Wygodne i bezpieczne finansowanie zakupów

Wybierz idealne rozwiązanie dla Ciebie i ciesz się nowym sprzętem już teraz!

image/svg+xml

Raty przez internet

image/svg+xml

Raty w salonie

image/svg+xml

Leasing dla firm

Raty przez internet w trzech prostych krokach:

1

Wybierz towar i złóż zamówienie

Wybierz formę płatności Credit Agricole Raty (Credit Agricole) lub eRaty (Santander Bank), wypełnij i prześlij do Banku e-wniosek o kredyt.

2

Potwierdzenie umowy ratalnej

Credit Agricole
Weryfikacja kodem SMS oraz przesłanie skanu dowodu osobistego podczas składania wniosku. Twoja umowa zostanie doręczona na podany adres mailowy.

Santander Bank
a. elektroniczne - w postaci plików PDF oraz weryfikacyjnego przelewu bankowego
lub
b. za pośrednictwem firmy kurierskiej (przed wydaniem przesyłki z dokumentacją kurier prosi Cię o dowód osobisty)

3

Realizacja zamówienia

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych Bank potwierdzi sklepowi, że może wydać towar. Nastąpi realizacja zamówienia (szczegóły dostępne są pod tym adresem).

Raty stacjonarne w trzech prostych krokach:

1

Wybierz produkty i złóż wniosek w salonie DJI ARS

Złóż wniosek w naszym salonie stacjonarnym. Potrzebujesz do tego dowód osobisty.*

2

Weryfikacja złożonego wniosku w ciagu 20 minut

Credit Agricole: Po pozytywnej decyzji zweryfikuj swoją tożsamość telefonem (uzyskując kod SMS).

Santander: Po pozytywnej decyzji podpisz umowę ratalną na miejscu.

3

Wydanie zamówienia

Po finalizacji umowy następuje realizacja zamówienia.

Leasing w trzech prostych krokach:

1

Ustal warunki finansowania

Ustal warunki Twojego finansowania bezpośrednio z firmą leasingową (Leaselink).

2

Uzyskaj fakturę proforma

Fakturę proforma należy przekazać firmie leasingowej (Leaselink). Aby uzyskać taki dokument skontaktuj się z BOK DJI ARS.

3

Finalizacja zamówienia

Po realizacji płątności przez firmę leasingową (Leaselink) następuje realizacja zamówienia. Szczegóły dostępne są pod tym adresem.

Najcześciej zadawane pytania

Nie, klient nie ponosi żadnych kosztów czy prowizji w przypadku skorzystania z takiej oferty. Oferta "Raty 0%" jest okresową ofertą promocyjną.
Tak, istnieje możliwość zawarcia umowy ratalnej aż do 50 rat. Zakupy można rozłożyć na raty korzystając z oferty banku Credit Agricole oraz Santander. Istnieje możliwość wykonania symulacji pod tym adresem, aby poznać ofertę i obliczyć wysokość Twojej raty.
Można dokonać zakupu na raty na 2 sposoby. Jeżeli zostanie wybrana opcja złożenia wniosku przez Internet, należy wybrać taką formę płatności podczas składania zamówienia. Istnieje również możliwość złożenia wniosku ratalnego w jednym z naszych salonów DJI ARS. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji o aktualnej ofercie ratalnej.
Wartość koszyka musi mieścić się w poniższych przedziałach, aby wniosek kredytowy mógł zostać przesłany do wybranego banku.

Credit Agricole: 300 - 30 000 PLN
Santander Bank: 100 - 50 000 PLN
Tak, istnieje taka możliwość. Wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas składania wniosku ratalnego.
Credit Agricole:
System sam zdefiniuje oraz poda datę spłat kolejnej raty.

Santander Bank:
Wyznaczona data spłaty kolejnych raty zależy od dnia, w którym został złożony wniosek. W przypadku weryfikacji online termin płatności jest wyznaczany zgodnie z datą przesłanego wniosku lub z przesunięciem o jeden dzień. Jeżeli podpisanie następuje poprzez dostarczenie dokumentów przez kuriera, termin płatności zostaje ustalony jako dzień otrzymania dokumentów (lub z przesunięciem do 4 dni roboczych). Po otrzymaniu pozytywnej decyzji bank przekaże informację o dokładnej dacie płatności następnych rat.
Płatności zobowiązania można dokonywać za pośrednictwem przelewu bankowego lub przez wybraną placówkę pocztową. Alternatywnie można dokonać płatności raty w wybranej placówce banku, z którym została podpisana umowa ratalna.
Tak, istnieje możliwość spłacenia pozostałego zobowiązania bez dodatkowych formalności czy kosztów.
Tak, istnieje taka możliwość, jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane. W przeciwnym wypadku, jeżeli umowa ratalna została zawarta w trybie online, po pozytywnym rozpatrzeniu odstąpienia od umowy zawartej na odległość, będzie konieczność spłacenia zobowiązania we własnym zakresie po otrzymaniu zwrotu środków.
Aktualnie oferujemy możliwość skorzystania z finansowania ratalnego banku Credit Agricole oraz banku Santander.
Decyzja końcowa banku Credit Agricole trwa do 20 minut* w trybie stacjonarnym. W przypadku skorzystania z oferty Banku Santander wstępna decyzja w trybie stacjonarnym oraz w trybie online może być również w 20 minut od złożenia wniosku. System automatycznie sprawdzi zdolność wnioskującego. W sytuacji, kiedy będzie konieczność szerszej weryfikacji, bank może poprosić o dodatkowe dokumenty takie jak zaświadczenie o zarobkach. Zależy to od zdolności kredytowej oraz innych zewnętrznych czynników. Po wydaniu decyzji ws. złożonego wniosku bank Santander skontaktuje się niezwłocznie z informacją zwrotną.
W trybie stacjonarnym najczęściej wymagany będzie tylko dowód osobisty. Jeżeli bank będzie musiał przeprowadzić rozszerzoną weryfikację, może być konieczne dostarczenie dodatkowych dokumentów do wybranej placówki bankowej.

W trybie internet w przypadku skorzystania z oferty banku Credit Agricole, wymagane będzie przesłanie skanu dowodu na etapie składania wniosku online. W przypadku skorzystania z oferty banku Santander, po przygotowaniu umowy kurier potwierdzi tożsamość przy doręczaniu umowy kredytowej.
Realizacja zamówienia następuje w momencie otrzymania przez nasz system informacji zwrotnej o uruchomieniu złożonego wniosku ratalnego. Po otrzymaniu takiej informacji dalsza realizacja następuje zgodnie z zasadami opisanymi w podstronie "Zamówienia".
Powodów odrzucania wniosku ratalnego może być wiele. Warto skontaktować się bezpośrednio z bankiem w celu wyjaśnienia powodu odrzucenia.

* W niektórych przypadkach bank może prosić o dodatkowe dokumenty.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 700 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 15 miesięcznych równych rat w wysokości 180 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny.