Stacja ładująca

DJI Inspire 2

Kod produktu: 014838  
 | 
7 199 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   STACJA ŁADUJĄCA DJI

   W celu uzyskania maksymalnej wydajności przy każdym zadaniu, DJI zaprojektowało nową stację ładującą zbudowaną specjalnie dla akumulatorów TB501. Stacja akumulatorów DJI to zintegrowane rozwiązanie pozwalające na ładowanie, przechowywanie i transport akumulatorów, dzięki czemu jesteś w stanie efektywnie zarządzać swoim źródłem zasilania na każdym planie filmowym.

   Kompleksowe ładowanie

   Dzięki wydajnemu, inteligentnemu zarządzaniu zasilaniem twoich akumulatorów przez stację DJI, twoje urządzenia są zawsze gotowe do pracy. Stacja może ładować do 8 akumulatorów TB50 jednocześnie. Co więcej, dzięki rozmaitym gniazdom ładowania stacja DJI może naładować również inne urządzenia, w tym aparaturę sterującą (Inspire 2, Ronin 2, seria Matrice 200) i akumulator WB372, a nawet urządzenia mobilne przez gniazda USB. Krótko mówiąc, Stacja ładująca DJI jest w stanie zmierzyć się z wszystkimi potrzebami energetycznymi twoich urządzeń DJI.

   Poza zasilaniem stacja ładująca uzyskuje ważne informacje o twoich akumulatorach, co pozwala na skuteczne zarządzanie ich ładowaniem. Po podłączeniu TB50 do gniazda jego bieżąca wersja oprogramowania zostaje wyświetlona na ekranie LCD. Po podłączeniu komputera przez kabel USB, stacja ładująca może zaktualizować aż 8 akumulatorów do najnowszej wersji oprogramowania przez program DJI Assistant 2 3.

   Stacja ładująca DJI została umieszczona w niezwykle pojemnej walizce transportowej. Walizka może pomieścić do 12 akumulatorów TB50, 2 akumulatory WB37 i jeden hub ładowania WCH24. Całość porusza się na kołach, co ułatwia przemieszczanie stacji przy całodziennych zdjęciach.

   Liczne tryby ładowania

   Na planie filmowym każda sekunda ma znaczenie. Aby dostosować urządzenie do każdego scenariusza pracy na planie filmowym, stacja ładująca posiada 3 tryby ładowania - normalny (Normal), Szybki (Quick) i cichy (Silent).

   W trybie normalnym 8 akumulatorów TB50 może być ładowanych jednocześnie, aż do pełnego naładowania.

   W trybie szybkim 4 akumulatory TB50 z najwyższym poziomem naładowania w tej samej grupie zostaną naładowane do 90% w jedyne 35 minut, co czyni tę funkcję nieocenioną w najpilniejszych sytuacjach.

   W trybie cichym prędkość ładowania jest zredukowana w celu uzyskania bezgłośnego procesu ładowania, gdy cisza na planie jest szczególnie pożądana.

   Szybkie i proste rozładowanie

   Stacja ładująca posiada funkcje umożliwiające utrzymanie wysokiej żywotności akumulatorów. Tryb rozładowania sprowadzi akumulatory do poziomu rekomendowanego przy transporcie (25%) i przechowywaniu (50%). Inteligentna, łatwa w użyciu funkcja rozładowania pozwala wydłużyć żywotność twoich akumulatorów.

   Zaawansowana konstrukcja

   Rozumiemy, że bezpieczeństwo jest najistotniejszą kwestią podczas obchodzenia się z akumulatorami, dlatego stacja ładująca została zaprojektowana z zachowaniem wszelakich środków zapewniających niezawodne ładowanie oraz przechowywanie wszystkich twoich akumulatorów. Wbudowany wentylator odprowadza ciepło produkowane podczas ładowania. Zabezpieczenie termiczne monitoruje temperaturę akumulatorów w czasie rzeczywistym, kontrolując, czy pozostaje ona w bezpiecznym zakresie. Po wykryciu zbyt wysokiej temperatury stacja ładująca automatycznie przerywa procesy ładowania i rozładowywania. Skrzynka transportowa urządzenia jest wykonana z plastiku, który spełnia wysokie standardy niepalności, niwelując ryzyko wypadków podczas pracy w ekstremalnych warunkach. Od konstrukcji po materiały, każdy aspekt został stworzony pod kątem bezpieczeństwa i niezawodności.

   1 Dotyczy produktów z serii Inspire 2, Ronin 2 oraz Matrice 200.

   2 Dotyczy monitora DJI CrystalSky oraz aparatury DJI Cendence.

   3 Dotyczy akumulatora WB37.

   4 Funkcja dostępna wkrótce. Będzie wymagana aktualizacja oprogramowania.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj