Kod produktu: 021212

Torba transportowa fotograficzna na ramię PGYTECH

DJI Mavic 2 / DJI Mini 2

179 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

Powiadom mnie o dostępności

Duża pojemność

Torba na ramię OneMo firmy PGYTECH, pozwala na wygodne podróżowanie wraz ze sprzętem fotograficznym lub filmowym, ale również z dronami z serii Macic 2. Zapewnia 5 litrów przestrzeni i posiada rozszerzalną górną część, w której można przechowywać dodatkowy sprzęt. Posiada również wewnętrzne kieszenie na karty pamięci, baterie i inne drobne przedmioty. Pasuje do większości przenośnych aparatów fotograficznych wraz z akcesoriami towarzyszącymi. Torba wykonana jest z materiału odpornego na ścieranie i wodę, który minimalizuje zarysowania i zabrudzenia oraz chroni przed deszczem, co pozwala na trwałe bezpieczny transport sprzętów. .

Ciekawy design

Torba charakteryzuje się elegancką stylistyką, która została zaprojektowana z myślą o optymalnej organizacji. Zamknięcie na zamek błyskawiczny głównej przegrody umożliwia łatwy dostęp do wewnętrznych kieszeni, torba oferuje również dodatkową przestrzeń po rozłożeniu górnej części.

Wysoka jakość

Torba zapewnia ochronę Twojego drona podczas transportu. Wykonana została z dbałością o detale i przy użyciu materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu zapewnia trwałość w każdych warunkach.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.