Ramka z mocowaniami PGYTECH

DJI Osmo Action

Kod produktu: 019235  
 | 
99 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Ramka z mocowaniem PGYTECH — DJI Osmo Action

   Specjalnie zaprojektowana ramka z mocowaniem dla kamer sportowych PGYTECH do DJI Osmo Action umożliwia połączenie różnego rodzaju akcesoriów do kamery, a dodatkowo pozwala na połączenie statywu lub selfie sticka z uniwersalnym interfejsem.

   Do ramki można zamocować opcjonalną lampę lub mikrofon, jednocześnie uzyskując do nich dobry dostęp. Odczepiana stopka z gwintem 1/4” łączy ramkę ze statywem w dwóch kierunkach — pionowym i poziomym, co pozwala na swobodne poruszanie między płaszczyznami.

   Wysokość górnej stopki można zwiększać za pomocą stopki z gwintem 1/4”, aby mieć pewność, że po podłączeniu lampy, nie wpłynie ona na działanie kamery. Ramka została zaprojektowana w taki sposób, aby po jej zamocowaniu zachować wygodny dostęp do portu zasilania, podłączenia mikrofonu i do wymiany karty pamięci.

   Specyfikacja:

   • Nazwa: Ramka z mocowaniem PGYTECH dla DJI Osmo Action
   • Kod producenta: P-11B-010
   • Materiał: PC, Silikon
   • Waga netto: 30 g
   • Wymiary: 84 mm x 77 mm x 33 mm

   Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj