Kod produktu: 019399

Lampka biurkowa Yeelight Serene Pro

499 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja realizacji zamówienia dziś. Zamów jeszcze przez:

Inteligentna i bezpieczna dla oczu

Lampa biurkowa Yeelight Serene Pro jest inteligentną lampą LED, która doskonale sprawdzi się w pokoju każdego dziecka, czy nastolatka, ale także na Twoim biurku. Wyróżnia ją niezwykle dokładne odwzorowywanie kolorów, redukcja emisji niebieskiego światła i możliwość sterowania za pomocą aplikacji, a także inteligentne przypomnienia o porze na przerwę.

Odwzorowuje naturalne światło

W Serene Pro zastosowano technologię SunLike, dzięki czemu lampa odwzorowuje naturalne światło. Znacznie ogranicza emisję szkodliwego dla oczu niebieskiego światła, które oprócz tego, że jest szkodliwe, wzmaga uczucie zmęczenia.

Doskonałe rozproszenie światła i odwzorowywanie kolorów

Lampa Serene Pro posiada aż 88 koralików technologii SunLike, co pozwala jej na równomierną emisję światła, bez względu na strukturę, na które pada. Dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw Ra ≥95 lampa doskonale odwzorowuje barwy.

Wysoka jakość emitowanego światła i przypomnienie o przerwie

Temperatura barwowa lampy Serene Pro wynosi 4000 K, co sprawia, że odpowiada wszystkim standardom i wymaganiom dotyczącym światła. Jest bezpieczna i odpowiednia dla oczu dzieci i dorosłych. Lampa posiada również funkcję inteligentnego przypominania o porze na przerwę. Po uruchomieniu timera, Serene Pro przyciemnia się i rozjaśnia na przemian, aby przypomnieć Tobie lub Twojemu dziecku o porze na przerwę od siedzenia przy biurku.

Kontrola za pomocą aplikacji

Dzięki aplikacji Yeelight lub Mi Home, możesz sterować lampą za pomocą smartfona lub tabletu. Wybieraj spośród wielu trybów, tj. Eye-care, Class Schedule czy Focus i dostosuj ją do swoich potrzeb. Serene Pro jest również kompatybilna z Siri Shortcuts o Google Assistant, więc możesz sterować nią za pomocą głosu.

Praktyczny i ponadczasowy design

Dzięki regulowanej długości, Serene Pro rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów, a jej dotykowy panel umożliwia łatwe sterowanie jasnością. Lampa Yeelight Serene Pro jest bezpieczna dla wzroku, inteligentna, a dzięki ponadczasowemu design, pasuje do każdego rodzaju wnętrz.