Stacja zasilania EcoFlow River Max

Kod produktu: 024070  
 | 

Wariant:

2 899 PLN

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

   Dostępna jest także wersja Podstawowa.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   RIVER I RIVER MAX

   Dopasuj stację do Twoich potrzeb

   Główną różnicą obu urządzeń jest akumulator, który w wersji RIVER posiada pojemność 288 Wh. Stację można powiększyć o dodatkowy, dedykowany akumulator, dzięki któremu transformujemy urządzenie w jego droższy odpowiednik - RIVER MAX o pojemności 576 Wh. Ponadto stacje różnią się masą i rozmiarem, natomiast RIVER MAX, mimo większej pojemności, posiada ten sam czas naładowania od 0 do 100%, dzięki dwukrotnie większej mocy wejściowej.

   Pojemność

   288 Wh

   (Z możliwością rozbudowania)

   Waga i rozmiar

   5 kg

   (28.8 x 18.5 x 19.4 cm)

   Maks. moc wejściowa

   250 W

   (Ładowanie do 0-100% w 2 godziny)

   Czas ładowania panelami

   1.6-3 godziny

   (Dwoma panelami o mocy 110 W)

   Pojemność

   576 Wh

   (Bez możliwości rozbudowy)

   Waga i rozmiar

   7.7 kg

   (28.8 x 18.5 x 25.3 cm)

   Maks. moc wejściowa

   500 W

   (Ładowanie od 0-100% w 2 godziny)

   Czas ładowania panelami

   3-6 godzin

   (Dwoma panelami o mocy 110 W)

   Przykładowe zastosowanie

   Telefon

   18 Wh
   14 razy
   28 razy*

   Telewizor

   110W
   2-4 godzin
   4-8 godzin*

   Oświetlenie

   10 W
   12 godzin
   24 godziny*

   Lodówka

   150 W
   1,5-3 godziny
   3-6 godzin*

   * Ilość cykli ładowania/czas działania urządzeń przy użyciu wersji rozszerzonej: RIVER MAX

   RIVER PRZÓD

   1. Wyświetlacz LCD

   2. Wyjście USB

   3. Włącznik podświetlenia

   4. Przycisk restartu WiFi

   5. Wyjście USB-C 100 W

   6. Przycisk zasilania

   7. Wyjście DC 5521 oraz wyjście samochodowe

   8. USB 3.0 (szybkie ładowanie)

   RIVER TYŁ

   9. 2 wyjścia AC 220-240V

   10. Przycisk zasilania wyjścia AC

   CZUJ SIĘ JAK W DOMU

   Uniwersalne zastosowanie

   Produkty EcoFlow są bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. W przeciwieństwie do spalinowych generatorów, można ich używać w pomieszczeniach zamkniętych. Stacja River MAX nie wymaga użycia benzyny, nie wytwarza toksycznych oparów, nie wibruje podczas pracy i jest wyjątkowo cicha. Koszty użytkowania stacji akumulatorowych są o 30% mniejsze niż w przypadku generatorów zasilanych benzyną. Wystarczy podłączyć stację do gniazdka sieciowego lub paneli słonecznych, by zaczęła się ładować. Energia jest zużywana w razie potrzeby, co pozwala na maksymalizację wydajności.

   ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

   Ładowanie X-Stream

   X-Stream to technologia, która zapewnia najszybsze dostępne na rynku ładowanie. Porównując prędkość ładowania do konkurencyjnych produktów, urządzenia wyposażone w technologię opatentowaną przez EcoFlow ładują się nawet do 5 razy szybciej, co np. umożliwia naładowanie RIVER w godzinę od 0 do 80%, a w przeciągu niecałych dwóch godzin od 0-100%. Wszystko to jest możliwe przy użyciu zwykłego gniazdka sieciowego. Zapewnij sobie najszybszą możliwość ponownego powrotu do pracy dzięki błyskawicznym ładowaniu.

   EKOLOGICZNA ENERGIA

   Nieograniczona moc słońca

   Jedną z największych zalet urządzeń EcoFlow jest możliwość ładowania ich w plenerze przy użyciu paneli fotowoltaicznych. To rozwiązanie jest wyjątkowo wygodne podczas biwakowania, gdy przez dłuższy czas nie mamy dostępu do gniazda sieciowego, lub gdy zależy nam na długim czasie pracy w terenie. RIVER umożliwia zasilanie stacji mocą 200 W przy pomocą maksymalnie dwóch 110 W paneli, co pozwala na naładowanie urządzenia w idealnych warunkach pogodowych w mniej niż 2 godziny.

   NAJSZYBSZE NA RYNKU

   Błyskawiczne ładowanie

   Dzięki technologii X-Stream Recharge, RIVER przy pomocy gniazda sieciowego jest w stanie naładować się od zera do 80% w godzinę, natomiast do pełna w 1,6 godziny. River MAX ładowany jest z mocą 500 W, dzięki mimo większej pojemności czas ładowania jest tak samo krótki.

   NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

   System zarządzania akumulatorem

   EcoFlow opracował własny system zarządzania akumulatorami, aby zmaksymalizować wydajność, trwałość oraz cykl życiowy produktów. Umożliwia regulację pracy wszystkich akumulatorów wewnątrz urządzenia i za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji, poprawia wydajność każdej z nich.

   DLA WIĘKSZEJ KOMPATYBILNOŚCI

   Technologia X-BOOST

   RIVER, dzięki technologii X-BOOST, pozwala na obsługę urządzeń, które do pracy potrzebują nawet do 1200 W. Bez problemu skorzystasz z urządzeń takich jak suszarka do włosów, mikrofalówka, czy czajnik elektryczny. Wszystko za sprawą zaawansowanych algorytmów, które obniżają wymagane do ich działania napięcie. Jest to kompromis, który kosztem słabszej pracy urządzeń umożliwia im bezpieczne funkcjonowanie.

   Ekspres do kawy

   1000 W

   Elektryczna patelnia

   1200 W

   Mikrofalówka

   1000 W

   Suszarka

   1600 W (1900 W)

   APLIKACJA ECOFLOW

   Mobilna kontrola Twojej stacji

   W bezprzewodowym świecie możliwość zdalnego sterowania jest oczywistym standardem. Pobierz aplikację mobilną, którą w prosty i szybki sposób sparujesz z produktami EcoFlow. Dzięki aplikacji poszerzysz możliwości obsługi stacji River MAX. Monitoruj czas pracy, korzystaj z funkcji X-Boost i wybieraj różne opcje ładowania z poziomu aplikacji.

   Stabilna konstrukcja

   River został zaprojektowany z niskim, solidnym środkiem ciężkości, zwiększającym stabilność konstrukcji i zmniejszającym ryzyko wywrócenia się urządzenia. Dodatkowo stacja przeszła pozytywnie szereg testów, które sprawdzały jej wytrzymałość.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj