterującą (2) DJI FPV a aparaturą DJI FPV?

   Aparatura sterująca (2) DJI FPV obsługuje dwa pasma częstotliwości. Jest mniejsza i poręczniejsza niż poprzedni model oraz stała się bardziej ergonomiczna, dzięki czemu jest wygodniejsza w trzymaniu.

   Jakie jest opóźnienie pomiędzy aparaturą sterującą (2) DJI FPV?

   7 ms.

   Czy aparatura sterująca (2) DJI FPV może połączyć się z moim smartfonem?

   Nie.

   Czy aparaturę sterującą (2) DJI FPV można połączyć z komputerem?

   Tak. Możesz podłączyć aparaturę do komputera za pomocą kabla USB-C i uruchomić DJI Assistant 2, aby zaktualizować oprogramowanie.

   Jaki jest maksymalny czas pracy baterii w aparaturze sterującej (2) DJI FPV?

   Około dziewięciu godzin.

   Czy aparatura sterująca (2) DJI FPV jest kompatybilna z innymi dronami i goglami?

   Sprawdź najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego, aby uzyskać nowe informacje na temat kompatybilności dronów lub gogli.

   Jak przełączać się między Trybem 1 i Trybem 2 na aparaturze sterującej (2) DJI FPV ?

   Kiedy aparatura sterująca jest podłączona do drona i gogli, możesz wybrać Tryb 1 lub Tryb 2 w ustawieniach gogli.

   Jak zainstalować śmigła?

   Zainstaluj śmigła zgodnie z oznaczeniami na dronie i śmigłach oraz zapoznaj się z instrukcją obsługi.

   Czy mogę samodzielnie wymienić części drona DJI FPV?

   Możesz wymienić górną obudowę, kamerę gimbala i podwozie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z odpowiednimi samouczkami DJI FPV.

   Na co powinienem uważać w trakcie korzystania z DJI FPV?

   Latając DJI FPV:


   1. Nie lataj w miejscach o wysokim natężeniu zakłóceń elektromagnetycznych lub przy antenach Wi-Fi;

   2. Nie odlatuj swoim dronem za daleko i nie lataj zbyt nisko;

   3. Upewnij się, że latasz na bezpiecznym i niezabronionym obszarze. Przed wylotem zapoznaj się z obowiązującym prawem i przepisami;

   4. Zawsze przestrzegaj prawa i przepisów obowiązujących na terenie danego kraju;

   5. Przed wylotem zaleca się wykonanie wszelkich aktualizacji, aby być na bieżąco z najnowszymi strefami powietrznymi.

   Na co zwracać uwagę latając DJI FPV z wieloma pilotami na tym samym obszarze?

   Przy wielu DJI FPV latających w tym samym czasie na tym samym obszarze, mogą wystąpić zakłócenia sygnału. W celu uniknięcia komplikacji zastosuj się do poniższych instrukcji:


   1. Utrzymuj bezpieczny dystans minimum 3 metrów miedzy dronami. Włączaj drony i wybieraj kanały dla każdego drona pojedynczo. Unikaj korzystania z tych samych kanałów częstotliwości przez kilku pilotów. Jeśli przekaz wideo będzie zamazany, zrestartuj urządzenie;

   2. Jeśli Twój kanał częstotliwości jest zbliżony do kanału innego pilota, upewnij się, że Twój dron znajduje się w bezpiecznej odległości od ich gogli;

   3. Utrzymuj bezpieczną odległość między goglami użytkowników;

   4. Jeśli obraz transmisji wideo z Twojego drona jest rozmazany przez zakłócenia spowodowane innymi dronami, wyląuj i zrestartuj urządzenie.

   Jakie środki ostrożności zastosować korzystając z DJI FPV w nowym kraju po raz pierwszy?

   Korzystając z DJI FPV w nowym kraju, upewnij się, że dron spełnia wymagania dotyczące mocy i częstotliwości sygnału. Połącz się z aplikacją DJI Fly korzystając z gogli, a oprogramowanie samo wykryje lokalizację i dostosuje ustawienia zależnie od kraju i obowiązujących w nim przepisów.

   Jakie środki ostrożności zastosować korzystając z gogli DJI FPV Goggles V2?

   1. Zawsze przestrzegaj prawa i przepisów danego kraju;

   2. W trakcie lotu zawsze zwracaj uwagę na wszelkie powiadomienia i alarmy na wyświetlaczu;

   3. Korzystając z gogli, unikaj narażania ekranu na działanie bezpośrednich promieni słonecznych, ponieważ może ulec uszkodzeniu.

