Kod produktu: 017846

Lampka nocna z ładowarką bezprzewodową Yeelight Wireless Charging Nightlight

139 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Nocna lampka z funkcją bezprzewodowego ładowania

Yeelight Wireless Charging Nightlight to lampka i ładowarka bezprzewodowa w jednym. Oprócz tego, że zapewnia delikatne światło, możesz nią również indukcyjnie naładować swój smartfon.

Delikatne światło w barwie zimnej i ciepłej

Lampka emituje delikatne światło, które doskonale sprawdzi się nocą, kiedy potrzebujesz tylko delikatnego światła. Dodatkowo, posiada również możliwość regulacji barwy. Za pomocą jednego przycisku możesz wybierać pomiędzy barwą zimną i ciepłą.

Praktyczny magnes

Lampka posiada magnes, który został umieszczony w obudowie lampki, dzięki czemu możesz umieścić ją w dowolnym miejscu. Ciesz się nią gdziekolwiek chcesz, bez potrzeby zabierania całego urządzenia.

Bezpieczna

Lampka posiada szereg zabezpieczeń, dzięki czemu automatycznie wyłącza się, kiedy dotknie innego metalowego urządzenia, np. kluczy, czy nożyczek. Możesz więc bez obaw zostawić ją włączoną na całą noc.

Wytrzymały akumulator

Akumulator lampki Wireless Charging Nightlight jest bardzo wytrzymały. Po maksymalnym naładowaniu pozwala na korzystanie z niej od 3-4 godzin (światło zimne) i aż do 24 godzin, jeśli wybierzesz światło ciepłe. Umieszczona w obudowie lampki dioda, informuje o stanie ładowania smartfona.

Unikatowy design

Prosty, ale zarazem elegancki design urządzenia pozwala na zastosowanie jej w każdym rodzaju wnętrz, a wysokiej jakości materiały sprawiają, że prezentuje się niezwykle stylowo. Lampka została wykończona bardzo precyzyjnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły.