Kod produktu: 013380

Stabilizator drążków PolarPro - DJI Spark / Mavic Pro

95 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Szybki i prosty montaż

Blokada na drążki jest kompatybilna z dronami DJI Spark lub Mavic Pro. Zabezpieczenie chroni joysticki podczas transportu, blokując je w miejscu. Akcesorium zbudowane jest z wytrzymałego włókna szklanego. Przycisk zwalniający ułatwia zakładanie i zdejmowanie blokady

Bezpieczny transport

Blokadę instaluje się na joysticki, zapewniając, że są one chronione i nie poruszają się podczas transportu. Blokada jest wykonana z wytrzymałego i sztywnego włókna szklanego, z gumowym pokryciem. Blokada marki PolarPro zapewnia, że aparatura będzie dobrze zabezpieczona, a dron zawsze będzie gotowy do lotu.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.