   Jakie środki ostrożności przedsięwziąć w trakcie startu i lądowania DJI FPV?

   1. Przed startem upewnij się, że śmigła zainstalowano poprawnie, że czujniki są skalibrowane, zaś akumulatory naładowane. Upewnij się, ze wokół miejsca startu nie znajdują się przechodnie i przeszkody takie jak drzewa lub budynki;

   2. Przed wylądowaniem, upewnij się, że miejsce lądowania jest przygotowane, z dala od wody, oraz że nie znajdują się w nim ludzie ani drzewa i budynki. Upewnij się, ze dron leci w trybie N w trakcie przygotowania do lądowania;

   3. Przed pierwszym wylotem upewnij się, że zapoznałeś się z instrukcją i niezbędną dokumentacją o produkcie oraz poradnikami.

   Co obejmuje ubezpiecznie DJI Care Refresh?

   DJI Care Refresh jest kompleksowym ubezpieczeniem, które pozwala na dwukrotną odpłatną wymianę drona w przypadku uszkodzeń mechanicznych. Plan 1-roczny obejmuje dwie wymiany w trakcie roku trwania ubezpieczenia. Plan DJI Care Refresh 2-letni poszerza dwie wymiany z pierwszego roku o kolejną, trzecią wymianę w drugim roku. Ubezpieczenie jest niezależnie od gwarancji, która rozpoczyna się od momentu zakupu.

   Jak połączyć ze sobą komponenty DJI FPV?

   Połącz drona z goglami, a następnie z aparaturą sterującą. Zapoznaj się z samouczkiem łączenia DJI FPV, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, lub instrukcji.

   Jak aktywować DJI FPV?

   Aby uzyskać informacje na temat aktywacji DJI FPV po zakupie, zapoznaj się z instrukcją obsługi i wskazówkami w aplikacji.

   Jak zaktualizować oprogramowanie sprzętowe wszystkich komponentów DJI FPV (drona, gogle i aparaturę sterującą)?

   Przed podłączeniem gogli do aplikacji DJI FPV w celu aktualizacji oprogramowania sprzętowego, upewnij się, że dron, gogle i aparatura sterująca są prawidłowo połączone, a wszystkie urządzenia mają wystarczający poziom naładowania baterii.

   Czy DJI FPV obsługuje inne aparatury sterujące i gogle?

   Sprawdź najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego, aby uzyskać nowe informacje na temat kompatybilności aparatury sterującej lub gogli.

   Jakie inteligentne funkcje posiada DJI FPV?

   Smart Return to Home - Inteligentny powrót do domu

   Czy DJI FPV obsługuje system wykrywania przeszkód?

   Tak. DJI FPV jest wyposażony w przednie i dolne czujniki wizyjne. Dron automatycznie zwalnia podczas wykrywania obiektów w trybie N, ale nie zatrzyma się całkowicie, chyba że zostanie to nakazane przez pilota.

   Czy DJI FPV obsługuje funkcję Find My Drone?

   Tak. Możesz ustawić alarm dźwiękowy podczas uruchamiania jako skrót na aparaturze sterującej (gdy dron jest nadal podłączony). Możesz także użyć tej funkcji, gdy gogle są połączone z aplikacją DJI Fly.

   Jeśli utracisz połączenie z dronem podczas lotu, możesz zobaczyć ostatnie 30 sekund nagrania na goglach przed ich rozłączeniem (aby to zadziałało, do gogli musi być włożona karta microSD). Film zostanie zapisany w pamięci podręcznej na karcie microSD gogli i nie zostanie automatycznie przesłany na platformę internetową lub chmurę.

   Jak przełączyć drona DJI FPV na lot w trybie M?

   W goglach wybierz Ustawienia-> Sterowanie-> Aparatura Sterująca i włącz tryb M. Wyreguluj także tylną śrubę, aby drążek nie centrował się automatycznie. Zapewni to dokładniejszą kontrolę i lepsze wrażenia z lotu.

   Gdy dron jest w trybie M, nie zawisa automatycznie. Poćwicz w aplikacji DJI Virtual Flight przed lotem w trybie M.

   Czy mogę wyregulować odległość między źrenicami w goglach DJI FPV V2?

   Tak, rozstaw źrenic wynosi 58-70 mm.

   Czy DJI FPV Goggles V2 mogą korygować błędy refrakcji?

   Nie. Można jednak zakupić soczewki korekcyjne do gogli DJI FPV V2.

   Czy wyściółki piankowej do gogli DJI FPV V2 jest tylko w jedynym rozmiarze? Czy można zdjąć wyściółkę piankową?

