Stacja mobilna D-RTK 2

Kod produktu: 016668  
 | 
15 500 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Mobilna stacja RTK D-RTK 2

   D-RTK 2 Mobile Station to zmodernizowany, wysoce precyzyjny odbiornik GNSS firmy DJI, który obsługuje wszystkie główne globalne systemy nawigacji satelitarnej, zapewniając korekty różnicowe w czasie rzeczywistym, które generują dane pozycjonowania na poziomie centymetra w celu poprawy względnej dokładności.Stacja mobilna D-RTK 2 w pełni obsługuje systemy GPS, GLONASS, Beidou i GALILEO. Łatwa i szybka w konfiguracji stacja mobilna D-RTK 2 dostarcza w czasie rzeczywistym dane różnicowe dla dronów, pozwalając osiągnąć centymetrową dokładność pozycjonowania. Wbudowana antena o dużym zysku sygnału oferuje lepszy odbiór sygnału z większej liczby satelitów, nawet w przypadku obecności przeszkód.

   Nieprzerwana łączność w każdej misji

   D-RTK 2 Mobile Station obsługuje komunikację poprzez 4G, OcuSync, WiFi i LAN, zapewniając nieprzerwaną, stabilną transmisję danych w każdym scenariuszu zastosowania. Do stacji mobilnej D-RTK 2 Mobile Station można podłączyć jednocześnie do 5 aparatur*, gdy jest używana z dronami DJI Agras, Phantom 4 RTK lub P4 Multispectral. Gdy używana jest z dronem Matrice 300 RTK, może być podłączona do wielu dronów, co umożliwia skoordynowane operacje obejmujące loty w roju co znacznie poprawia wydajność.* W przypadku używania z Matrice 210 RTK V2, stacja mobilna D-RTK 2 może być podłączona tylko do jednego drona.

   Odporna na wodę

   Stacja mobilna D-RTK 2 jest kompatybilna z modelami dronów takimi jak Phantom 4 RTK, P4 Multispectral, MG-1P RTK, Agras T16, Agras T20, Matrice 210 RTK V2 i Matrice 300 RTK*, Mavic 3 Enterprsie, Mavic 3 Thermal. Obsługuje również DPS (DJI Positioning Service), który zapewnia wysoką precyzję danych pozycjonowania w zasięgu pokrycia stacji bazowej, co czyni go idealnym narzędziem dla pomiarów geodezyjnych, inspekcji lotniczych, rolnictwa precyzyjnego i innych zastosowań przemysłowych.* Po aktualizacji do wersji v03.00.0013 lub wyższej za pomocą DJI Assistant 2, stacja mobilna D-RTK 2 Mobile Station For Matrice Series jest kompatybilna z Phantom 4 RTK, P4 Multispectral, MG-1P RTK, Agras T16, Agras T20, Matrice 210 RTK V2, oraz Matrice 300 RTK poprzez przełączenie na odpowiednie tryby.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj