Kod produktu: 017840

Smart lampka ambient Yeelight Candela

179 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Lampka nocna imitująca płomień świecy

Yeelight Candela to lampka, z której pomocą możesz stworzyć niesamowity klimat. Dzięki jej temperaturze barwowej, która wynosi 1600K, przypomina naturalny płomień świecy. Możesz regulować jej jasnością zarówno manualnie, jak i z poziomu aplikacji. Podczas projektowania Candeli pomyślano również o zdrowiu jej użytkowników, więc zredukowano ilość niebieskiego światła do minimum.

Wytrzymały akumulator

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możesz korzystać z Candeli w każdym miejscu, nawet jeśli nie masz dostępu do zasilania. Dzięki dużej pojemności 2100mAH, możesz cieszyć się nią aż do 8 godzin bez konieczności ładowania.

Sterowanie za pomocą aplikacji

Za pomocą aplikacji Yeelight, dostępnej w sklepie Google Play oraz App Store, możesz sterować Candelą z każdego miejsca Twojego domu. Jeśli masz więcej Candeli, zgrupuj je i kontroluj nimi dowolnie.

Doskonały design

Candela wyróżnia się swoim unikatowym i bardzo eleganckim design. Obudowa lampki została wykonana z imitującego szkło, tworzywa poliwęglanowego, co pozwala na równomierne i dokładne rozprowadzenie światła. Gniazdo ładowania zostało starannie ukryte, aby nie odwracać uwagi od ciekawego wyglądu lampki.