Kod produktu: 023803

Stacja zasilania EcoFlow Delta 1300

6 149 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

Gwarancja realizacji zamówienia dziś. Zamów jeszcze przez:

Ładowanie

Od 0 do 80% w 60 minut

Gwarancja

2 lata okresu gwarancyjnego

Do 4 gniazd

Obsługuje moc do 1800W

Panele fotowoltaiczne

Uniwersalne wejście

Solidna konstrukcja

Wykonane z aluminium lotniczego

Bezpieczeństwo

Posiada specjalne zabezpieczenia

W jedną godzinę od 0 do 80%

Szybkie ładowanie

EcoFlow poświęcił dwa lata na stworzenie X-Stream Recharge - technologii, która zapewnia najszybsze dostępne na rynku ładowanie. Urządzenia wyposażone w ten patent ładują się 10 razy szybciej, niż w przypadku konkurencyjnych produktów, co sprawia, że DELTA jest w stanie przy pomocy zwykłego gniazdka naładować się w mniej niż 2 godziny.

Uniwersalne zastosowanie

Wyjście AC 1800W

DELTA w gospodarstwie domowym jest w stanie zasilić praktycznie każde urządzenie, począwszy od oświetlenia po narzędzia w warsztacie. W trakcie podróży, gdy w elektrycznym samochodzie braknie energii, może służyć również jako awaryjna stacja ładowania.

Czuj się jak w domu

Wiele możliwości

DELTA została stworzona, aby zapewnić użytkownikowi spokój ducha i zasilanie wszędzie tam, gdzie będzie potrzebne. Zabierz urządzenie na grilla w plenerze, na wycieczkę pod namiot lub do salonu w trakcie awarii prądu, a bez problemu zasili 13 urządzeń jednocześnie. Posiada 5 portów USB, dwa 60 wattowe porty USB-C, oraz 4 wyjścia AC. DELTA spełnia standardy każdego gniazdka, więc w każdym miejscu poczujesz się jak w domu.

A. Szybkie ładowanie 2x28W
B. Szybkie ładowanie 2x12W

C. 2x 60W USB-C
D. Włącznik DC

E. Włącznik
F. 4 gniazdka AC

G. Włącznik AC
H. Gniazdo zapalniczki 12 V

Gdy zabraknie prądu

Z DELTĄ żadna sytuacja kryzysowa nie straszna. Jest bezpieczna, łatwa w użyciu i nie wymaga kontaktu z paliwami - naładować ją można ekologicznymi panelami fotowoltaicznymi dołączonymi do zestawu, lub tymi, które mamy zainstalowane na dachu. Urządzenie może zasilić lodówkę, oświetlenie, telewizor, grill elektryczny i wiele innych urządzeń.

Aparatury medyczne

Przerwa w dostawie prądu może być wyjątkowo niebezpieczna dla rodzin, które polegają na medycznych urządzeniach. Aparaty CPAP stosowane przy niewydolności oddechowej, medyczna lodówka, czy respiratory - wszystko to wymaga zasilania. Od tych rzeczy może zależeć zdrowie i życie, a z DELTĄ zawsze będziesz przygotowany na nieoczekiwane wydarzenia i zapewnisz stały dopływ prądu tym najważniejszym urządzeniom.

Uniwersalne wejście

Panele słoneczne

DELTA jest kompatybilna ze wszystkimi panelami fotowoltaicznymi dostępnymi na rynku. W idealnych warunkach pogodowych i przy wykorzystaniu 400W paneli, DELTA jest w stanie naładować się do pełna w zaledwie dwie godziny. Urządzenie można podłączyć również do naszych własnych paneli fotowoltaicznych, które mamy zamontowane na dachu.

Wytrzymała konstrukcja

DELTA została zaprojektowana tak, aby jej środek ciężkości znajdował się w podstawie, dzięki czemu stabilnie trzyma się podłoża, a ryzyko przewrócenia urządzenia zostało zminimalizowane. Dodatkowo do stworzenia stacji wykorzystano aluminium lotnicze i wysokiej jakości stal, dzięki czemu udało się osiągnąć maksymalną wytrzymałość i trwałość.

Patent ECOFLOW

Ładowanie X-STREAM

System zarządzania energią w najbardziej efektywny sposób zamienia prąd stały w zmienny oraz na odwrót, dzięki czemu umożliwia naładowanie DELTY w zaledwie dwie godziny. Urządzenie posiada zabezpieczenia, które umożliwiają na skok mocy do 3300W i zapobiegają przeciążeniu.

Gdy zabraknie prądu

Z DELTĄ żadna sytuacja kryzysowa nie straszna. Jest bezpieczna, łatwa w użyciu i nie wymaga kontaktu z paliwami - naładować ją można ekologicznymi panelami fotowoltaicznymi dołączonymi do zestawu, lub tymi, które mamy zainstalowane na dachu. Urządzenie może zasilić lodówkę, oświetlenie, telewizor, grill elektryczny i wiele innych urządzeń.

Zasilacz awaryjny

Funkcja UPS

W przypadku odcięcia zasilania, przydatna może być funkcja zasilacza bezprzewodowego - UPS. Gdy DELTA wykryje awarię zasilania, uruchomi się automatycznie, zapewniając działanie komputerowi i wszystkim najbardziej wrażliwym urządzeniom, na których zaprzestanie działania nie możemy sobie pozwolić.

Możliwość łączenia

DELTY, w celu zwiększenia ich możliwości, mogą zostać ze sobą połączone. Połączenie ze sobą np. 3 jednostek sprawi, że 120 W telewizor może być uruchomiony przez 24 godziny, lodówka zyska zasilanie na 2-3 dni, a w przypadku wykorzystania tego rozwiązania w foodtracku, będzie można korzystać z elektrycznej patelni od 2 do 4,5 godzin.