Adapter Snap Lock PGYTECH szybkozłączka (P-CG-050)

Kod produktu: 029984  
 | 
159 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Adapter SnapLock PGYTECH P-CG-050

   Teraz możesz jeszcze szybciej wymieniać kamery i akcesoria podczas nagrywania. Adapter marki PGYTECH umożliwia błyskawiczny montaż wybranych sprzętów i wyróżnia się szeroką kompatybilnością. Pozwala stabilnie przymocować urządzenie i jest niezwykle lekki, przenośny, a zarazem wytrzymały.

   Szybki montaż

   Nie trać czasu na długotrwały montaż akcesoriów. Adapter wykorzystuje specjalny system SnapLock, aby pozwolić Ci błyskawicznie montować lub demontować kamery, gimbale i inne akcesoria. Już nie musisz się obawiać, że stracisz okazję do wykonania fantastycznego ujęcia!

   Szeroka kompatybilność

   Bez przeszkód montuj wybrane akcesoria. Na spodzie adaptera znajdują się otwory gwintowane 1/4” oraz 3/8”, a na jego boku umieszczono interfejs Arca-Swiss. To oznacza, że produkt jest kompatybilny z większością gimbali, płytek montażowych, tripodów i sliderów. Obsłuży też wiele popularnych modeli kamer.

   Niezrównana stabilność

   Ciesz się bezpiecznym i stabilnym montażem swoich urządzeń. Adapter został wyposażony w opatentowaną, specjalnie zaprojektowaną, mocno dokręcaną śrubę, która gwarantuje pewne mocowanie i chroni Twój sprzęt przed ewentualnym upadkiem. Możesz też dodatkowo zablokować akcesorium, naciskając odpowiedni przycisk - w ten sposób unikniesz jego przypadkowego poluzowania.

   Specyfikacja:

   • Waga: 55g
   • Wymiary: 55 x 38 x 17,5 mm
   • Materiał: Stop aluminium
   • Model: P-CG-050
   • Producent: PGYTECH

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj