Kod produktu: 012366

DJI Matrice 200

NA ZAMÓWIENIE

Zbudowany by wytrzymywać

Wydajne silniki wraz z 17 calowymi śmigłami zapewniają stabilny lot podczas silnych podmuchów wiatru. Nowe podwójne akumulatory automatycznie się ogrzewają gdy temperatura zewn. wynosi mniej niż 0°C.

Inteligentne tryby lotu

DJI Matrice posiada dwa tryby inteligentnego lotu - Activetrack pozwala na śledzenie poruszających się ludzi lub innych obiektów np. podczas akcji ratunkowych, natomiast w trybie Point of Interest dron będzie okrążał badany obiekt, dzięki czemu możemy skupić się na zbieraniu interesujących nas danych np. podczas inspekcji wież lub turbin. Tryb Spotlight zablokuje kamerę na wybranym celu, zachowując swobodę lotu, a Tripod ułatwia lot w wąskich przejściach.

Omijanie przeszkód

Drony z serii DJI Matrice 200 posiadają niezwykle złożony system przednich, dolnych i górnych czujników, gwarantujący niezawodne wykrywanie i omijanie przeszkód w każdych warunkach.

Kontrola

Kompatybilna aplikacja

Steruj i dostosuj DJI Matrice 200 za pomocą DJI GO 4 lub DJI Pilot, są to aplikacje na urządzenia z systemem android dla przesiębiorców. Planowanie lotu może zostać wykonane za pomocą aplikacji DJI GS Pro.

Transmisja

Seria DJI Matrice 200 wykorzystuje najwyższej jakości system transmisjii Lightbridge, pozwalając na niską latencję i informacje na żywo z drona.

System wykrywania obiektów latających

Dzięki wbudowanemu odbiornikowu ADS-B, seria M200 zwiększa bezpieczeństwo w przestrzeni powietrznej dzięki automatycznemu dostarczania do pilota informacji w czasie rzeczywistym dotyczącym pobliskich samolotów.

Niezawodna moc

Operator może skorzystać z akumulatorów TB50 bądź powiększonych akumulatorów TB55, które wspierają konfigurację z dwoma kamerami i zapewniają dłuższy czas lot.

Zawsze gotów

Drony z seri Matrice 200 z łatwością składają się jak i rozkładają. Stabilizator, oraz podwozie są cały czas przytwierdzone podczas przenoszenia, przez co drona można przygotować do lotu w ciągu kilku minut.

Wielkość i waga drona

716 mm X 220 mm X 236 mm
3.80 kg

Zastosowanie dronów z serii DJI Matrice 200

MATRICE 200

RELIABLY TOUCH

  • Kamera FPV
  • System zasilania dwoma akumulatorami
  • Autonomiczne tryby lotu

Kompatybilne kamery:

ZENMUSE XT

Precyzyjna kamera termowizyjna z czułością <50mK

ZENMUSE Z30

Kamera z zoomem x30, idealna do szczegółowych inspekcji.

ZENMUSE X4S

Nieporuszone zdjęcia w rozdzielczości 20 MP.

ZENMUSE X5S

Wymienna optyka w formacie m4/3.