   Obecnie wyściółka piankowa do DJI FPV Goggles V2 jest dostępna w dwóch rozmiarach. Nie zaleca się zbyt częstego zdejmowania jej.

   Jeśli jednak wyściółka piankowa uległa uszkodzeniu, możesz kupić nową w sklepie internetowym DJI.

   Co mogę zrobić, jeśli ekrany lub soczewki gogli DJI FPV V2 zaparują?

   Zmiany temperatury i wilgotności mogą powodować zaparowanie ekranów lub soczewek, co jest normalne. Unikaj używania gogli DJI FPV V2 w środowiskach, w których temperatura i wilgotność są ekstremalne lub mają tendencję do znacznych zmian.

   Jeśli ekrany lub soczewki zaparowały, umieść gogle w pomieszczeniu o normalnej temperaturze i poczekaj, aż para zniknie. Trzymaj gogle DJI FPV V2 z dala od gorących i wilgotnych środowisk.

   Co należy zrobić, jeśli poczuję zawroty głowy podczas lotu z założonymi goglami DJI FPV V2?

   Jeśli podczas lotu odczuwasz zawroty głowy lub masz poczucie dezorientacji, użytkownikom zaleca się bezpieczne wylądowanie i zdjęcie gogli. Jeśli odczuwasz silny dyskomfort, zwróć się o pomoc lekarską.

   Jak włączyć baterie w DJI FPV

   Podłącz gogle do akumulatora gogli DJI FPV za pomocą kabla zasilającego. Naciśnij raz, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby włączyć lub wyłączyć. Aby uniknąć zwarcia, nie włączaj gogli bez podłączonego akumulatora

   Jaka jest różnica między Goglami DJI FPV a Goglami DJI FPV V2?

   Gogle DJI FPV obsługują tylko 5,8 GHz, podczas gdy Gogle DJI FPV V2 obsługują zarówno częstotliwość 2,4 GHz, jak i 5,8 GHz i mogą automatycznie wybierać dogodną dla danego momentu częstotliwość. W niektórych obszarach użycie pewnych zakresów częstotliwości jest ograniczone przez prawo i zezwala na używanie tylko 2,4 GHz.

   Jakie jest opóźnienie transmisji wideo Gogli DJI FPV V2?

   Opóźnienie między przechwyceniem obrazu przez kamerę, a wyświetleniem go na ekranie gogli jest mniejsze niż 28 ms w trybie Smooth i 40 ms w trybie HD.

   Jaka jest rozdzielczość ekranu w Goglach DJI FPV V2?

   Obydwa ekrany mają rozdzielczość 1440x810.

   Jaka jest różnica pomiędzy nagrywaniem za pomocą Gogli DJI FPV V2 a kamerą w dronie?

   Gogle rejestrują przesyłany materiał tylko w rozdzielczości 810p / 60fps i nie obsługują stabilizacji RockSteady EIS;
   Nagrywanie z poziomu kamery drona obsługuje do 4K / 60fps i stabilizację RockSteady EIS.

   Czy Gogle DJI FPV V2 obsługują nagrywanie ekranu?

   Nie, gogle obsługują tylko nagrywanie transmitowanego materiału filmowego (z wyłączeniem informacji OSD).

   Czy Gogle DJI FPV V2 można ładować za pomocą akumulatorów innych firm?

   Standardowy kabel zasilający XT60 obsługuje ładowanie akumulatorów innych firm. Zakres napięcia wejściowego wynosi 11,1-25,2 V.

   Kabel USB-C może być używany tylko z akumulatorem gogli. Powerbanki ani inne urządzenia ładujące innych firm nie są obsługiwane.

   Czy można ładować telefon za pomocą akumulatora z Gogli DJI FPV V2?

   Nie.

   Jak naładować baterię w DJI FPV Goggles V2

   Aby naładować akumulator użyj standardowego kabla USB-C oraz ładowarki sieciowej dołączonej do zestawu DJI FPV Combo lub dowolnej ładowarki sieciowej o mocy do 10W

   Czy Gogle DJI FPV V2 obsługują transmisję dźwięku?

   Tak, można przesyłać dźwięk stereo z drona w czasie rzeczywistym.

   Czy istnieje możliwość połączenia Gogli DJI FPV V2 ze smartfonem?

   Tak, gdy gogle są podłączone do smartfona, możesz użyć aplikacji DJI Fly do aktywacji i aktualizacji oprogramowania drona, gogli i aparatury sterującej. Możesz także odtworzyć lub pobrać materiał filmowy.

   Jak podłączyć Gogle DJI FPV V2 do smartfona?

