Kod produktu: 013996

Regulator DJI Takyon 415-M

19 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Zestaw regulatorów DJI Takyon 415-M

Stworzone, by się ścigać

Specjalnie zaprojektowany układ scalony SOC i płyta modułowa w połączeniu z inteligentnymi algorytmami kontroli silników sprawiają, że regulatory DJI z serii Takyon są niewiarygodnie szybkie iprecyzyjne. Z pomocą nowego, bardziej intuicyjnego programu DJI Assistant jestesmy w stanie skonfigurować szereg różnych parametrów i z łatwością zoptymalizować działanie urządzenia bądź zaktualizować oprogramowanie.

 DJI Takyon
rozmiar DJI Takyon

Niewielkie rozmiary

Seria miniregulatorów Takyon Z4 została zaprojektowana ze zintegrowanym silnikiem 32-bitowym chipem sterowania pracującym na częstotliwościach do 100 MHz, co zmniejsza rozmiar i redukuje wagę do jedynych 1,6 g. Regulator obsługuje sygnał PWM do 48 KHz. Napięcie pulsacyjne jest 40% niższsze niż w regulatorach o podobnych rozmiarach, minimalizując wahania napięcia zasilania. Z425 posiada również rezonator kwarcowy, który pozwala na precyzyjną kontrolę i szybkośc nawet bez dodatkowej kalibracji drążka.

Tryb 3D

Seria regulatorów Z4 mini posiada tryb 3D, który pozwala na natychmiastową zmianę kierunku obrotu silnika, dzięki czemu możliwe staje się wykonanie skomplikowanych manewrów np. obracania drona do dołem do góry bez utraty prędkości czy zbaczania z trasy lotu.

rozmiar DJI Takyon
konfiguracja DJI Takyon

Łatwa konfiguracja

Kierunek obrotu silników drona można szybko zmienić poprzez manualne obrócenie ich w pożądanym kierunku bez konieczności dostosowania parametrów lub ponownego podłączania przewodów, dzięki czemu oszczędzamy ważny czas podczas wyścigów. DJI Assistant 2 ułatwia proces zmiany ustawień lotu. Ustaw przyspieszenie, timging, aktywne hamowanie, zasięg drążka oraz częstotliwość PWM wg własnych potrzeb lub wybierz ustawienia dostosowane do wyścigów.

Maksymalna kompatybilność

Wbudowane technologie do rozpoznawnia i dostosowania się do podzespołów umożliwiają współpracę z szeroką gamą silników bezszczotkowych, a także z silnikami o wysokiej mocy do wyścigów, bez konieczności manualnej zmiany ustawień.

kompatybilność DJI Takyon