   Gogle można podłączyć ze smartfonem za pomocą kabli OTG, USB-C i Lightning.

   Należy pamiętać, że gogle obsługują tylko standardowe protokoły USB-C i kable Lightning z certyfikatem MFI, a niestandardowe kable, takie jak np. kabel szybkiego ładowania Huawei, w tej chwili nie są obsługiwane.

   Czy gogle DJI FPV V2 są kompatybilne z innymi dronami i aparaturami sterującymi?

   Sprawdź najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego, aby uzyskać nowe informacje na temat kompatybilności dronów lub gogli.

   Czy tryb Audience może być włączony przez inne gogle?

   Sprawdź najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego, aby uzyskać nowe informacje na temat zgodności gogli w trybie Audience.

   Co należy zrobić, jeśli podczas lotu obraz na goglach jest zniekształcony?

   Otwórz stronę ustawień kamery, włącz kalibrację kamery i korekcję zniekształceń.

   Czy DJI FPV jest wodoodporny?

   Nie.

   Czy DJI FPV jest kompatybilny z innymi aparaturami?

   Tak. Jest kompatybilny z aparaturą DJI Motion Controller

   Czy dron DJI FPV jest kompatybilny z innymi goglami?

   Sprawdź najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego, aby uzyskać nowe informacje na temat kompatybilności gogli.

   Czy dron DJI FPV posiada dodakowe oświetlenie?

   Tak. DJI FPV wyposażono w dolne oświetlenie LED.

   Czy DJI FPV posiada GPS?

   Tak. Korzysta z GPS+GLONASS+GALILEO.

   Czy DJI FPV potrafi zawisnąć?

   Tryb N oraz S wspierają automatyczny zawis dzięki korzystaniu z systemów VIO+TOF+ GPS

   Czy DJI FPV wykrywa i omija przeszkody?

   DJI FPV wyposażono w przedni i dolny system wykrywania przeszkód. Może automatycznie wykrywać przeszkody i zwalniać w trybie N. Jednak nie wyposażono go w funkcję omijania przeszkód. Kiedy system wykryje przeszkodę, dron zwolni, ale nie zatrzyma się całkowicie, chyba że operator sam tego dokona.

   Jaką rozdzielczość zdjęć i format obsługuje DJI FPV?

   3840x2160 oraz format JPEG.

   Jakie formaty wideo obsługuje DJI FPV?

   MP4/MOV,

   Jaki kąt widzenia wspiera podgląd na żywo DJI FPV?

   DJI FPV wspiera kąt widzeinia 150° FOV w 50 i 100 klatkach na sekundę. W innym katakrzu, kąt widzenia wynosi 142°.

   Czy dron DJI FPV obsługuje D-Log lub inny profile kolorystyczne?

   Dron obsługuje D-Cinelike.

   Jaki format kodeków wideo obsługuje dron DJI FPV?

   H.264 i H.265.

   Czy dron DJI FPV obsługuje ręczne ustawienia parametrów kamery?

   Tak.

   Jaka jest maksymalna obsługiwana rozdzielczość wideo i liczba klatek na sekundę w dronie DJI FPV?

   W trybie HD dron obsługuje wideo do 4K / 60 fps. W trybie Smooth obsługuje wideo do 1080p / 120fps.

   Czy dron DJI FPV może łączyć się bezpośrednio z aplikacją DJI Fly przez smartfona?

   Nie. Drona możesz podłączyć do komputera za pomocą kabla USB-C, aby odczytać kartę microSD lub uruchomić DJI Assistant 2 w celu aktualizacji oprogramowania.

   Ile zajmuje dronowi DJI FPV zlokalizowanie sygnału GPS?

   Kiedy DJI FPV jest często używany w krótkich odstępach czasowych i nie występują zakłócenia sygnału, wyszukiwanie i lokalizacja sygnału GPS zajmuje około 20 sekund. Jeśli DJI FPV jest używany sporadycznie, proces ten może potrwać dłużej. Użytkownikom nie zaleca się latania, dopóki nie zostanie zlokalizowana wystarczająca liczba satelitów GPS.

   Jaki jest zasięg transmisji obrazu z drona DJI FPV?

   Maksymalna odległość transmisji drona DJI FPV wynosi 10 km (FCC: 10 km, SRRC: 6 km, MIC: 6 km, CE: 6 km) bez przeszkód, bez zakłóceń i regulacji zgodnych z FCC.

   Uwaga: specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest wyznacznikiem mocy i odporności łącza radiowego, a nie wydajności akumulatora drona.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj